Opinie o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LFP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LFP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Agulka

Dlaczego tego zakladu nie zamkna na czas tej najwiekszej zarazy !!! Ja sie pytam.Kierownictwo czeka poki ktos nie zachowuje czy jak ? Dopiero wtedy beedzie problem i oczy sie otworza jak przymosowo LFP beda musieli zamknac.mysla tylko o sobie.bo po co zawiesic zaklad by 700 ludzi nie zachowowalo w tym ich rodziny kolejne 700 osob jak nie wiecej.wtedy to dopiero bedzie zs pozno.ani dezynfekcji nie ma ani plynow ani odkazania.to kpina!!!! Zglosic ten zaklad do sanepidu i ciekawe co zrobia.wtedy moze pracownicy beda mieli spokoj.ktos musi sie za to wziac.

Kwarantanna
@Agulka

Dokladnie!!!! Tylko sanepid i dziwie się, ze do tej pory nikt tego nie zrobil w trosce o swoje bezpieczejstwo i swoich bliskich. Widac jak sie ( nie) liczy pracownik. Przykre....

Źle się dzieje
@Agulka

Spokojnie napewno przerwę nam zrobią, jeszcze tydzień i już w Lesznie zawita wirusik kwestia czasu. Dezynfekcje to w domach przeprowadzajcie z spirytusem będzie się lepiej spało

@Agulka

Agulka dopóki jest zbyt i klient płaci a euro wysoko stoi to nikt tego nie zamknie chyba że nakaz odgórnie pójdzie, a można by teraz pozbyć się zaległych urlopów i ludzi wysłać zawsze to jakieś ograniczenie zagrożenia

Bob
@Agulka

Serio ludzie chcecie żeby zamknęli Wam zakład? A z czego będziesz żyć? Jeśli wierzysz w to że rząd o Ciebie zadba to się mylisz. Jak wypłacisz każdemu jego wypłatę to wtedy się wypowiadaj, bo niektórzy mają rodziny na utrzymaniu i kredyty. Ja, jak i większość wolą pracować i mieć pewną kasę a jak Ci tak źle to idź na chorobowe.

@Agulka

A wiadomo ze niejeden który wrócił z rowerów w Hiszpanii jest dodatni ale bezobjawowy - bronmy się dopóki możemy

Przyszły pracownik

Przyjmując, że w Lesznie średnie zarobki to 3.000 zł na rękę / stanowisko z doświadczeniem bez wykształcenia wyższego. To w LGP jest poniżej czy powyżej normy????

Atmosfera biura

Zatrudnienia w biurach - nie widzę ogłoszeń. Rozumiem że nie ma rotacji więc wszystko tam gra ? Czy po znajomości ?

Xxxx

Weszly przepisy,ze kazdy pracodawca ma obowiazek rozdzielenia pracownikow Od 1,5 do 2 metrow od siebie na stanowisku pracy.kazdemu przysluguja rekawiczki,maseczki i plyny dezynfekujace.pracodawca w ogole sie do tego nie stosuje.jest tam pelno zarazkow.ja sie dziwie dlaczego nikt nic z tym nie robi.sanepid kontrole powinien zrobic,i wlepic wysoka kare za nieprzestzeganie przepisow ktos musi to zglosic

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LFP Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Niko

Nadal nic z tym wszystkim pompy nie zrobily.to co ze temperatury mierzenie wprowadzili,jak jedem ze stroży tego nie robi bo mu sie nie chce sprawdzac.po za tym skoro nic innego nie robia to chociaz w tej epidemi niech zabronia chodzic na te nadgodziny do odwolania chociazby.

