DELIKATESY CENTRUM

Kryspinów

DELIKATESY CENTRUM

Opinie o DELIKATESY CENTRUM

tim

polecam sklep na podzamczu a najbardziej stoisko miesne doradza swieze wszystko a najbardziej pania mala czarna super ta pani sprzedaje jak dla siebie szczera kobieta p o l e c a m Moje sugestie dla DELIKATESY CENTRUM: super sklep najbardziej stoisko miesne i te pania mala czarna bardzo fajna kobieta szczera i bardzio mila i sympatyczna lubie u niej kupowac Lubię atmosferę w DELIKATESY CENTRUM za: miesny

Byly pracownik

Ludzie pracowalam u tych zlodzieji masakra, wiecznie problemy jak mieli dac kase czy za paliwo czy za cos innego... nie kupujcie tam wedlin, stalam na tym dziale i wiem co jest grane szynki po kilka miesiecy po terminie myte i wkladane do lady ze swierze!!! Sery wszystkie po terminie nawet rok po dacie urywaja daty i mowia ze taki dostali.. a mieso smierdzi na odleglosc.. kierowniczka sklepu noc nie umie zalatwic.ekspedientki w gliwicach sosnica nie sympatyczne wulgarne, ceny inne a kasuja inaczej masakra. Smrud brud i ubustwo!!! Nie polecam tych sklepow!!!

Zuzanna

@Kasia 321 rozumiem Twoje emocje, ale bardzo Cię proszę o nieużywanie w komentarzach na forum słów powszechnie uważanych za nieeleganckie. Każdą opinię, nawet negatywną, można przedstawić w sposób kulturalny. Przy okazji, skoro jesteś pracownikiem DELIKATESY CENTRUM, zachęcam Cię do podzielenia się z nami szerszą opinią odnośnie tej pracy. Każda informacja jest cenna dla zainteresowanych osób.

Marzena

Witam, czy to prawda, że w DC podstawa to 2800,00 brutto ?

petroniusz
@Marzena 10.07.2018 17:21

2100 + 100 do 300 motywacyjnego- zależy na ile się zgodzisz.

Marzena
@petroniusz 10.07.2018 17:46

Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

@petroniusz 10.07.2018 17:46

Nie ma ile się zgodzisz tylko ile już pracujesz

Klient

Delikatesy centrum Przytoczna.Nowa nazwa, stare nawyki! Kiełbasa która wczoraj kupiłam jest spełniała, i śmierdzi, mięso też wygląda nieciekawie, nie wspomnę o warzywach i owocach,ktore są po prostu zgnile. Myślę że tu trzeba wymienić stara ekipę, na całki nową, bo nigdy nic się nie zmieni.

Kliebt
@Klient 10.08.2018 17:25

SPLESNIAŁA*

@Klient 10.08.2018 17:25

To nie ekipę trzeba wymienić no może nie Do końca cała Ale posortowac tych do góry bo nie wiedzą ile siły i starania daje pracownik aby on mógł sobie siedzieć zawsze jest pięknie na początku tak jak wszędzie a to ze mięso śmierdzi lub owoc zgniły to nie wina pracownika bo odgórnie narzucają ilości i chcą aby je sprzedać klient ma swoją godność i wie co robi

Wiola

Ja już to zrobiłam u nas nie dało się pracować założył się kłam rodzinny i każdy robił co chciał żal mi klientów bardzo ich lubiłam .Jedna lub dwie osoby na sklepie pozostali na magazynie gdzie dobiegły śmiechy brak współpracy

