Opinie o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LFP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LFP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Lfp

I znów banki mialy awarie. Część pracowników nie otrzymała wynagrodzenia w terminie. To nie dobrze, że Zarząd zaczyna kombinować przy wyplatach. Bo te awarie w bankach to ściema.

Leśnik
@Lfp

Coś kolego ściemniasz. Albo zmień bank. Jeszcze nigdy wypłaty nie dostałem po terminie. Pracowałem 3 lata jaki uczeń, I 4 lata już na umowie. I nigdy nie zdążyło się by pieniądze nie były na koncie ostatniego.

TZC90

Przestań dawać w superlatywach o essesmanie,to że próbuje coś na siłę forsowac nie znaczy ze tak będzie ,pamiętaj że raz już go ludzie przewiezli za chamstwo ,jak się próbuje na dwa fronty grać to nie zawsze dobrze wychodzi.

LFP

Może i (usunięte przez administratora), ale przynajmniej od czasu kiedy jest mamy płytki, rękawice i narzędzia które potrzebujemy, jak trzeba coś załatwić to załatwia to co trzeba, nie to co (usunięte przez administratora), pokiwał głową i poszedł, lecz układy w firmie nadal są, rączka rączkę myje, przykład z ostatnich nadgodzin; można przyjść zrobić 2 normy w 10 godzin i jak gdyby nigdy nic wyjść z zakładu mając zapłacone za 16 godz pracy.... można zdobyć tez uznanie robiąc zdjęcia i lecąc z nimi do kierownika lub majstra

mazak

kierownik z łeki wielkiej czy tam malej znowu swoje 5minut dostal zachowuje sie jak esessman w czasie drugiej wojny swiatowej jedo wiekie posmiewisko:)

Tzc90
@mazak

Właściwy człowiek na właściwym miejscu,nieroby się boja

Pracujący
@mazak

Wreszczcie ktoś się wziął za obróbkę , jeszcze ktoś powinien zrobić pożądek w utrzymaniu ruchu .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LFP Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
leszczu

Wiesz Danielu wiele lat pracowałem. A Ty jeszcze długo będziesz pracował... Niczego tobie oraz młodszym kolegom którzy zostali nie zazdroszczę, ja swoje mam ... Pozdrawiam

Alicja

@Daniel a Ty w jakim dziale pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Na stronie firmy pojawiła się oferta pracy na stanowisko Operatora obrabiarek. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją?

ggg

Syf, mszcza się na pracownikach za własne porazki

Daniel

Leszcz sie zwolnil przed podwyzkami I teraz zalòje haha I probuje oczernic firme I kolegów Pozdro

Alicja

@Leszczu a Ty skąd masz takie informacje? Czy masz znajomych którzy w LFP pracują? Czy ktoś jeszcze mógłby powiedzieć coś więcej o zmianach jakie ostatnio zaszły? Czy rzeczywiście pracownicy dostali podwyżki? To byłaby bardzo dobra informacja dla osób, które zastanawiają się nad zmianą pracy i dołączeniem do firmy.

Leszczu
@Alicja

Tak, Alicjo mam znajomych w LFP i info o podwyżkach z pewnego źródła. O 15% ale jest też grupa która otrzymała 30%. I sami pracownicy nie wiedzą jakie były kryteria niesprawiedliwego podziału. Wiem, że mimo podwyżki zwalniają się doświadczeni długoletni pracownicy. Jest szansa dla nowych.

Czystaprawda

Jak na firmę na pół etatu zarobki dobre. Ludzie wyspani wracają z nocek. Wiadomo. . Kiedyś się to skończy to znów będą masowe zwolnienia. Brak dyscypliny u pracowników przez co ludzie dowodzący tracą cierpliwość i chęci żeby coś firma osiągnęła. Warunki slabe, pył w powietrzu, chociaż mówią zapylenie w normie. Współczuję ludzia wdychać ten szajs. Mistrzowie wymagają a sami nic w zamian nie potrafią zalatwic. Brak wody, rekawiczek, płytek ale robota na być wykonana. Były ogromne podwyżki ale i tak zdrowia ludzia to nie zwróci. Nie polecam

Alicja

Sprawdź, kogo LFP Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu! http://www.lfp.com.pl/web/home.nsf/info/praca

jjni

nie wiem co bierze szef ale ma dobry towar, jak się dorobi to się podzieli narazie nie ma za dużo, uczciwa firma

Jakieś zmiany w firmie po serii opini? Podobno dotarło to do Pana Janusza.