Niko

To kto sie odwazy i to zglosi do sanepidu co ??? Nikt bo kazdemu to prdeszkadza ale jakos wszyscy sie boja walczyc o swoje zdrowie.a powinniscie byc razem.w kupie sika jak to mowia jak pracownicy sie duza grupa na raz nie zbuntuja to nic z tym nie zrobia zeby to ograniczyc

Dede

Zgadzam sie w 100% jedynie zalecenie to nie witac sie poprzez podanie dłoni,co jest absurdem,bo wszystkie klamki i inne rzeczy kazdy dotyka. No i sytuacja gdzie sie zmiany zmieniaja, a w szatni jest tak ciasno ze stoimy obok siebie jakies 20cm. Ciekawe kto odpowie za tych co sie zarażą... i nie daj Boże umrą. Ale kasa ważniejsza, wiadomo.

Xxx

Wszystkie firmy juz wprowadzaja ograniczenia... od miesiaca juz sa zaopatrzone w srodki dezynfekujace... wspolczuje. Dla mnie taka praca w dzisiejszych chorych czasach bylaby zbyt niebiezpieczna... albo chorobowe ... albo urlop. Na co czekacie?!

Tzc prus

Koronowirus szaleje na świecie a u nas nie sa przestrzegane zasady bezpieczeństwa. Brak środków dezynfekujacych na stanowisku pracy. Przy maszynach są pulpity sterujące których nie ma możliwości przetarcia jakimś płynem. Zakład działa na 3 zmiany a sprzątaczki pracują tylko dwie. Na nocce nie ma już mydła I ręczników. Ubikacje sprzątane tylko na 1 zmianie raz na dobę. Niektóre zgredy przychodzą przeziębieni do pracy, mistrzowie nie reaguje bo kto im obstawiał maszyny. Nikt nie przeciera klamek ogólnie (usunięte przez administratora) Włodarze lfp oszczędzają na zdrowi I życiu pracowników.

Trzeba dać radę
@Tzc prus

Sami niejestesmy mam kolegę co w czerwonym zakładzie pracy pracuje i jeszcze gorzej się tam dzieje, tam jest dopiero skupisko osób i nic z tym nierobia, dopóki ktoś niezachoruje to już będą wszyscy w okolicy zarażeni, Kościan, Wschowa, Gostyń, Głogów, Rawicz, Góra, a to się dopiero zaczyna.

Zorro
@Tzc prus

Mogli by chociaż zrezygnować na razie z grupowania się niepotrzebnego na tych "mitingach"

Tak

W Lesznie też już jest

Tak jest :(

Dymi się okropnie ten problem istnieje od lat i jak tu przejść groźne zakażenie płuc.

A my co przechodzimy kwarantanne bo w euro line jedna osoba już przed przerwą poleciała do domu

Buntownik

Jest ok. Tylko atmosfera kiepska.

John

Czy będą w tym roku pod wyzszki ? Dwa lata już nie były

ha ha
@John

pod wyzszek napewno nie będzie ha ha ha

Antek

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników? Jaka atmosfera w pracy? Czy coś z socjalu występuje?

Dżigit
@Antek

Potrzebuja cały czas, chyba na każdy dział, bo coraz więcej osób się zwalnia. Atmosfera między pracownikami raczej w porządku, gorzej gdy chodzi o stosunek przełożonych. Ignorancja i brak wiedzy z ich strony często poraża. Socjal naprawdę solidny, wypłaty przez resztę roku mocno przeciętne i wygląda to coraz słabiej. Gada się coś o podwyżkach, ale o tym jest mowa już od ponad pół roku i nic...

Czy firma nie, potrzebuje osoby z wieloletnim stażem tokarz tokarz CNC na narzedziownie?

Biuro

Jakies opinie na temat atmosfery w biurach??Kadry / księgowość / zarząd ? Jak tam wygląda praca (nadgodziny?podział obowiązków) jaka jest atmosfera, jakie zarobki ?

Mario

Czy na narzędziowni są dobre zarobki?

