Opinie o Multimax BV w Arnhem

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multimax BV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multimax BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimax BV w Arnhem

Myśle żeby wyjechać do pracy w Holandii do produkcji markiz okiennych. Niby praca jednozmianowa ale napisali że jest duża ilość godzin. Zwykle pracuje się dziennie więcej niż osiem? Dają holenderską umowę i zastanawiam się czy w takim kontrakcie nadgodziny są lepiej płatne jak wypada ich dużo podczas zmiany. Ktoś był i wie?

Multimax BV Nowy wpis

Dzien dobry, Co do pracy przy produkcji markiz, jest to praca na jedna zmiane i w sezonie jest duzo nadgodzin, czasem jest 8h dziennie, czasem wiecej. Wszystko zalezy od ilosci zamowien w danym momencie. Zdarzaja sie tez pracujace soboty w sezonie. Nadgodziny sa wiecej platne niz standardowe godziny. Natomiast pod kazdym naszym ogloszeniem jest podany numer telefonu, pod ktory mozna zadzwonic i wszystkiego sie dowiedziec na temat danej oferty pracy. Chetnie odpowiemy na pytania i udzielimy bardziej szczegolowych informacji, zeby rozwiac ewentualne watpliwosci. Pozdrawiamy :)

Krysia Nowy wpis
@Multimax BV

Mi akurat pasują nadgodziny, bo można dorobić. A jest jakiś limit nadgodzin, czyli maksymalna liczba takich godzin na pracownika? Czy można robić ich do woli? No bo ja to bym chciała dobrze zarobić, jak już bym miała jechać, więc tak pytam ile jest opcji dorobienia. Z góry dziękuję.

Jakie są warunki zatrudnienia w Multimax BV?

Jonny

Ma ktos moze adres lokacji w Valburg?

Brawo Nowy wpis
@Jonny

A po co Ci to? ????

oliwia

Polecam wyjazd z tą agencją, nigdy nie było problemu z wypłatami czy pracą. Kordynatorzy kontaktowi, w razie problemów pomagają w ich rozwiązaniu. Lokacje również w dobrym stanie.

Aleksandra
@oliwia

A czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie podczas takich wyjazdów? Jeśli tak, to jak wyglądają takie lokale? Ile osób w pokojach? Jaki stan łazienek?

Dominika

Pracowałam pare lat temu. Jak była jeszcze stara ekipa. Wtedy z czystym sumieniem mogłam polecić;) na dzień dzisiejszy po rozmowie z moimi znajomymi to jedno wielkie (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) mułu… kiedyś wszyscy się znali i nie byli tylko numerem a teraz dziewczyny z biura zapomniały jak było kiedyś… myśle ze to nie do końca ich wina… dają z siebie tyle ile dostają od przełożonych.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multimax BV? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Malarz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Elektryk Budowlany z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Betoniarz
Estom
.....

Ma ktoś może namiar do nich do biura ? Szukam pracy ,a po opini widzę że zła agencja nie jest ????

Maja
@.....

No właśnie, czy oni mają jakiś swój oddział w Polsce? Gdzie przeprowadzają te rozmowy jak rekrutują do pracy ludzi z Polski?

Małgosia

Witam ,poszukuje z partnerem pracy w Holandii,od 2 tyg jesteśmy w Polsce bo zwolniliśmy się z pracy,gdzie pracowaliśmy przy kurczakach w Holandii,czy macie może jakieś aktualne oferty pracy???jesteśmy gotowi wyjechać nawet w tym tyg

Artur
@Małgosia

Z takim pytaniem musisz bezpośrednio zadzwonić do firmy albo szukać w necie ofert. Pracowałeś już przez tą agencje bo ciekawy jestem jakie warunki proponują. Szczególnie jeśli chodzi mi o kasę. Jakbyś się coś dowiedział to napisz.

Lux
@Artur

Tu dają dobre warunki bez obawy.

Iwona
@Lux

Bez konkretnych informacji ciężko ich nie mieć. Przybliżysz trochę te warunki? Jaka umowa na start?

Sebastian

Witam szukam pracy wraz z dziewczyną,jesteśmy na terenie Holandii pracujemy w fabryce drobiu od pół roku. Szukamy nowej pracy lepiej płatnej,czy mogli byśmy prosić o jakiś bezpośredni kontakt telefoniczny??? Z góry dziękuję, pozdrawiam ????

Artur
@Sebastian

Musisz się skontaktować bezpośredni z tą agencja bo to ona kieruje i załatwia prace. Znalazłem taki kontakt i e-maila +31 (0)26 3616974, info@multimaxbv.nl Jakby coś się dowiedział o robocie to daj znać.

