Opinie o Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Witam. Moją uwagę zwrócił ten wątek, w którym napisano, że oferowane są umowy zlecenie oraz B2B. Czy tu jest mowa o personelu medycznym? A co z pozostałymi pracownikami? Czy przyjęcie się do biura na administrację i inne podobne funkcje będzie możliwe? Trudno było mi znaleźć ofertę w sieci, mam doświadczenie. Wtedy zawarta będzie umowa o pracę?

Czy Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zarząd NZOZ Sal-Med Nowy wpis

W dobie Polskiego Nowego Ładu 2,0 oferowanie umowy o pracę jest dla pracownika jak również dla pracodawcy mało korzystne finansowo, Stąd oferujemy umowy zlecenie lub co korzystniejsze umowę kontraktową. Na umowie kontraktowej istnieje mozliwośc negocjacji stawki.

Jakie przy tym całym opisie są obecne zarobki? mam na myśli ten ostatni komentarz odnośnie pozytywnej atmosfery. mnie będzie interesowało zatrudnienie co prawda od kolejnego sezonu. Czy docelowo do tego czasu będzie miało się cos zmieniać w warunkach? aktualne oferty mi się nie pojawiają, trzeba czekać na rotacje?

Zarząd Sal-Med Nowy wpis

Zarobki są uwarunkowane wiedzą , umiejętnościami, doświadczeniem i wykształceniem. W chwili obecnej mamy stałą kadrę medyczną, i od wielu lat nie ma jakiejś większej rotacji pracowników. Firma ma w zwyczaju szanować indoceniqc pracowników a rozstawać się tylko z tymi, którzy nie wykazują checi i woli pracy. Przede wszystkim należy pamiętać, że wszyscy pracujemy na nasz wspólny sukces i nasze wypłaty. Nikt nam nie daje pieniążków za darmo, nie mamy dotacji, nie mamy wsparcia z zewnątrz więc należy pamiętać, że sami wypracowujemy środki na nasze wypłaty. Jesli ktoś tego nie rozumie i nie szanuje takiwgo stanu rzeczy to nie ma też dla takoej osoby miejsca w naszych szeregach niestety. Nas cechuje profesjonalizm w działaniach ratunkowych a pozytywne wyniki naszych działań i wysiłków obserwujemy każdego dnia.

Jagoda

praca w firmie super, koleżanki i koledzy również, szef mega mózg i naprawdę bardzo ogarnia ciężkie stany, można się od niego wiele nauczyć. Do tego spore grono mądrych ratowników ,którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Jak dla mnie praca ekstra i naprawdę przychodzę tu z przyjemnością.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Opiekunka do dziecka
logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.?

Zarząd Sal-Med

Ponieważ staramy się związać z naszym personelem na dłużej, zawsze stawiamy na wzajemny szacunek, zrozumienie, i pracowitość. Tak naprawdę wszyscy w przedsiębiorstwie pracujemy na wspólne dobro jakim są wynagrodzenia, nowy sprzęt, leki, i podwyżki oraz premie dlatego też współpraca w atmosferze wzajemnego szacunk dobrego humoru i pozytywnej energii zawsze jest wydajniejsza i przyjemniejsza.

Teresa
@Zarząd Sal-Med

Jak wygląda kwestia premii w tej firmie? Od czego zależy, czy ją pracownik dostanie, czy nie?

@Teresa

Premie motywacyjne i uznaniowe zawsze przyznawane są w kilku sytuacjach. Po1 w okresie około świątecznym jako dodatek świąteczny, 2 premia za dobrą i ciezką sumienną pracę na rzecz firmy. 3.w sytuacjach nadzwyczajnych za pracę w trudnych warunkach. Np. Covid. W firmie comiesięcznego dodatku, ktory mimo iż wedlug MZ oficjalnie covida już nie ma to my nadal w przypadku pacjenta z covid 19 wypłacamy dodatek covidowy.

Rafał
@Zarząd Sal-Med

Można wiedzieć, ile można wyciągnąć miesięcznie z tych premii motywacyjnych?

@Rafał

Premie motywacyjne jak sama nazwa wskazuje mają motywować i nie są przyznawane na życzenie pracownika. Premia jest dodatkiem do wynagrodzenia i uznaniem za zasługi i ciężką pracę. Ma motywować a nie sugerować, że bez względu na wszystko i tak będzie wypłacona. Jak dotąd od kilku lat posiadamy stałą ekipę personelu więc zarówno wynagrodzenia jak też dodatki motywacyjne chyba nie są najgorsze.

