Opinie o McDonald Internationale Ltd w Tullamore

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McDonald Internationale Ltd. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McDonald Internationale Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald Internationale Ltd w Tullamore

Nick Nowy wpis

Jackowi Góralowi zmiarzdzyło tam nogę

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie McDonald Internationale Ltd? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

K D Nowy wpis

Nadgodziny płatne przy wypłacie, płacą na rękę lub na konto które musisz założyć w Irlandii, warunki mieszkaniowe, kiepskie, np śmieci palisz w kominku lub gdzieś wywozisz,... Nadgodzin jest mało,, po przyjeździe masz połowę pensji, ponieważ 50% to podatek który później częściowo jest zwracany...

Jakie warunki mieszkaniowe zapewnia firma na miejscu i czy trzeba znać dobrze język obcy?

@Piotr

Języka znać niemusisz dobrze, trochę wystarczy dukac... Jak znasz się na robocie ślusarz spawacz to niepotrzebny Ci tam język, ja niepolecam, bilety kupujesz sam, urlopu Ci przysługuje 26 dni w ciągu roku. Zakład ten mi przypomina czasy Gierka

K D Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie McDonald Internationale Ltd? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Fitma ok Mark Michael pozdro ludzie na poziomie kasa zawsze jest umiesz coś to wraca do Ciebie .

K D

Przed wylotem na umowie 15€, po przylocie mowia zeby pokazac umowe, i dowiaduje sie ze to pomylka ksiegowej i dostalem 14€, to tylko 1€ roznicy ale nie tak sie buduje zaufanie, oczywiscie na dziendobry podatek 50% ale nikt o.tym niemowi bo po pewnym nikomu nieznanym czasie niby czesc zwracaja, ja na to nieczekalem po tym co widzialem,stolowka odremontowana- powiedzmy ze jest ok, ludzie w pracy,czyli pracownicy bardzo wporzadku-pomagaja sobie i polacy,i irlandczycy, co do WC= to jest to totalny kataklizm, powiem tak... niepowinno byc tego obiektu na naszej kuli ziemskiej,na placu staraja sie robic porzadek zmizernym skutkiem, sztaplarkami i manitu jezdzi kazdy i wszedzie; wyciaganie materialu z kupy stali na sile, jak dostajesz jakas robote to robisz ja od przygotowania stali przez ciecie giecie itd itp . BHP w tym zakladzie niema zadnego,np stanowisko kolo stanowiska,ktos tnie flexem a iskry chcac niechcac leca na sasiada, sa 2 wielkie plusy plazma CNC, ii to ze nikt nie goni do pracyMieszkanie okey 70€ tydzien (oczywiscie uzbrojone przez pracownikow ktorzy w nim mieszkaja), jest grzyb na scianach -ale mi to nieprzeszkadzalo, koszow na smieci niema, trzeba sobie radzic... Po wyjezdzie z firmy Mc Donald, dostalem kilka telefonow od wlasciciela, i pani posredniczki abym wrocil, rowniez z propozycja dobrej podwyzki, ale jak mnie raz wyruchali to drugi raz tam niepojade,robota bardzo prosta oparta na rysunku technicznym dosc prostym, pozdrowienia z Polski NIEPOLECAM

Spawacz

Firma jest Ok. Płacą zawsze na czas, wypłaty co tydzien. Numer podatkowy zalatwiaja szybko. Nie bylem zo stawiony sam sobie. Szef jest ok, nawet sam zawiozl mnie do urzedu zeby wytobic ten PPS czyli numer podatkowy. Mieszkanie zalatwil fajne chociaż podobno ciezko z mieszkaniami w Irlandii. Jeśli chodzi o warunki socjalne to wcale nie sa takie zle. Ja na nich nie moge narzekac. No i atmosfera w pracy jest ok, dobrze sie pracuje z chlopakami. I tez wazne ze umowe dostalem na stale wiec nie musze sie martwic ze kontrakt sie skonczy i mi nie przedluża. Robote zalatwilem przez Polke z Protential Resources

