Opinie o KTS Triomed w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KTS Triomed. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KTS Triomed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTS Triomed w Lublin

Sylwester W

Witam moze powiem cos o pracy w triomedzie w Radomiu obsluguja transporty szpitalne. Po zmianie "koordynatora" jest balagan totalny facet sobie nie radzi z niczym nie ogarnia aut bo sie na nich nie zna nawet prawa jazdy nie posiada co prawda teraz maja tam nowsze Trafiki ale zaczynali w pazdzierniku 2017 ze starymi VW. W tych "karetkach" w listopadzie bylo zimno okolo 2stopnie i wedlug szefostwa bylo ok. Na moje pytanie do Pana Ulanowskiego kto wybral takiego czlowieka na koordynatora uslyszalem nikogo innego nie znalezlismy no i to byla tragedia. "Koordynator" nic nie dba o swoich pracownikow koczuja pod szpitalem w autach bo nie ma pokoju socjalnego dla nich. Pracowalem tam w zeszlym roku i wyplata placona na kilka rat bylo nas kierowcow 4 i bylo ladnie obstawione dwie karetki teraz pracuje tam 8 kierowcow i dalej poszukuja nowych, trzeba "koordynatorowi" tylek lizac i tanczyc jak on zagra bo inaczej jestes zly i wywala cie z pracy a oczywiscie Lublin nic sobie nie robi z tego bo po co przejmowac sie ludzmi. Teraz "koordynator" przyjal do pracy jako kierowca swoich kolesi niby ratownika medycznego co nie skonczyl szkoly ale mowi ze ratownikiem jest i nastepnego Policjanta bo jak to moze byc ze kolesie beda bez pracy? Jakby tego bylo malo to "koordynator" jest klamczuchem jakich malo do kazdego mowi co innego a potem sie w tym gubi co komu powiedzial kontakt z nim tylko telefoniczny bo ma kilka robot i nie ogarnia tego i niestety pare razy na miesiac jest tylko w szpitalu a to stanowczo za malo jak sie wzielo taka odpowiedzialna funkcje. Nie polecam pracy w Triomedzie bo tam nie ma szacunku do ludzi do pracownika liczy sie kasa tylko. Nie pracuje tam juz dwa i pol miesiaca i do tej pory nie dostalem wypowiedzenia umowy (pracowalem na wlasnej dzialalnosci) ale umowe z Triomedem mialem i tez nie pracuje takie zawieszenie w powietrzu. Przy ostatniej wyplacie dostalem przelew czesci rachunku bo mialem jakas note obciazajaca do tej pory nic nie dostalem zadnego pisma za co? po co? dla czego? Triomed to totalne dno "nie masz szacunku do samego siebie to idz pracowac w Triomedzie" takie hasla kraza po szpitalu w radomiu z usmiechem na ustach. Pozdrawiam Sylwester W.

@Sylwester W

Potwierdzam dno w Radomiu totalne po zmianie kierownika az szkoda gadac co sie tam dzieje. Kierowca przywozi pacjeta pod dom i mowi ze przepisy sie zmienily i nie beda wnosic do domu. Jakie przepisy sie pytam wkoncu wniesli bo mysleli ze dostana pare groszy za to (usunięte przez administratora) uslyszeli tylko dziekuje.

Lidia

Na tym forum powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o KTS Triomed jako pracodawcy, które jednocześnie przestrzegają regulaminu. Wasze komentarze m.in. nie mogą zawierać wulgaryzmów i obrażać innych. W związku z tym, co możecie powiedzieć o tym co w tym momencie dzieje się w firmie? Planowane są może jakieś rekrutacje bądź dysponujecie informacjami o tych aktualnych?

Nikt

Triomed Bydgoszcz porażka zmienili koordynującego i jeszcze większy bajzel niż mieli ,O przepraszam karetki są nowsze ale co do zapłaty za pracę dramat oczywiście szefostwo na czas pieniądze ma a reszta cóż sami muszą się o swoje wyklucać bo Szanowny koordynujący w dupie ma swoich ludzi .Wykozystuja na Maxa!! Nie polecam tam pracy no chyba ze się jest milionerem i nie ma co sie z czasem zrobić bo tam nie idzie ani dorobić ani zarobić.

asia
@Nikt

a kto był tam koordynatorem?

Polska
@asia

Burak Grzesiu

hey mam do Was pytanie mieszkam w Płocku szukam pracy w ratownictwie. Co możecie powiedzieć o Triomedzie i koordynatorze ?