Ben

Dziękuję za za namiary

Honorata
@Ben

A macie doświadczenie w jakiejś innej pracy? Jak tak, to na pewno warto o tym wspomnieć, może firma znajdzie coś pod wasze preferencje.

Bezimienna
@Artur

Hej właśnie też szukam z mężem pracy w tej agencji,

Sławek

Biuro bardzo dobre wypłacalni jedno z lepszych pozdrawiam Magdę koordynatora wszytko na plus

Agata
@Sławek

gdzie pracowałeś i na jakim stanowisku, napiszesz coś wiecej o załatwianej pracy przez nich ?

Mateo

Bylem, widzialem,pracowalem. Koordynatorzy na plus. Praca byla na jeszcze wiekszy plus . Warunki mieszkaniowe piko bello. Pozdrawiam koordynatorke Magde i Kondrada . Mateusz z Mackiem (No i Tosti ze Slawusiem :D ) Polecam Allegrowicza !

Xd

Super Agencja

Czy Multimax BV ma ściśle ustalone godziny pracy?

Multimax BV

Nasze biuro jest otwarte od poniedialku do piatku w godzinach 9.00-17.00. Jezeli chodzi o prace u naszych klientow czas pracy jest rozny.

Hanna
@Multimax BV

Ciekawam, czy bierzecie do pracy rekruterów z Pl z relokacją do Holandii, oczywiście :)

Krisss

Zależy. Jeśli jesteś umówiony z Pawłem i masz do przejechania 300km to potrafi 15 minut wcześniej zadzwonić i przenieść spotkanie ma drugi dzień. A więc przejechałeś 300km na spotkanie o pracę i na miejscu się dowiadujesz że jednak musi je przenieść na drugi dzień.

Krisss
@Krisss

Sorrrry nie ten multimax, chyba że to fili multimaxu gmbv

Błażej

siedziba w Polsce gdzie się znajduje?

@Błażej

Nie mamy oddzialu w Polsce. Nasze glowne biuro znaduje sie w Arnhem(Holandia)

Czy wyjazdy do Niemiec na przeciwpozarówke dalej maja nabór pracowników?

@Marta

Dzien dobry, jestesmy agencja pracy w Holandii. Posiadamy aktualnie wiele ofert w roznych sektorach: logistyka, produkcje, szklarnie i wiele innych.

Magdalena
@Multimax BV

Jak obecnie wyglądają sprawy wyjazdowe w dobie jeszcze trwającej pandemii? Jakie formalności trzeba dopełnić? Co załatwia Multimax BV a co samemu trzeba załatwić? Czy szczepienia/testy są wymagane?

Góralka Niskopienna

Ja osobiście byłam zadowolona z pracy przez agencję Multimax: zakwaterowanie w porządku, prace też były ok (oprócz pracy przy jedzeniu, ale to nie każdy jest do tego stworzony i trzeba to lubić), wypłaty na czas, kontakt z koordynatorami w porządku. Praca, gdzie pracowałam większość czasu (tak słynne buty) wspominam bardzo dobrze, mimo, że różnie bywało. Wszyscy, których autorzy poprzednich wpisów tak opisują, ja wspominam dobrze i nie mam potrzeby pisać o tym, kto jaki jest. Robi się swoje i wraca się do domu- nie ma co budować wrednej atmosfery. Polecam, jednak najlepiej jechać z kimś- na początku jest dużo raźniej.

Czy Multimax BV organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak jak najbardziej.

Xxx

Są przyjęcia do pracy jak tak to proszę odpowiedź.

Agnieszka
@Xxx

Tak, posiadamy nowe oferty pracy. Proszę o przesłanie swojego Cv na adres e-mail: praca@multimaxbv.nl lub kont telefoniczny +31 (0)26 3616974

Jak jest z pakietem medycznym w Multimax BV? Można dołączyć rodzinę?

Multimax

Pakiet medyczny w Multimax, jak w kazdej innej agencji jest zbiorowy. Nie jest wtedy mozliwe podlaczenie kogokolwiek z czlonkow rodziny.

Magdalena
@Multimax

A czy w firmie prócz wspomnianego pakietu medycznego zapewniane są jeszcze jakieś inne benefity pozapłacowe lub dodatki? Np. jakieś bony do wykorzystania?

Mayk

W Radomskiej firmie brat szefa nadużywa alkoholu i znęca się psychicznie nad młodszymi pracownikami wyzwiska poniżanie młodych osób proponuje wszystko nagrywać i zgłosić na policję i gdzie się da.Nie wiem czy sam właściciel wie jak się traktuje ludzi czy udaje że nie wie ale to jest (usunięte przez administratora)

R

Są jakieś przyjęcia?

Karol

Macie wymagany jakiś strój w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Multimax BV - Arnhem

• Jak się pracuje w Multimax BV?

Zobacz opinie na temat firmy Multimax BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimax BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!