regina

Te sklepy to jakaś farsa. Dyrekcja , zarząd chyba chce bankructwa sieci. Przeceny w sklepach minimalne , zwiększające straty sieci , narzucane odgórnie. Kompetencje kierowników regionalnych pozostawiają dużo do życzenia. Totalny brak organizacji pracy. Awanse na regionalnych zależą chyba od ich wyglądu a nie od doświadczenia. Atmosfera w pracy nie do zniesienia. Wymagania bardzo duże a wynagrodzenie marne.Urlopy , dni wolne bez planu - jak się uda.Kierownicy sklepów pracują po 12- 16 godzin dziennie . Wymagają od personelu poświęcenia, pracy ponad normy ale premii za to dać nie mogą bo nie dostają na to zgody z góry , a jeżeli już to marne grosze , których nie można sensownie podzielić ( 500 zł. do podziału na 16 osób). Poobcinano etaty kasjerów aby zwiększyć zyski a dużo artykułów wyrzuca się do kosza zamiast sprzedawać po niższej cenie.( np. co to za przecena jogurtu z datą do jutra z 2.8 zł. na 2.6 zł. Kto to kupi? Nikt . Ale na drugi dzień się wyrzuci.)Pracuję długo , ale takich strat nigdy jeszcze nie było. Zarzucają kierownictwu sklepu że za duże straty , że normy nie wyrobione , ale kto narzuca taką politykę? W naszym sklepie zwolniły się już 3 dziewczyny. Od 01.07. dwie kolejne . W tym tygodniu wypowiedzenie złożyły 2 kasjerki oraz całe kierownictwo sklepu. Życzę powodzenia.

Onaele
@regina 29.06.2018 09:35

Zgadzam się w 100 % pracuje w tej sieci od eko po delikatesy to to co się teraz dzieje to jedna wielka masakra

Sebbbb

A co myślicie o Delikatesach w Łukowicy?

OPEL

Witam . Polecam wszystkim , którym kończy się umowa do sprawdzena ofert pracy umiesczonych przez sieć na OLX. Można negocjować zarobki. Firma oferyje 19 zł zagodzinę np. w Mierszowie czy Lubawce. W Środzie Śląskiej 2800 zł. brutto. Nie zgadzajcie się na mniejsze stawki bo zawsze będą wali w bambuko. Niech wkońcu zaczną doceniać pracowników , a nie tylko najniższa krajowa + 100. Czym się różni praca w Lubawce od pracy jaką wy wykonujecie w innej miejscowości? JAK SPRAWDZIĆ ? Wejdz na olx . i poszukaj ogłoszeń o pracę np. w Lubawce.

@OPEL 23.08.2018 09:45

A u nas dali sezonowym za wykładanie towaru 22 zł. Na umowe zlecenie .

konfident
@OPEL 23.08.2018 09:45

W Zgorzelcu 2800 - 3000 brutto dla obsługi sklepu. Można sprawdzić https://www.olx.pl/oferta/pracownik-obslugi-sklepu-zgorzelec-CID4-IDu9Stl.html#7c54cc4b45

No

Nareszcie w swiudnicy jakies zmniany reguionalna kierownicy i reszta na słobudzkiego sie zaczeło mam nadzieje ze bedzie dalej to co tam sie wyprawia to jakas ,masakra jeszcze nieliczni zostalu a to ci co sie podlizuja i kapują na innych

Janusz79

Delikatesy Centrum w Byczynie to ogólnie fajny sklep,miła obsługa i dobre zaopatrzenie.Problem w tym że Panie tam pracujące wszystko same muszą dźwigać.Niejednokrotnie wiedziałem jak szarpia skrzynki z piwem ,o ile wiem kobieta nie powinna dźwigać takiej wagi sama,gdzie przepisy i inspekcja pracy.Najlepszym chyba rozwiazaniem byloby tam kogos podeslac niech cos z tym robią.Szkoda ludzi....

Jancio

Tylko tu Możesz mieć Delikartę,karte rabatową.A i tak np masło w promocji kupisz jeśli wcześniej weżmiesz towaru na ok 50 zł,Trzeba kupić dwie butelki wódki wtedy masz masło do zagrych tańsze.Po co te karty rabatowe klijenta

Katarzyna
@Jancio 17.08.2018 11:13

Widać nie masz pojęcia o zasadach.alkohol papierosy nie wliczają się do promocji.w wielu sklepach są karty lojalnościowe i klienci są zadowoleni.jak widać DC też trafiło z promocjami.klienci często robią zakupy to jakiś bonus jest dla nich.wielu sobie chwali

regina

Witam . Czy może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób w tej firmie liczy się dni urlopu. Bo ja już jetem głupia.Jak ja idę na urlop to od poniedziałku do niedzieli to wykorzystuje siedem dni , a jak idzie córka kierowniczki to od poniedziałku do niedzieli wykorzystuje pięć dni ( bo soboty i niedzieli się nie wlicza). Pytałam regionalnej , ale ona nie wie . Napiszcie jak jest u was?

