Opinie o KTS Triomed w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KTS Triomed. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KTS Triomed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTS Triomed w Lublin

Firma na pewno posiada sekretariat, z racji tego, że niedawno sprowadziłem się w te okolice rozglądam się za jakimiś ciekawymi ofertami pracy. Poczytałem na temat pracy kierowców, ratowników natomiast nic o pracy biurowej nie zostało przedstawione wątku. Zna ktoś może warunki, pracował albo pracuje w sekretariacie firmy? Jakie kwalifikacje są oczekiwane od potencjalnego kandydata czy potrzebna byłaby mi znajomość języków obcych czy polski jest wystarczający? Na przestrzeni tych kilku ostatnich lat powstał jakiś pakiet socjalny dla zatrudnionych? Z opinii z 2022 roku wynika, że na tamtą chwilę jeszcze nic nie mieliście.

Na stronie firmy wisi ogłoszenie o pracę na stanowisko ratownika medycznego - kierowcy. Oferowana jest stabilność i elastyczność zatrudnienia. Czy w takim razie można otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony? Taka forma byłaby dla mnie najlepsza. Mogę na nią liczyć? Jeśli tak, to czy od pierwszych dni, czy jednak musi minąć jakiś okres próbny? ;)

Kts Nowy wpis

Nie ma możliwości, b2b lub zlecenie. Ewentualnie brak umowy

pacjentka mscz tworki Nowy wpis

Czytam opinie i nie bardzo we wszystkie wierzę, miałam przyjemność podróżowania karetką ze Szpitala Tworki karetką z boczną reklamą na drzwiach Triomed do szpitala na Barskiej w Warszawie,ze złamaną nogą i w złym stanie psychicznym po wypadku komunikacyjnym. Zarówno ratownik jak i pan kierowca byli bardzo uprzejmi i obeznani w swoim fachu,dodatkowo pan kierowca w sobie tylko znany sposób załatwił wózek i szybką wizytę i lekarza.Jazda w obie strony bez gwałtowych zrywów i co najważniejsze bez bez włączania tych wariackich sygnałów Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam kierowcę , pana M.

Czy można liczyć w KTS Triomed na prywatną opiekę medyczną?

.p;.

Pewnie, jak sam sobie kupisz

Franciszek
@.p;.

Czy KTS Triomed oferuje jakieś inne benefity pozapłacowe? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie i co sądzisz na temat podejścia do pracownika w tym miejscu? Czekam na to co mi powiesz! :)

wqe
@Franciszek

Praca jak praca, jezdzi sie duzo. Na dializach 500-600 km dziennie to norma. Podejście do pracownika jest w sumie w porządku, jak nie robi się (usunięte przez administratora) to jest ok.

Nie można u nich na nic liczyć

@Franciszek

Tragedia, (usunięte przez administratora)i kradzieże. część wypłaty pobiera kierownik .

Alicja
@Magda

w jakim kontekście piszesz o tych wypłatach, jak może je pobierać? On nimi wszystkimi rozporządza czy o jakieś premie tu chodzi? Nie ma tu nikogo od kadr i płac?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Pracownica Wejherowo

Ktoś się za to weźmie bo co się wyprawia to jest porodia ludzie nie odpowiedzialni nie majacy pojacia o pracy na cały zespół 4 osoby mające pojęcie to co robi (usunięte przez administratora) karetki nie wyposażone nie ma dezynfekcji ! W tym szczególnym czasie !(usunięte przez administratora)

@Pracownica Wejherowo

W słupsku jest dalej to samo, kpp jeździ jako ratmed. Praca z zasadą jakoś to będzie, zwalimy na pracownika.

Magda

tragiczny, Kierownik który (usunięte przez administratora) z domu nie rusza nasyła swoich zastępców ( brata 21 lat i kolegę 20 obaj bez matury)

Elżbieta

Cześć, przychodzę z pytaniem, czy wiecie, może czy firma zapewnia jakieś benefity z tytułu pracy tam? Przede wszystkim zastanawiam się nad prywatną opieką medyczną i różnymi zniżkami typu na wyjście do kina, czy karta multisport. Wiecie coś na ten temat? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Ratownik
@Elżbieta

