Opinie o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SGS EKo-Projekt Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w Pszczyna

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w kwestii wynagrodzeń?

zniecierpliwiona

Tak. Na gorsze. Zero premii i dodatków.

EffiEx

W tym roku premia była tylko raz niestety i to jakieś 200zł. Gdy przyjmowali mówiliże premia "do 1000zł". Taka kwota to chyba dla wyższych kierowników.

Pedro

Może trzeba rozmawiać z szefostwem w kwestii wysokości zarobków? W sytuacji braku fachowców to jest ważne!!

@Pedro

Szefostwo słysząc słowo „podwyżka” staje się bardzo agresywne. Rozmowy nie maja sensu dopóki jest tak wielka niekompetencja na kierowniczych stanowiskach.

Zaciekawiony

Co masz na myśli mówiąc "niekompetencja"? Możesz podać przykłady?

była pracownica

Bardzo się pogarsza. Ludzie uciekają do konkurencji która lepiej płaci.

szukajacypracy
@była pracownica

Możesz podać jakieś przykłady?

Poznań
@szukajacypracy

Przykladow jest chyba zbyt wiele. Wszędzie już się zarabia lepiej.

Wiesz jak wyglądają zarobki w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Zarobki nie wyglądają...

Firma SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH . Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Edyta

@była pracownica, co Twoim zdaniem wpływa na sytuację wewnętrzną SGS EKo-Projekt? Jakie warunki zatrudnienia mogą teraz zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Aktualne i rzetelne informacje będą ważne dla wszystkich tych, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

@Edyta

Od dawna nie istnieje już Eko-Projekt. Chyba każdy wie że chodzi o korpo twór zależny od kapitału zagranicznego SGS Polska Sp. z o.o.

Edyta

@BYŁY pracownik, o pracy i jej warunkach odnośnie do jakiego stanowiska przedstawiłeś na tym forum? Czy mając na myśli zdobywanie doświadczenia w SGS EKo-Projekt chodziło Ci może o wsparcie merytoryczne współpracowników? A może pracodawca organizował szkolenia podnoszące umiejętności?

BYŁY pracownik

Nie polecam ! Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny wypłacone. Są oczywiście wypracowane ale nie zapłacone ! Zakład dobry tylko po to aby nabrać doświadczenia i uciec ,, tak uciec po pół roku albo po roku do zakładu gdzie da się zarobić na przeżycie

Edyta

@Pop, uważasz, że na początek to mało? Skoro twierdzisz, że jest tyle pracy, to być może potrzebna będzie dodatkowa osoba ,która przejmie część obowiązków? Przez jaki okres trwa umowa zlecenie? Po niej na pewno dostać można umowę na stałe?

Tom
@Edyta

A wg Ciebie to dużo? Okres próbny ok. 3 miesiące, potem umowa o prace na rok (2000 zł netto).

Tomb
@Edyta

TAK MAŁO ! za dwa tysie to mozna w domu popracować dwie-trzy godziny dziennie! samych opłat człowiek ma tysiaka ! do tego jedzenie,co jakiś czas ciuch,transport jakiś ...

Edyta

@kierownik, czy jeżeli rozwój SGS Polska Sp. z o.o jest dynamiczny, to wiąże się to ze zmianą warunków zatrudnienia pracowników na lepsze? Może firma przewiduje awanse lub przyznanie premii uznaniowych? Jaka jest Twoja opinia o niej jako pracodawcy?

Dafi
@Edyta

Warunki zatrudnienia co przez to rozumiesz? Większa kasa?? A może np lepsza organizacja i w zwiazku z tym lepsza praca i mniej obowiazków dla pracownika? Moze dodatki socjalne? Jesli firma wymaga pracy po 10-12 i więcej godzin dziennie to jak myślisz jakiej kasy ludzie oczekują?? Moze za te kasę mniej roboty by dali? Kasa słaba a roboty od cholery. Coś musza zmienić.

