Opinie o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CENTRUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CENTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

byly pracownikUrU

Tak samo jak w każdej tego typu sieciówce,po prostu masz tyrać, i nie daj boże zadawać niewygodnych pytań,i domagać się swoich praw pracowniczych.(usunięte przez administratora)

Nowe otwarte w październiku delikatesy Centrum w Spytkowicach.Ciekawe jak tam jest???

znajomy

No i doczekaliśmy się czasów,gdzie w polskich sieciówkach warunki pracy są gorsze niż w zagranicznych.Wlaśnie za taki stan rzeczy odpowiedzialni są tylko wlaściciele,jednak za organizacje pracy na danym sklepie odpowiada kierowniczka sklepu,a za ogólną organizacje odpowiedzialne są menadżerki i kierowniczki regionalne,jaka ich rola jest, to oczywiste robić pieniądze dla wlaściciela w pierwszej kolejności,a jak to robią, to widać na sklepach golym okiem,po prostu nie liczą się z niczym i nikim.Ciekawy jestem ,czy dalej w tym sklepie waga jest pod ladą,nasuwa się pytanie komu ona ma slużyć.Nasuwa się pytanie czy warto się angażować bezgranicznie w prace np w tym sklepie, stanowczo nie, pamiętam nie tak dawno stoisko warzywno owocowe oczko w glowie wlściciela co zostalo nic, zostalo po prostu zniszczone.Czy to ma oznaczać zlą organizację oczywiście tak ,jednak za takim zachowaniem kryją się ludzie.Prosta zasada odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku pracy,jak widać tak nie jest,po prostu dla wlaściciela liczy się tylko kasa, i kasa,a pracownik idzie na dalszy plan.Nic się na dobre nie zmieni w tej materii ,do póty nasze wladze będą pozwalać pracodawcą na niegodne traktowanie pracowników czyli naszych rodaków,i tu nasuwa się pytanie gdzie są te tak wspaniale we dlug nich związki zawodowe, chyba tylko od brania ciężkiej kasy.Czego się można spodziewać skoro przewodniczący największego związku zawodowego jest sam pracodawcą,ciekaw jestem czy u niego jest tak wszystko okej.Trochę optymizmu to nie jest najgorszy sklep są gorsze,np stokrotka na kozluwce 10,tam tyrają dziewczyny po12 godzin dziennie bo niema ludzi do takiej harówy.I dlatego zwracam się do wszystkich pracownic i pracowników byście się wspierali nawzajem bo nikt inny wam nie pomoże,jak sami sobie nie pomożecie, życzę wam dużo zdrowia i zdrowego optymizmu,a co do wszystkich przelożonych byście byli ludżmi a nie tylko maszynami do robienia kasy wlaścicielom

mateusz

Oni już nie pracują,byli to zwykli pracownicy

alonso
@mateusz

Robilem tam zakupy obecnie nie na miesnym jest ruda kierowniczka sprzedaje pasztetowom anabija cene salami za 40zł i jeszcze wyskoczyla na mnie z mordom nie polecam tego sklepu w tym rejonie lepszy lewiatan z towarem i mila obsługa

Kasjer

Całą rozmowa przebiegła w miarę szybko zaczynając od podejścia do trzech panów którzy pierwsi się nie przedstawili ani dzień dobry nie odpowiedzieli to dziwna rozmowa bo praktycznie szkole nie ma trwać dwa tygodnie mogą wysłać nawet do 100 km od miejsca zamieszkania to kierownicy nie wiedzieli co to jest książeczka sanepidu pytanie o kwestie finansowa to odpowiedź a ile by pani chciała zarobić praca od pn do sob i jedna niedziela wolna a wynagrodzenie 1450 zł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. floty
Automat Spec
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
logo firmy Blacharz samochodowy/Specjalista ds. oględzin
Kryspinów
Auto Spektrum 2 Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kryspinów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
wyrocznia