Niczego nie zapewnia trzeba samemu pilnować wypłat kwot stawek bo nic się nie zgadza dodatkowo masz przyjemność pracy na sprzęcie z demobilu starym złomie z Francji. Otwarcie oddziału w Katowicach było tak szumne ze padły wszystkie przysłane złomy, środki karetek wyglądały jakby stały 2, 3 lata w krzakach z otwartymi oknami. Odpadające koła w noszach brak noszy typu płachtowe wypadające raczki z krzesełka kardio zdychające samochody

były/a @@@@
@Ratownik

POTWIERDZAM !!! w Kato Francuski złom na usługach - rączki zostają w rękach , brak profesjonalnego wyposażenia np. toreb czy też większej apteczki ...... i tak dalej i tak dalej , do tego kierownik z zapędami nie znający się kompletnie na robocie , wprowadza nerwowość i chaos.... jedyny atrybut to ludzie tam pracujący - to oni tworzą tą atmosfere ale widać ich nikt nie słucha !!! ważne są kolesie !

@były/a @@@@

Potwierdzam, na pomorzu to samo. Jak zgłosisz problem to Cie wyrzucą do domu a jak zostaniesz to Ci każą płacić za naprawę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia KTS Triomed? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

były/a @@@@

żadne , nie ma nic

R

nic, nawet tego co mają obowiązek. Ale nie martw się jeszcze Cie Mariusz skasuje za to, jak mnie kiedyś za krótkofalówki których na oczy nie widziałem.

Jakie są warunki zatrudnienia w KTS Triomed?

Magda

tragiczne, kary za wszystko w tym jedzenie, (usunięte przez administratora), brak bhp oraz zaniżanie pensji

Czy nowo zatrudnione osoby w KTS Triomed otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mariola

Nie, mało tego często nie dostają jej w ogóle. Mało tego nawet gdy ją masz niewiele to oznacza, na pracownika nakładane są kary, oskarża się pracowników o kradzieże (dla dowodu potrafią podłożyć Ci pieniądze). Notorycznie łamane są przepisy bhp oraz praw pracownika. Na 24h dyżurach nie pozwalają Ci zjeść, strasząc karami. Najgorszy jest p. Oliwier 20latek bez szkoły (zastępca/piesek kierownika). Nie mówiąc ze jako ratowniczce KPP kazano mi jeździć z pacjentami wymagającymi RatMed według zlecenia. Uciekaj!!

Olo

Firma godna polecenia podejście do pacjenta prawidłowo opieka w karetce też super. Karetki nowe ogrzewane na tyle. Posiadają bardzo dużą wiedzę odnośnie pacjenta wiedzą jak prawidłowo zabezpieczyc pacjenta. Polecam firmę Triomed.

Henryk

W Zamościu mili ratownicy oraz bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, karetka zadbana i pachnaca w porównaniu do innych firm. Gorąco polecam co nie życzę nikomu.

Córka

Polecam KTS Triomed Zamość, profesjonalne podejście do pacjenta jak i świetny kontakt z ratownikami, mój ojciec w stanie ciężkim został przetransportowany w trybie pilnym do innej placówki tak jak należy, pod opieką, mogę osobiście to stwierdzić iż też jestem pracownikiem służby zdrowia w stolicy, Polecam !

Brty

A jak tam z zarobkami u kierowców?są na czas. Bo jest ogłoszenie w sprawie pracy jako kierowca

ktos
@Brty

W ogloszeniu 23 brutoo na umowie zlecenie,w rzeczywistosci 13zl/h netoo ;) PORAZKA

pacient

Jestem pacientem staci dializ w słupsku na trzeciej zmianie i niemogę zrozumieć dlaczego odwozi się nas karetką do przewozu krwi na trzy razy gdy na parkingu stoją dóże karetki . z powarzaniem pacient

Ratownik
@pacient

Duże karetki mają jedno miejsce siedzące i jedno leżące, myślę że wtedy odwożenie odbywało się na wiecej razy :)

Aga

bardzo mili i pomocni , wożą mojego Tatę to przychodni w Ochojcu Katowicach, Pozdrawiam jednego strażaka, i takiego młodego wyższego -Super Chłopaki!