Denis

Co do kolegi wyżej. Powiem tak. Trzeba sobie mieszkania samemu poszukać. Można znaleźć nawet za 200 euro na miesiąc (co wymaga czasem czasu), ale za 250 to na luzie są. Co do samej firmy. Warunki rzeczywiście fatalne. Jedzenie, przebieranie się w baraku za zakładem. Ogrzewane małym elektrycznym kaloryferkiem, który już teraz jesienia nie daje rady. Narzędzia tak musisz miec swoje, nawet miarę. Sprzęt stary, jak cały worskshop. Właścicielem jest 80-latek który nie ma synow i ma w pompie co sie stanie z zakładem jak kopnie w kalendarz. Coś na zasadzie "jak sie kreci to sie kreci". Mi najbardziej co przeszkadzalo to otwarte hale. Od samego rana drzwi otwarte jak szeroko, wieje, zimno (teraz bywalo 2-3 stopnie rano) a ty robisz w tym zimnie. Zimą przy temperturach minusowych takze wszystko pootwierane. Może to śmiesznie brzmi, ale katar, czy przeziebienie w Irlandii lapie sie o wiele latwiej niz w Polsce. Kolejna fantastyczna rzec to szacunek firmy do pracownikow. O 16:50 czyli 10 minut przed koncem pracy, kierownik (brat szefa, tez starszy gosciu) potrafi przyjsc i powiedziec "dzis robimy do 19:00", nie ma pytania czy masz czas, itp po prostu robimy dluzej. To są sytuacje notoryczne. Co dostawki to mi agencja PROTENTIAL RESOURCES (nie polecam) powiedziala ze da mi 14 euro na godzine. Jak przylecialem to w zakladzie powiedzieli "someone make mistake, we dont pay any eployee 14 euro", zmniejszyli stawkę do 13. Agencja nie bronila mnie, olala sprawe. Ale to prawda reszta zarabia po 12,5 euro, mimo ze pracuja po 5 lat tam. Są kontrakty chociaz ja mialem robic do konca roku na godzine. Pieniadze za kontrakt są cudowne (haha joke) na niektorych pracach zarobisz nawet 20 euro na godzine, a na niektorych 6 euro, co suma sumarum da te 13 (ale czasem i mniej). Stuart (malutki)- kierownik rzuca te ceny z kosmosu, gośc typowy urzedas, nigdy mlotka nie mial w rece nawet nie wie jak praca wyglada. Ogólnie ja poszukalem innej pracy i rzucilem tą. NIE POLECAM ani firmy MCDONALD INTERNATIONAL LIMITED ani agencji PROTENTIAL RESOURCES.

Nuni

Uwaga na tą firmę.Wogule dajcie sobie spokój z Irlandią.Kraj bardzo drogi.Mieszkanie miało być po 50 euro a jest po 85 na tydzień.Piwo 2 euro,chleb 1,5 euro,kurczak 4 euro,w Tesko oczywiście.Bardzo drogie mieszkania najtaniej 60 euro plus opłaty jeśli masz kogoś znajomego i znajdzie Tobie wcześniej,jeśli nie to szef tej firmy skieruje cię do Haus Lorda za 85 euro na tydzień plus depozyt 150 euro.Co tyczy się pracy w tej firmie to pracują tam Polacy,którzy wyjechali przed kryzysem i mieszkają tam z rodzinami więc pracować gzieś muszą.Jest to praca dla nich.TY przyjeżdżając z Polski bardzo się zdziwisz,że brak szatni,brak stołówki,przebierasz się i jesz w baraku.Pracodawca ten nie wie jak jest w Polsce.Tam jest inna mentalność .Narzędzia do pracy musisz mieć swoje.Ale najlepsze z tego wszystkiego ,że w tej firmie jest akord i nigdy nie wiesz ile zarobisz.Biuro werbujące polaków nie powie tobie ,że mieszkania 85 euro,że do pracy trzy lub cztery kilometry zależy gdzie mieszkać.Tam trzeba mieć samochód.Teraz muszę kończyć .Niech Was nie kusi to 12 euro na godzinę .Lepiej pracę poszukać w Niemczech,czy Holandii gdzie piwo jest po 60 centów.Pozdrawiam i odradzam przed wyjazdem do Irlandii do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald Internationale Ltd - Tullamore

• Jak się pracuje w McDonald Internationale Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald Internationale Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald Internationale Ltd?

McDonald Internationale Ltd