Polska

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
jarokost666

Firma beznadziejna,stawka za godzinę mniejsza niż ochroniarz z parkingu strzeżonego.Koordynator kłamca!!!nie potrafi nawet E-maila napisać i wysłać..

medyk

jak to wyglada w nowym roku w firmie triomed w Bydgoszczy?

Ryba

Nic się nie zmieniło W Bydgoszczy jeszcze większy syf idą Święta Bożego Narodzenia a pieniędzy nie ma za poprzedni miesiac.Pani księgowa kity wciska ze a to wysłali a to że szpital jeszcze nie zapłacił.Porażka a ludzie rodziny mają .....

Wacław

a czy przypadkiem nie będą ogłaszać upadłości? Bo coś tak na mieście mówią ...

ju-ju
@Wacław

mogą jak się ludzie dowiedzą że prezes leczy się psychiatrycznie

Nuj

Ogólnie to ja jestem dobrej myśli jeśli chodzi właśnie o pensje czy chociażby dodatki typu premie, benefity, sociale w tym lekarz, to nie widzę kompletnie nic co by sprzeciwiało się zaturdnieniu tam.

lubelak

Piszecie ze firma jest taka, nie taka..... Ogolnie to sie zgadzam, a jak o zespolach? Ratownicy oraz kierowcy..... Jaka jest atmosfera miedzy nimi ?

suchy

Czy coś się zmieniło po Śmierci Artura. Czy wróciła normalność, czy nadal " Koczują" pod PSK-4. Tak z ciekawości pytam. Kilku " młodych orłów" po wakacjach szuka u nich zatrudnienia - tuż po obronie lic. I nie wiem co im powiedzieć. Dajcie cynę co się zmieniło.

Dzięki suchy za info !

kolo

Suchy....moim zdaniem kto nie kręci ten nie ma....skoro ma możliwość niech kręci. Moim zdaniem zazdrościsz mu dojść i możliwości.

Stefan

ludzie przeczytałem te opinie i nie mogę się na dziwić. Dlaczego zawsze piszą negatywy ci co wylecieli ,kradi lub mieli problem .Nie wiecie - ci co pracują normalnie i uczciwie nie mają czasu a ani ochoty by się babrać w takim gównie.Jeśli jest tak źle to dlaczego nie rzucicie tej roboty .Chyba tam nikt nie zmusza na siłę by pracować. Jestem ratownikiem i kila razy zmieniłem robotę ,byłem też rok u nich aż w końcu znalazłem .Z kasą szału nie ma ale mam święty spokój.Jak ci nie pasuje zrób to samo - poszukaj lepszej firmy .

Amanda

Z 8 zł na godzine dostaniesz, przy czym odzwigasz sie, ojezdzisz, w razie dzwona nie daj Boze, pojada CI z i tak niskiej pensji, spoznienia nawet do miecha. Lepiej isc do biedry na kase, mniejszy stres i kasa zawsze na czas( chyba :))

ben12

Amanda.. nie blondym. ciemny braz taki kolor wlosow.kojarzysz?

Amanda

Blondyn to pewnie Oskar I. jeden z gorszych ratownikow. Pozdrawiam. A co do ofert pracy to nie polecam dla kierowcow nakur^^asz od pon do soboty po 12h a pensji dostajesz caly uj, o ile sie doczekasz :D

ben12

czy to jest ten mateusz ł o ktorym mowa wyzej o ktory ja pytam.? odpowiedzcie.

suchy
@ben12

Mateusz Ł. Ojciec prowadzi komis samochodowy on też handluje autami tnie ludzi równo. Poza tym ma zawiasy za paserkę i wprowadzanie klientów w błąd co do stanu pojazdów. Cwaniak. Dupa z którą siedzi to psiapsiułak żony brata Kępy. Pracował dla niej ale go wypieprzyli za kręcenie na boku interesów. Tragiczny Gość CHAM i BURAK z Chełma z Pocztowej.

ben12

młody,wysoki.włosy ulozone tak do góry.. potrzeba mi o nim jakis informacji. kto to jest ktos go zna.? jezdzi zawsze za kierownica starszy model samochodu triomed.

ben12

znacie troche temat odnosnie triomed lublin. a mi dokladnie potrzeba opini o kierowcy triomed ktory jezdzi..młody bardzo chłopak.czy ktos go zna.

Zostaw merytoryczną opinię o KTS Triomed - Lublin

• Jak się pracuje w KTS Triomed?

Zobacz opinie na temat firmy KTS Triomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KTS Triomed?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KTS Triomed?

Kandydaci do pracy w KTS Triomed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KTS Triomed