Kasia
@regina 11.06.2018 20:23

Wydaje mi się że weekendów się nie wlicza więc powinnaś mieć od poniedziałku do pt "U" a sobota i niedziela "W"

ktoś

sobota i niedziela nie zalicza się do urlopu,więc wykorzystujesz 5 dni a nie 7

ABAK
@regina 11.06.2018 20:23

Wszystko zależy jak masz ułożony grafik. Jeśli masz 7 dni pracujących w grafiku to masz 7 dni urlopu, a jeśli na 7 dni masz 3 pracujące to masz tylko 3 dni urlopu.

Zuzanna

@Piotr, myślę, że tutaj nie uzyskasz takich informacji, ponieważ na forum Gowork.pl pracownicy wypowiadają się na temat pracy w firmie, w której pracują. Zachęcam Cię do napisania swojej opinii o pracy w Delikatesach Centrum.

FANTA

JA TEŻ JESTEM KLIENTEM DELIKATESÓW CENTRUM W MICHAŁOWICACH JAK I SŁOMNIKACH. BARDZO LUBIĘ ROBIC ZAKUPY W TYCH SKLEPACH I POWIEM SZCZERZE,ŻE NIGDY NIE ZDARZYŁO MI SIĘ KUPIC COS NIE ŚWIEŻEGO. SKLEPY PANA ROGALI MAJĄ MIŁY PERSONEL KTÓRY ZAWSZE POMOŻE ORAZ DUŻY ASORTYMENT DO WYBORU. TE ZŁE KOMENTARZE PODEJRZEWAM,ŻE PISZE KONKURENCJA NP EURO HEHEHE

Ewa
@FANTA 23.07.2015 13:19

Zgadzam się, znam oba sklepy i robię w nich zakupy. Nigdy nie trafiłam na tzw. zong. Polecam

Rozczarowana
@FANTA 23.07.2015 13:19

Cos trasznego w sklepie delikatesy centrum od chwili gdy sprzedano mi zielone popsute mieso a ja je oddalam zaczeto przesladowac mnie o kpszycxek od tamtej pory mimo iz inni klienci tesz niezawsze kozytaja z koszyczka personel podchodzi tylko do mnie i wykuca sie ze mna to obuzajace tak traktowac ludzi niezyjemy w sredniowieczu troche kultury. Odradzam wszystkim cos strasznego .

Gość 1
@FANTA 23.07.2015 13:19

O czym ty kobieto mowisz jako sklep i personel to ok zgadza sie musza byc mile towar swiezy ale traktowanie pracownikow mozna poslac tylko na wokande za mobing znajoma pracowala w Proszowicach i w zyciu nie zrobie tam zakupow na miesnym

Piotr
@FANTA 23.07.2015 13:19

Też kupuje w słomnikach,obsługa jest ok,towar też.Czasami ceny na sklepie różnią się od tych przy kasie.Kasjerki spoko ale wszystkie zajęte :)

Piotr

Witam Was bardzo serdecznie! Czy ktoś możne mi powiedzieć jak wygląda re branding?? Co się robi,od której się pracuje i do której!I jak wygląda pierwszy dzień czyli otwarcie ??? Bo ja tym wszystkim jestem przerażony,nikt nic nie wie,kierowniczka mi mówi ze będziemy pracować od rana do nocy.Ostatnio GÓRA za życzyła sobie przemeblowanie na stoisku Alko.,jeszcze jesteśmy Eko i zajęło nam to 3 DNI. Wiec jak mamy przygotować CAŁY sklep według planogramow już D.C. ?? Pomocy ??