Przykro czytać te wszystkie wpisy ,jest w nich mnóstwo goryczy i żalu ,jednak musicie pamiętać o tym, że taki los zgotowaly wam nieraz najlepsze przyjaciulki,są to osoby które po trupach idą do celu byle obietnica szefa np awansu i natychmiastowa zmiana z czlowieka na osobiste narzędzie szefa przeciw pracownikom,slużbowy samochód śmieszny tytul ,bezwartościowy jak jakaś pani kierowniczka regionalna ,co to za funkcja, lepiej brzmi uczciwa elokwętna ludzka to są cechy normalnego czlowieka.Pytanie do wszystkich pań kierowniczek ,czy warto za parę srebników utracić wlasną godność, kobiecość,co wam w tedy zostanie do zaoferowania,nie wiele.Wiele zla na konto przelożonych ,a ile zla po stronie personelu ,ktury bez karnie żyl sobie na koszt wlaściciela sklepu,tak bylo 1 rok temu,pytanie tylko czy pani kierowniczka informowala o tym fakcie wlaściciela np znikające papierosy,takie zachowanie pracownika nazywa się zlodziejstwo wynoszony towar siatkami, co do pań kierowniczek za nie informowanie szefa jest to zaniedbanie wlasnych obowiązków ,za bajzel na sklepie odpowiada kierowniczka i personel,drogie panie pamiętajcie o tej prostej zasadzie,jaka panuje w sklepie.(usunięte przez administratora)

obcy

To co się dzieje w tym sklepie , to nic nadzwyczajnego w tego typu sieciówkach,to jest norma,pierwsze to przerost kierowników a mniej pracowników,szczególnie widać to w tym sklepie,ma się wrażenie że pracują tam same ofiary obecnego systemu,nic dziwnego skoro jedyne ich prawo to milczeć i wykonywać bezmyślne polecenia pseldo kierowniczek,wlaśnie tego typu personą otaczają się wlaściciele sieciówek,.Mam gorącą nadzieje że któregoś dnia bialą kopertę dostaną wszystkie regionalne i wszystkie tego typu ,niby menadżerki nie od szefa, ale od wlasnych rodzin,myślą że są nietykalne a tak naprawdę są największymi niewolnicami wlasnej pazerności na wladzę ostrożnie bo może stanąć ością w gardle

człowiek

Stanowczo ODRADZAM !! pracę w firmie dc ROGALA, chyba że jesteś masochistą :D

Od 6 do 21-pon-sob niedz 9-19 jedna zmiana

mala

czy godziny otwarcia sklepu sie zmienily w jakich godzinach pracujecie

dafik

No wlaśnie przyjdzie taka [usunięte przez moderatora] żadnego szacunku dla personelu i to w nie których przypadkach starszego od siebie nie tylko wiekiem ale i stażem w handlu siądzie na fotelu bujanym i rozmawia z pracownikiem żadnego szacunku .Jestem sama tego przykladem . Pracowalam w delikatesach . pracę bardzo lubilam bardzo dobrze mi się pracowalo z personelem z kierowniczką [usunięte przez moderatora] ale pani [usunięte przez moderatora] to jedno wielki nieporozumienie tak jak napisal tu vik ona powinna zacząć pracę w handlu od miotly ściery anie od rządzenia ludżmi i organizacją sklepu bo niema o tym zielonego pojęcia i dlatego ten sklep funkcjonuje w ten sposób i są takie duże straty

