Marzena

Dziekuje za dobra opinie tylko szkoda ze ( gosc ) nie mial odwagi przyjsc i powiedziec mi tego prosto w oczy tylko na forum dotyczace pracy a nie ludzi pisze glupoty wiec jesli ktos ma problem niech przyjedzie do mnie proste No nie pozdrowionka Marzena z Errenu

Błażej Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

siedziba w Polsce gdzie się znajduje?

Marta
Kandydat

Czy wyjazdy do Niemiec na przeciwpozarówke dalej maja nabór pracowników?

Multimax BV Nowy wpis
@Marta

Dzien dobry, jestesmy agencja pracy w Holandii. Posiadamy aktualnie wiele ofert w roznych sektorach: logistyka, produkcje, szklarnie i wiele innych.

Magdalena Nowy wpis
@Multimax BV

Jak obecnie wyglądają sprawy wyjazdowe w dobie jeszcze trwającej pandemii? Jakie formalności trzeba dopełnić? Co załatwia Multimax BV a co samemu trzeba załatwić? Czy szczepienia/testy są wymagane?

Góralka Niskopienna Nowy wpis

Ja osobiście byłam zadowolona z pracy przez agencję Multimax: zakwaterowanie w porządku, prace też były ok (oprócz pracy przy jedzeniu, ale to nie każdy jest do tego stworzony i trzeba to lubić), wypłaty na czas, kontakt z koordynatorami w porządku. Praca, gdzie pracowałam większość czasu (tak słynne buty) wspominam bardzo dobrze, mimo, że różnie bywało. Wszyscy, których autorzy poprzednich wpisów tak opisują, ja wspominam dobrze i nie mam potrzeby pisać o tym, kto jaki jest. Robi się swoje i wraca się do domu- nie ma co budować wrednej atmosfery. Polecam, jednak najlepiej jechać z kimś- na początku jest dużo raźniej.

Czy Multimax BV organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak jak najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Xxx
Kandydat

Są przyjęcia do pracy jak tak to proszę odpowiedź.

Agnieszka
@Xxx

Tak, posiadamy nowe oferty pracy. Proszę o przesłanie swojego Cv na adres e-mail: praca@multimaxbv.nl lub kont telefoniczny +31 (0)26 3616974

Jak jest z pakietem medycznym w Multimax BV? Można dołączyć rodzinę?

Multimax
@Pytanie

Pakiet medyczny w Multimax, jak w kazdej innej agencji jest zbiorowy. Nie jest wtedy mozliwe podlaczenie kogokolwiek z czlonkow rodziny.

Magdalena
@Multimax

A czy w firmie prócz wspomnianego pakietu medycznego zapewniane są jeszcze jakieś inne benefity pozapłacowe lub dodatki? Np. jakieś bony do wykorzystania?

Mayk
Kandydat

W Radomskiej firmie brat szefa nadużywa alkoholu i znęca się psychicznie nad młodszymi pracownikami wyzwiska poniżanie młodych osób proponuje wszystko nagrywać i zgłosić na policję i gdzie się da.Nie wiem czy sam właściciel wie jak się traktuje ludzi czy udaje że nie wie ale to jest (usunięte przez administratora)

R

Są jakieś przyjęcia?

Karol

Macie wymagany jakiś strój w pracy?

Jaka umowa obowiązuje w Multimax BV podczas okresu próbnego?

@Pytanie

W naszej firmie nie ma czegos takiego jak okres próbny .

Melon
@Multimax BV

Jak nie ma jak jest,przy przyjęciu miałem umowę na miesiąc i bez konkretnych przyczyn nie została przedłużona

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Multimax BV? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Wszystko zalezy od klienta, kazdy klient ma inne wymagania. mamy klienta ktory np jest calkowiecie zamkniety w okresie swiatecznym.

Irek

Dla mnie firma to dobry pracodawca ale warunkiem tego jest dobra i solidna praca z mojej strony, ja polecam firmę.

Marzena

iX
@Marzena

Skoro tak mówisz na Se...dlaczego z byle (usunięte przez administratora) lecisz do niego co wyżej nie mogłbyś sie dogadac?

Hania
@Marzena

Nikt ci nic w oczy nie powie bo kazdy wie ze zaraz do swojego rudego meza polecisz ze skarga. Strugasz kierowniczke kazdy tylko udaje ze cie lubi nawet ci na kontraktach a w rzeczywistosci kazdy sie z ciebie smieje. Dziwie sie ze on jescze jest z taka wariatka. Nie pozdrawiam

Monika

Pracowałam w wielu agencjach i uważam ze koordynatorzy z Multimaxu to super ludzie! Jeżeli przyjdziesz, powiesz jaki masz problem zawsze pomogą! Jak najbardziej na plus;) polecam!

Kamil

Koordynator Konrad. Porazka totalna. Reszta jak najbardziej na plus

Konrad
@Kamil

Hej Kamil;) czy moglbys bardziej sprecyzować twoja wypowiedz? Ponieważ chciałbym wiedzieć gdzie popełniłem błąd;)? abym w przyszłości ich już więcej nie popełniał;) pozdrawiam ;)

Gosia

@Radca dlaczego tragedia ? Co się dzieje z firma w tym momencie ?

Milano

Super się pracuje przez ta firmę polecam ;)

Iwona
@Milano

To świetnie, zastanawiam się, czy na wyjazdach zagranicznych można liczyć na wsparcie koordynatorów? Zosia poniżej wspomina, że koordynatorzy są nieodpowiedni. Możesz to sprecyzować?

Lena086
@Milano

A gdzie sprawdzić ich oferty pracy?

Zosia

Uważam multimax za najgorszą firmę do jakiej mogłam trafiać, nie odpowiedni koordynatorzy na nie odpowiednim miejscu, Pan K... i jego praca to już w ogóle jakiś żart, jeżeli on chce czegoś od pracownika to ma być to już zrobione a jeżeli pracownik potrzebuje czegoś to zwleka z tym bardzo długo, uważa się za nie wiadomo kogo. Jest to jeden wielki żart

Iwona
@Zosia

Może jest po prostu bardzo zajęty i nie zawsze ma czas, jak myślisz? Praca koordynatora to na pewno dużo obowiązków. Powiedz coś więcej o Multimax BV, jak wygląda rekrutacja, zarobki i system premiowy na Twoim stanowisku.

Niunia

Ja pracuje rok i kasę mam co tydzień na koncie. Wakacyjne jest a urlopowe tez dostałam jak na urlopie w Pl byłam. Mam 9 euro brutto i jak dla mnie jest ok. Pracuje sobie z nikim nie trzymam i mi pasuje. Zwiedziłam już dużo agencji tu mi sie podoba przynajmniej nie oszukują

Alwin4000@wp.pl
@Niunia

Jakie warunki trzeba spelniac zeby tam sie dostac

Piotr
@Alwin4000@wp.pl

Zależy jakie stanowisko Cie interesuje. Firma prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/255109181352157/posts/381459485383792/ ale nie ma tam żadnych nowych ofert pracy w Holandii. Wcześniej szukano osób z komunikatywnym angielskim lub niemieckim i gotowością do pracy w grupie. Czy osoby, które wyjeżdżały do pracy przez tę agencję mogłyby przybliżyć warunki zatrudnienia, zakwaterowania i czy oferują pomoc koordynatora. Liczę na Wasze wpisy.

Rgyt

Witam mam isc do pacy w erren ktos cos moze wiecej powiedziec

Zostaw merytoryczną opinię o Multimax BV - Arnhem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.