Weronika
@Zarząd Sal-Med

Skoro personel jest stały to ile osób tak właściwie liczy i kiedy w ostatnim czasie mógł tu dołączyć ktoś nowy? Czy występuje to cos jeszcze prócz kwestii finansowych, co zachęca pracowników do stałego zatrudniania się?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

NZOZ Sal-Med Sp. z o.o.

Dzień dobry, oczywiście chętnie podejmujemy współpracę ze studentami kierunku ratownictwo medyczne w zakresie praktyk zawodowych oraz mile widzimy przyszłych ratowników medycznych z ostatnich roczników. Wychodzimy z założenia, że przyszli ratownicy ukształtowani zawodowo przez nas będa zainteresowani związaniem się z nami współpracą na dłużej dzieki czemu sami będziemy mieli u siebie wysokowyspecjalizowaną kadrę medyczną dostosowaną do naszych potrzeb i ozekiwań. Dlatego też zapraszamy obecnych młodych i przyszłych adeptów trudnej sztuki ratownictwa do współpracy z naszym pogotowiem.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.?

NZOZ Sal-Med

Na spotkaniu roboczym w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej weryfikowane są zawsze dokumenty uprawniające do pracy na danym stanowisku jak również uprawniające do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Weryfikacja umiejętności odbywa się już podczas pracy w zespole. Na początku nowo zatrudniona osoba pierwsze kilka dyżurów zawsze jeździ jako osoba dodatkowa w pełni obsadzonym już zespole celem przyzwyczajenia się i obeznania ze sprzętem, i lekami następnie po weryfikacji wiedzy i umiejętności taka osoba rozpoczyna pracę na samodzielnym stanowisku. Praca początkowa pod nadzorem sprawia, że i jedna i druga strona umowy ma szansę zaobserwować sposób współpracy.

Alicja

Jakiś czas temu Sal-Med rekrutował pielęgniarki. Obecnie nie mogę znaleźć żadnego ogłoszenia - czy to znaczy, że nabór został zakończony?

@Alicja

Oferta zatrudnienia jest nadal aktualna. Zapraszamy do współpracy na terenie Jawora oraz Wrocławia.

@Alicja

Pani Alicjo jeśli jest Pani zainteresowana współpracą z nami zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 71/88 90 666 biuro Zarządu.

Dominika

Firma w porządku. Naprawdę ceniłam sobie współpracę z ludźmi. Regularne wypłaty, obowiązujące w firmie zasady, procedury i profesjonalizm kolegów ratowników to atuty tej firmy. Wspólnie uratowaliśmy kilka żyć. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, których spotkałam na swojej drodze pracując w Salmedzie. To była prawdziwa szkoła ratownictwa i szkoła życia. Z tego miejsca chciałam gorąco podziękować wszystkim tym z którymi miałam okazję pracować. To była prawdziwa przyjemność współpracy z wami. A wszystkim chętnym ratownikom naprawdę szczerze polecam współpracę. To jest prawdziwa szkoła życia i ratownictwa.

Walinka
@Dominika

Bo pracuję tutaj i to co napisala Dominika to szczera prawda. U nas jest naprawdę ok i wszystkim niedowiarkom mówię przyjdź, sprawdź i zobacz zanim głupio skomentujesz.

Alicja

Byłam jakiś czas temu na dniu próbnym, według mnie standardy bardzo niskie, dlatego zrezygnowałam. Atmosfera w pracy, sama w sobie przyjazna.

NZOZ Sal-Med

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że po blisko rocznej walce z pandemią covid 19, dzięki wprowadzonym zasadom zaostrzonego reżimu sanitarnego żaden z naszych pracowników nie był chory na covid, za to wszystkich udało się zaszczepić z powodzeniem dwiema dawkami szczepionki. W chwili obecnej oczekujemy na trzecią dawkę szczepienia. Robimy to dla siebie dla naszego bezpieczeństwa ale również dla Państwa by mogli się Państwo czuć przez nas profesjonalnie zaopiekowani i bezpieczni gdy będzie potrzeba. Nie polecamy i nie pozdrawiamy w tym miejscu antyszczepionkowców, którzy nadal nie rozumieją tego jak ważne dla wszystkich są szczepienia profilaktyczne. Tym samym zachęcamy również Państwa do szczepienia dla naszego wspólnego dobra.