Romeo
@Mario

Takie same jak na kazdym dziale produkcji 2700 +- 100 pln

A może by tak solidarnie się dogadać i coś z tym zrobić czas na to

MAZAK

W Leszczyńskiej Fabryce Pomp pracuje od 12 lat na stanowisku Operatora CNC. Doświadczenie mam, ustawiać umiem. Moje zarobki po tylu latach oscylują w kwocie około 2800 netto - 2900 netto. Plusy pracy w zakładzie to przedewszystkim praca od Pn - Pt. 3 zmiany w przemyśle ciężkim to raczej norma ale przyzwyczaić się nie da. Brak problemów z urlopem. Dość bogaty socjal przyzwoita premia świątecza (dwa powody dla których jeszcze się nie zwolnilem) Minusy to przedewszystkim pensja, która na obróbce nie jest uzależniona od umiejętności. A do tego jak na ten profil zakładu jest dość niska. Premie dla ustawiacza z doświadczeniem a guzikowego takie same. A wymagania odwrotnie. Doświadczony pracownik ma robić najlepiej na 2 maszyny z łapy, przezbrajać a do tego pilnować guzikowego. Kolejny z minusów to długa lista biurowych maratonczykow bez żadnego doświadczenia za to z wybujałym ego i poczuciem swojej wyższości. Dyrekcja i kierownictwo nie ma pojęcia ile zwykły pracownik musi się nakombinowac aby to wszystko szło. Prawda jest taka, że gdyby nie produkcyjni (wszystkie działy) i ich umiejętności robienia z "niczego-czegokolwiek" ten zakład dawno by padł. Nowi dyrektorzy potrafią tylko podkrecać normy i ustawiać na halach coraz to większe tablice z nic nie znaczącymi tabelami. Nie rozwiązując najistotniejszych problemów. Co do szlifierni, odlewni czy rdzeniarni to powiem tylko tyle, że szkoda swojego zdrowia za te marne pieniądze a warunki tam panujące. Jestem ciekaw co na to PIP. Brud Smród i ubustwo. A kasa czasami mniejsza jak na cnc.

@MAZAK

Masz rację kolego misiewicze wchodzą w zad aż (usunięte przez administratora)nowych niby dyrektorków piecze. Tablice juz były za Andrzeja i nic nie wyniknelo. Kong pewnie jeszcze rok i pojdzie sobie gdzie bądź jak to czynił wielokrotnie a drzepetto będzie sciemnial dalej jak wielu do tej pory rzekomych doradców którzy czerpią niezle dochody mamiac zarzad do dziś

maczuga
@MAZAK

Gościu narzekasz na wypłatę ale socjal to już chcesz, rezygnując z tych waszych dużych premii świątecznych itp. można mieć parę stówek więcej do wypłaty, ale oczywiście firma wie lepiej jak wydać wasze pieniądze. A jeżeli komuś się nie podoba to niech co miesiąc wpłaca sobie na kasę i na wakacje czy święta jak znalazł

Były szlifierz
@MAZAK

Myślisz że PIP nie wie co się dzieje na dziale Odlewnia? Zapylenie niby w normie a czasami czubka nosa nie widać :) Inspekcja nie zamknie tak znaczącego zakładu w Lesznie sponsorującego chociażby żużel. Miasto, zakład i PIP są ze sobą dobrze dogadani a ludzie mają zapier... za miskę ryżu w takich warunkach. Druga sprawa jak to jest że Inspekcja zapowiada się godzinę przed w trakcie której idzie ogarnąć (usunięte przez administratora). Szkoda gadać...

Ciężko jest w systemie 12/12 w LFP Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Praca

A ja mam pytanie ile jest na początek pieniędzy, czy praca jest w akordzie i jaka jest atmosfera w pracy. Proszę o natychmiastowa odp. Dziękuję

@Praca

Pensja 2400 brutto + dodatki, wychodzi się na początku 2200-2400 na rękę. Oficjalnie akordu nie ma, nieoficjalnie rozliczają Cię za wykonaną "normę". Jak usłyszałem od kierownika "premia jest uznaniowa, równie dobrze może jej nie być". Atmosfera jest tylko dzięki pracownikom fizycznym a i to zależy często od zmiany. Pozdrawiam

Praca pytanie

A czy jest nabór pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w LFP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LFP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LFP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LFP Sp. z o.o.