Miłosz

Najpierw trzeba się zastanowić kto tą firmą rządzi. Czy Pan prezes czy córki. W gruncie sprawy jak tak dalej pójdzie to na hali będzie pracowało "echo". Ponoć nie ostatnie zwolnienia w tej firmie a maszyny już stoją bez obsady, a najlepsze jest to że nikt z szefostwo się tym nie przejmuje. W gruncie sprawy nie ma czym zainteresować nowych pracowników - płaca 2200 po 6 latach i brak możliwości rozwoju. Wszystkie szkolenia które robią podpisujemy lojalkę na 3 lata i tak nie otrzymujemy dokumentu oryginalnego.

ten wlasciwy

czym sie przejmujesz jak i tak juz tam nie pracujesz??

@ten wlasciwy

niczym ale o takim chamstwie należy pisać by inni wiedzieli jakie lfp to terza szambo

koń rafał

Tygrysem tego zakladu jest Prince hehe.. :)

Kiki Riki

Czymś żałosnym jest nazywanie swoją firmę tygrysem Europy(na jednym spotkaniu z pracownikami tak powiedział sam szef) a dawać podwyżki rzędu 50 zł netto co kilka lat . Tygrys? Jak już to niedożywiony kot!

kapitan bomba

Jeden ze 100 najbogatszych ludzi w Polsce a zachowuje sie jak by na sandaly nie mial

nowa nadzieja

wiec zacznijmy od poczatku pracuje tam kilka ladnych lat firma nie robi szalu z zarobkami a gdzie dalej z szanowaniem pracownika. wszedzie widac uklady miedzy majstrami a kierownikami ludzie nie maja podstawowych rzeczy do pray. maszyny nie sa zdolne do urzytkowania zagrazaja zyciu pracownikom ale jak Oni powiedza -"jedz (usunięte przez administratora) quot; osobiscie napisze ze moja maszyna nie jest zdolna do pracy mam nadzieje ze UDT kiedys sie nimi zajmie, ludzią pracujacym na obrobce wychodza uczulenia od grzubów w maszynach a majstrowie i kierownictwo nie robi w tym kierunku nic aby bylo lepiej licza sie stare uklady rodzinna firma i tyle nie polecam... dziekuje nasram

operator...?

Najgorzej się dzieje na rdzeniarni pracuje już kilka ładnych lat i nigdy nie było tam lekko ale to co się dzieje teraz przechodzi ludzkie pojęcie,nie ma nic w magazynie od x czasu wciąż pustki brak wody i podstawowych przyrządów do pracy np,papier ścierny itd.. Leszcz który się na niczym niezna a cwaniakuje i nosi dupe wyżej jak ma zostaje majstrem a stary majster który miał dużą wiedze i doświadczenie zostaje zdegradowany !!?? nie wiem do czego kierownictwo dąży ale takiej gimeli jak jest teraz nie było dawno.. nie ma co się dziwić że ludzie odchodzą w takiej sytuacji,praca ciężka w hałasie ,smrodzie z maszyn i pyle na dodatek z " majstrem " z łapanki, za 2 tys. na mies. to jest kór... żenada.

rdzeniarnia

Prince człowiek, który wprowadził karteczki i kącik czystości gdzie po tym tylko kartki pozostały. A zapomniał bym jeszcze blanciki niech sobie zamówi do mandatów :)

SmiechNaSali

Serio juz tak upada zaklad , ze nawet kobiety sa zatrudniane??

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w LFP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LFP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LFP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LFP Sp. z o.o.