GoNia

Umowę trzecią dostajesz na czas określony, ogólnie zazwyczaj na czas do kiedy szanowny Pan [usunięte przez moderatora] wydzierżawił sklep. Umowy takie są na ok 10 lat.. ale co za różnica..Jak w słynny czarny piątek przychodzą Białe koperty i nie masz nic do gadania.,nawet nie możesz zdania powiedzieć. Przyjedzie Szanowna regionalna [usunięte przez moderatora] i powie "Przykro mi ale...". Tak jest jej przykro jak nie wiem, sama ma rodzine i wielce to rozpowiada, a za głupotę potrafią zwalniać...nikt się nie liczy ze zdaniem pracownika. Szanowne kierownictwo sklepu...Sami kiedyś byliście szarymi pracownikami..tego nie pamiętacie..? Władza uderzyła do głowy..i są efekty.. Ale ludzie...co to za kierownictwo..? Wykształcenia brak..,a chyba zapomnieliście że tytuł "kierownika" to nie wszystko..? liczy się,.to co człowiek ma w głowie, w sercu i jakimi zasadami się kieruje w życiu. A wy Czym sie kierujecie? Służbowym autem? Kierowniczka [usunięte przez moderatora]...przyjeżdża na 3 godz do sklepu..gdzie 2 i pół siedzi w biurze. A przecież chodzi o sklep..a nie biuro. Swojego zdania nie można powiedzieć , bo powiedzą Ci że nie ma odwrotu. Za moich czasów kierownikiem chyba tez regionu była taka młodziutka uśmiechnięta dziewczyna z grzyweczką,[usunięte przez moderatora] i z każdym problemem można było iść, dzwonić o każdej porze, i nie robiła z siebie damy. Z sercem na dłoni. i wkońcu przestała jezdzić . i zaczęły sie potem zmiany. Ciekawe co teraz macie w sklepie??? Przyjmowaliście do pracy i słyszałam słowa... U NAS CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY..TO PODSTAWA SKLEPU. tak??? a co teraz robicie? Nikt u Was nie chce pracować..jak Wy zwalnialiście ludzi tak ludzie teraz od Was sami odchodzą. Idąc gdzieś na zakupy nic się nie słyszy tylko opinie o delikatesach [usunięte przez moderatora] Miejmy nadzieję że kiedyś odbije się i na kierowniczkach to traktowanie pracowników i na szefie brak zainteresowania... . a Wam obecni pracownicy życzę nowej pracy..a do tej chwili wytrwałości

vik

Nikt w tym sklepie nie dostaje umowy na czas nieokreślony

ejej

W tym sklepie nie daja umowy na czas nieokreslony. umowe koncowa masz na pełny etat na czas okreslony chyba ze sie teraz cos zmienilo

vik

Widzialaś wcześniejsze opinie , jeżeli nie to uważnie przeczytaj a wszystko zrozumiesz. To jest [usunięte przez moderatora]

vik

Dostają umowę 1- okres próbny 2- na 6 miesięcy ale malo kto te 6 miesięcy dopracuje bo albo nie wytrzyma nerwowo albo [usunięte przez moderatora] go zwolni bo się krzywo na nią popatrzl albo ma inne zdanie niż ona

vik

Odpowiadam - próbowala jedna sprzedawczyni to wyleciala z pracy pani [usunięte przez moderatora] to jest mloda nie doświadczona regionalna która powinna zacząć pracę w handlu od miotly i ścierki a nie od rządzeni ludżmi bo na tym się apsolutnie nie zna nie zna się także na organizacji i funkcjonowaniu sklepu , umie tylko wprowadzać terror ,w śród pracowników .Tam się pracuje jak w obozie koncentracyjnym .A glówny szef czyli pan [usunięte przez moderatora] z szarym pracownikiem nie chce rozmawiać .

vik

KIEROWNICTWO SIĘ NIE ZMIENILO DALEJ REGIONALNĄ JEST [usunięte przez moderatora] I OCZYWIŚCIE JEJ BZDURNE POMYSLY JEST CORAZ GORZEJ , A MIALO BYĆ LEPIEJ OBÓZ KONCENTRACYJNY NAWET NIE MASZ CZASU SIĘ ZALATWIĆ, O JEDZENIU MOŻESZ POMARZYĆ ,A O PAPIEROSIE TO ZAPOMNIJ WYWALA Z ROBOTY NATYCHMIAST

PRACOWNICA była

Pracowałam u [usunięte przez moderatora] to (usunięte przez administratora) nawet mało powiedziane !! nikomu nie polecam tam iść jeżeli masz się tam wybierać do pracy to lepiej połam sobie 2 nogi . !! Pozdrawiam !

taaa i na dodatek wszyscy w pampersach chodzimy haha Oczywiście, że jest PRZERWA bo każdemu się należy. A co do kasy...zalezy na jakim stanowisku jesteś, bo jeśli na kasie przy monopolu to stoisz "cały czas", a jeśli na sklepie to jesteś "dochodzącą" kasjerką A zarobki...płaca minimalna plus premia za swój dział

anonimkaxxy

za 1200-1300 zl na reke

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELIKATESY CENTRUM?

Kandydaci do pracy w DELIKATESY CENTRUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELIKATESY CENTRUM