Jak szefostwo w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Walinka

W sumie to nie jest źle. Od ponad roku tutaj pracuję i naprawdę nie nie mogę narzekać. Kasa na bieżąco, i zawsze jest w terminie, każda baza ma swojego kierownika któremu zgłasza się w naprawy albo inne problemy. Nie ma problemów z zamianami. No i szefostwo kupuje dużo nowoczesnego sprzętu co chyba jest nowością. W czasie covida też nie było źle bo standardy były zachowane. Rękawiczki maski, i kombinezony to standard do tego ozonowanie karetek i zamgławianie po każdym pacjencie. Trochę to wkurzające ale grunt, że nie nikt u nas nie chorował. W sumie to nawet nie jeździ s2 dużo czasu bo czasem 3-4zlecenia a czasem 6ale na spokojnie. No i Alek jakoś tak normalnie podchodzi do ludzi. Przyjdzie pogada jak człowiek i jak ktoś potrzebuje pomocy to też chętnie pomaga. Jak na razie jest spoko i oby tak tutaj było dalej.

NZOZ Sal-Med

Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sal-med poszukuje ratowników medycznych oraz pielęgniarzy do pracy w ratunkowych zespołach wyjazdowych do naszych baz wyjazdowych na terenie Wrocławia, Jawora, Świebodzic, Brzegu Opolskiego oraz Głuchołaz. Gwarantujemy uczciwe terminowo wypłacane wynagrodzenie, umowę zlecenie lub umowę kontraktową, dużo pozytywnej energii i pracę w młodym doświadczonym zespole,a także stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie cv na adres mailowy dyspozytor.salmed@gmail.com.

Czy pracownicy w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

NZOZ Sal-med

Wydaje mi się, że mamy na tyle dobry zespół, że potrafią ze soba rozmawiać. Może nie wszyscy sie kochają ale z całą pewnością wzajemnie szanują. Ze wzgledu na to, że każdy ma inny charakter trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Nie mniej jesnak uważam, że nie ma w firmie tarć personalnych.

Czy pracownicy Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nzoz Sal-med

Pracownicy firmy stanowią doskonały zespół, który idealnie ze sobą współpracuje. Każda z podstacji ma swój team. Ratownicy, kierowcy, lekarze pielęgniarki idealnie się dogadują i współpracują a po godzinach pracy często wspólnie imprezują.

Edyta

Wasze opinie są bardzo niepokojące. Z tego co wiem firma nadal funkcjonuje. Czy możemy uznać opinie negatywne za wpisy wyłącznie osób obecnie nie pracujących w firmie? Dajcie znać jak aktualnie wyglada praca w pogotowiu i czy warto aplikować?

Vit
@Edyta

Ale co cię tak niepokoi? To, że pracuje się normalnie bez zamordyzmu? Czy to, że niektórzy chwalą sobie spokojną pracę? Szef jaki jest, taki jest ale naprawdę nie można na niego narzekać. Firma też jest spoko i ludzie tu pracujący.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.?

Zarząd NZOZ Sal-med

Wynagrodzenie wypłacane są zgodnie z prawem w siwdzibie firmy lub bezpośrednio na konto.

Wiosenny

Muszę tutaj pochwalić szefostwo. Spodziewałem się w dzisiejszych czasach, że firma Prywatna będzie przycinała na bezpieczeństwie pracowników, a muszę przyznać, że od samego początku akcji koronawirusowej szef nawet dał radę. Dostaliśmy środki ochrony osobistej i nie nie są to tylko rękawiczki ale również przyłbice, maski, kombinezony, i kosmiczne ilości płynu do dezynfekcji. Na polwcenie szefa karetki po skonczonym dyżurze mają być wymyte spryskane środkami dezynfekcyjnym i na koniec zaozonowane. W szoku jestem, że w ogóle ktoś tak dzisiaj dba o ten aspekt epidemiologiczny. Dzisiaj wszędzie liczy się kasa a tu zdziwko. Zatem myślę, że praca tutaj to jednak był dobry wybór. Pozdrawiam serdecznie wszystkich opluwaczy, którzy chyba znieść nie mogą tego, że salmed jeszcze jeździ.

Aktualność
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym, otrzymaliśmy pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej dotyczącą opracowania własnych procedur w walce z infekcją Coronawirusową.  Okazuje się, że nasze działania, podejście do zagrożenia oraz podjęte środki bezpieczeństwa spotkały się z uznaniem PSSE. Tym samym, jesteśmy pewni, że jako jedna z firm prywatnych prawidłowo zabezpieczamy swoich pracowników przed czyhającym zagrożeniem.

Edyta

@Pan zenek Czy Nzoz Sal-Med finansuje kursy na ratownika medycznego? Jak jest pod tym względem?

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.?

Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Nzoz Sal-Med Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.