Jacoob

Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i jakie jest czas odpowiedzi po niej?

zapytanie

Powiedzcie mi pracownicy SGS Pszczyna jak to jest, że co rok jest ogłoszenie na laboranta do SGS? Firma zatrudnia na rok i potem kop w zadek z jakimś tam pretekstem, że się osoba nie nadaje? A może po roku ktoś ma serdecznie dość (praca wykańcza? zarobki małe? znalazła coś lepszego?), że sam odchodzi? Czy faktycznie tak się firma rozwija, że co rok potrzebuje o jedną osobę więcej? No jak to w końcu jest?

kierownik
@zapytanie

witam - nowe ogłoszenia zazwyczaj wynikają z rozwoju - tj. z poszerzenia spektrum oferty (wprowadzenie nowych analiz) i konieczności zatrudnienia nowych laborantów do ich wykonywania. Rozwój firmy jest dość dynamiczny.

Edyta

@Jbhjg, chcę Cię zapewnić, że nie jestem pracownikiem SGS EKo-Projekt Sp. z o.o. Jestem zainteresowana tą firmą pod kątem warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Może dysponujesz informacjami na ten temat? Czy pojawiły się ostatnio jakieś nowe oferty pracy?

Omen
@Edyta

Firma nazywa się SGS Polska, SGS Eko-Projekt to nazywała się parę lat temu. Firma płaci pracownikom niewiele, lepsze zarobki są w marketach.

@Omen

I to za 8 h pracy a nie 10

Edyta

@Pegas może to wynagrodzenie, o którym piszesz jest na takim samym poziomie od tylu lat, ponieważ jest adekwatne do danego stanowiska? Co o tym sądzisz? Mógłbyś opisać pozostałe warunki zatrudnienia w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy?

Jbhjg
@Edyta

„Edyta” coś mi się wydaje, że doskonale wiesz jak jest.

Pegas

Niskie zarobki nie są tylko na początku zatrudnienia, ludzie pracujący ponad 5 lat w SGS zarabiają 2 tysiące, według firmy to jest konkurencyjne wynagrodzenie.

Pop

Okres próbny 1600 netto umowa zlecenie ha ha ( po egzaminie wewnętrznym ) później pełen etat 2000 netto po roku ryczałt za nadgodz. Około 300 zł każdy ma inny po 5 latach 2600 Probkobiorca ma taki plan ze praca zgodnie ze sztuka to min 10/h logistyk ma ciśnienie i wciska tyle pracy ze szok teren różnie krótka trasa od 100 km ssrednio 300km dziwnie i perełki 600 a i zdążą się odbiór próbek z polski do labu to sami policzcie ile wam wyjdzie praca dobra dla kawalera wdowca lub kogoś kto jest pracoholikiem jeśli chodzi o sprzęt to tragedii nie ma ale szału tez kadra managerska ma fajnie przywileje reszta to ma słupki napędzać i realizować plan by pobić kolejny rekord dochodu ale suma Summarum lepsi od konkurencji terminowo płaca

qwerty

osoba w trakcie studiów zaocznych ma szansę dostania pracy ? i zdobycia doświadczenia ??

gosia

wszystkie negatywne opinie powyzej to prawda. rowniez w katowicach w "centrum wewnetrznych uslug biznesowych". brak kompetencji ludzi "zarzadzajacych", szczegolnie zza granicy, wszystko na wczoraj, w efekcie nic nie dziala. brak jakiegokolwiek pomyslu na zorganizowanie pracy calych zespolow. wiekszosc pracownikow jest zdemotywowanych tym, ze jakiekolwiek proby poprawienia status quo spotykaja sie z zaskoczeniem i odrzuceniem. wyglada na to, ze wieczne odkladanie na pozniej, nie dotrzymywanie terminow, brak checi poprawy sytuacji i wszechobecny balagan to po prostu kultura organizacyjna tej firmy.

rekrut

a jest ktoś z Grudziądza??? Stracilem prace, jest ogłoszenie na próbobiprcę, w sumie fajne. ale czy warto. po tym co przeczytałem to kiepsko. jest ktoś z Grudziądza co by opisla pare slow jak tam się pracuje?

radek

Hej, a jakich zarobków może się spodziewać kierowca? Pewnie i tak stawka jest wyżej niż przeciętna krajowa, więc nie jest tak źle. Wiedzą że potencjał tkwi w pracownikach a to sie ceni teraz. Pozdrawiam

ado

wie ktoś może i napisze ile zarabiają analitycy finansowi w firmie? mam ofertę i chciałbym się dowiedzieć czy z niej skorzystać pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o - Pszczyna

• Jak się pracuje w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SGS EKo-Projekt Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

SGS EKo-Projekt Sp. z o.o
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.

SGS EKo-Projekt Sp. z o.o