KIEROWCA MZK WEJHEROWO

Dramat, jest to zwykła firma transportowa, a latają na sygnałach jak poparzeni , (sygnały chyba włączają się razem z przekręceniem stacyjki), więcej niż karetki szpitalne, nie ważne czy z pacjentem czy na pusto, nie ważne czy że szpitala czy do szpitala czy przywożą czy odwożą, POWODUJĄ ZAGROŻENIE W RUCHU. Ktoś powinien się za nich zabrać , są uciażliwi na drodze. Oby to były wybryki kierowców chcacych być jak Kubica, bo narzucenie takiego postępowania z góry jest karygodne.

@KIEROWCA MZK WEJHEROWO

Ciekawe czy w ogóle maja uprawnienia do takiej jazdy

Marko65

jestem pacjentem dowożonym przez firmę TRIOMED na dializy w Skierniewicach. To na co pozwala sobie firma to krótko mówiąc skandal . Transport przyjedzie albo nie zatem organizujemy się my pacjenci sami we własnym zakresie tylko pieniądze bierze Triomed. Dosyć tego i postanowiliśmy napisac pismo do dyrekcji szpitala i do NFZ. Taka sytuacja jest niedopuszczalna aby podsyłac złomy jako pojazdy transportowe i w pewnym momencie z 5 pojazdów sprawny jest tylko jeden.

Pacjent Stacji Dializ w SK-CE
@Marko65

Drogi Marku, Dyrektor szpitala ma to wszystko w nosie. Robi lipne kontrole, które nic nie wykrywają a samochody to trumny na kółkach. Bodajże we wtorek wieczorem (28.08.2018) wypadły drzwi z karetki przed stacją dializ. Nikt nic z tym nie robi, nikogo to nie interesuje jak pacjenci są traktowani. Kierowcy mają na to wywalone, traktują ludzi gorzej niż śmieci. Nie masz siły wsiąść do karetki? To (usunięte przez administratora) i dzwoń po taksówkę. Takie są odzywki kierowców do schorowanych ludzi. Dyrektor zrobił wielki błąd pozwalając ponownie Triomedowi startować w przetargu. W 2015 roku też były takie same cyrki. Pozdrawiam Pacjent Stacji Dializ w Skierniewicach

smk
@Pacjent Stacji Dializ w SK-CE

Wypadnięte drzwi ? :) chamskie odzywki kierowców? coraz słabsze te wasze zarzutki :P ehh za grosz honoru dzisiaj u konkurencji.

Marko65
@smk

Jesli tak uwazasz to twoja opinia jest ciekawa zapraszamy do przejazdu podstawianymi pojazdami i wtedy do dyskusji. Za biurka wszystko wygląda super. Pozdrawiam i dobrego samopoczucia

Hahaha
@smk

Co tam pleciesz?Jak Dębica w 2020 roku?Drzwi trzeba było trzymać.

Kierowca bombowca

Teraz widzę że w kilku miastach wystartowali do przetargów. Rzeszów, Słupsk itd. W Rzeszowie współczucia z pacjentami. Ludzie którzy są : Rozczeniowi Pyskaci Nie potrafią się zachować Ogółem, człowiek jak to towarzystwo woził to miałem nie raz ochotę otworzyć pysk i też kilka dosłownych słów powiedzieć, ale lepiej z gównem się nie bić. Oczywiście, kilku normalnych pacjentów też jest.A reszta to (usunięte przez administratora)

Magda

Pracownicy nie odpowiedzialni nie dezyfekuja karetki w obecnej sytuacji zagrożenia koronowirusem Przewoza pacjentów po 4 osoby (pacjenci dializowani) bez rękawiczek twierdząc że później zdezynfekuja ręce. Potencjalnie moga zarażać chorych ich rodziny siebie samych i pozostałych pacjentów. Ludzie gdzie wasza odpowiedzialność Moze czas pomyśleć o zmianie pracy Oficjalnie zgłaszam skargę jak również informuje sanepid o waszym postępowaniu (usunięte przez administratora)

Hahaha
@Magda

Za to pacjent to świnia. Żreć w aucie to też jest na miejscu. Powinno być wożenie pacjentów dializowanych z oznaczeniem przewóz trzody chlewnej

Zostaw merytoryczną opinię o KTS Triomed - Lublin

• Jak się pracuje w KTS Triomed?

Zobacz opinie na temat firmy KTS Triomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KTS Triomed?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KTS Triomed?

Kandydaci do pracy w KTS Triomed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KTS Triomed