Beyer Logistiek

Duiven

Opinie o Beyer Logistiek

iii
użytkownik zarejestrowany

@anonim no błagam Cię.. jak nie umie się jeździć to się punkty dostaje. Dobrze, że za mandat płacą, ale nie przesadzajmy z tymi punktami :) każdy powinien za siebie odpowiadać

Jesli ktos poszuka troszke to znajdzie moja opinie.krotko?absolutnie nie polecam...

jeszcze pracujacy

jazda jak trzeba nieraz po 11 godz-jazdy,pauzy zazwyczaj o.k tylko 11pauzy trzeba nieraz skrócic do 9 niby kase oddaja jak mandat ale jak cos sie stanie,wypadek lub co gorsza smierc to kajdanki i do paki.obecnie maja nadmiar kierowców takze jada po nas jak po szmacie co tam słow brak sami ich uczymy tego.moje dni są tu policzone.pozdrawiam

pracujący w beyer

jest wszystko do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szukam lepszej pracy nie polecam ostatnia moja wypłata okrojona o 300 euro niewiem za co

coiffeur

Miałem "przyjemność" pracować potwierdzam opinie kolegi.Praca dla desperatów.

WSK

[usunięte przez moderatora],kombinatorzy,obciążenia za błachostki,Rumunski kontrakt na kontrakcie 1900 eur minus ubezpieczenie 1820 eur,za ubezpieczenie powinni sami płacic,cały czas im zle i my kierowcy za to płacimy z dnia na dzien coraz gorzej.obciażenia konkretne po 200-400 eur bo gdzies nie dojechałes na czas z ich winy lub korek na drodze to juz wypłata okrojona.szkoda słow.pozdrawiam

Zostaw opinię o Beyer Logistiek - Duiven

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beyer Logistiek