Zuzanna

Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć zastępca kierownika DELIKATESY CENTRUM? Czy ktoś z Was pracuje na takim stanowisku? Czy warto Waszym zdaniem zainteresować się taką ofertą? W ogłoszeniu, które znalazłam, pracodawca oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji. Jak to w praktyce wygląda?

Gość
@Zuzanna 09.12.2017 17:23

Delikatesy Centrum mają różnych właścicieli więc trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie zapewne stawki nie są jednakowe we wszystkich delikatesach . Co do podnoszenia kwalifikacji to jest to dość ciekawe w tej sieci szkoleń jest dużo zarówno internetowych jak i praktycznych wszytko zależy od chęci :)

Nick
@Gość 17.12.2017 21:40

Szkolenia zależą od pracodawcy, bo on za nie płaci. Pracowałam jako zastępca kierownika, w naszej miejscowości (woj.wlkp) to wypłata rzędu 2500 zł z nadgodzinami, aczkolwiek odpowiedzialność jaka na mnie spodziewała była niewspółmierna do wynagrodzenia: samodzielnie robisz zamówienia, układasz grafik, swiecisz oczami podczas kontroli z góry. Teoretycznie kierownik i zastępca kierownika to ta sama posada. Jeśli masz możliwość, to pracuj w innym miejscu.

Zks
@Zuzanna 09.12.2017 17:23

Ja mam jako zk 2300 kasjerka 2100 . Mam ok 150 zl wiecej za frekwencyjne niz kasjerki.

@Nick 15.01.2018 12:25

Niby ta sama a kierownik zarabia duzo wiecej

Zks
@Zuzanna 09.12.2017 17:23

Ja uwazam,ze z-ca nie jest doceniany w dc, niestety

@Zuzanna 09.12.2017 17:23

. Płacą marnie. Wymagania ogromne. Przekręty z godzinami pracy. Na pieniążki z nadgodzin musi się zgodzić regionalna. Urlopy udzielane sporadycznie bez grafiku , jak pasuje kierowniczce. Kierowniczka nie może podjąć żadnej decyzji samodzielnie. O wszystkim decyduje kadrowa ( godziny otwarcia, ilość etatów, nadgodziny itp.)Regionalna bez kompetencji i doświadczenia . Dyrektor na kontroli uwag nie ma , ale po kontroli premii też nie ma bo jednak coś było nie tak. Porównując pensie z innych sklepów jest nie ciekawie. W tej sieci jest najniższa krajowa plus dodatek motywacyjny od 100 do 300 zł. Każdy inaczej. W naszym sklepie tak jest że kasjerki mają taką rozbieżność w zarobkach. Która podpisywała kolejną umowę bez szemrania dostała najmniej , a która nie chciała przedłużać dostała więcej. System pacy 12 godz. Na masarni nie wyróbka . Za przeterminowany towar płaci pracownik ( TYLKO NIKT NIE SPRAWDZA Z JAKIM TERMINEM TRAFIA DO SKLEPU). Kierowniczka zasypana obowiązkami, praktycznie min. 16 godz. w pracy. Mnóstwo kwitologi . Ma zastępców ale oni nie mogą za nią robić wszystkiego bo nie mają uprawnień. Praktycznie kierownik to najgorsza fucha . Nie pamiętam kiedy była na urlopie. Nie może nic a za wszystko odpowiada. Kierownik nie ma wpływu na godziny otwarcia , na ilość etatów czy towar jaki jest dostarczany. Robi zamówienia , ale to góra weryfikuje i zleca dostawy. Szkoda że tak jest . Przepracowałam w eko ledi 9 lat i kilka miesięcy w delikatesach. Miałam nadzieję że coś się zmieni na lepsze , ale nadzieja matką ... . Podziękowałam za współpracę i od kwietna zmieniam pracę. Jestem w trakcie wypowiedzenia.

Zk
@kierownik 14.03.2018 18:34

Do czego zastepca nie ma uprawnien ? Bo ja robie wszystko to co kierownik. I dlaczego osoba ktora przyjmuje dostawe miesa nie sprawdza dat !!!! Z reszta sie zgadzam niestety.

anonymous

pensja plus dadatek około 1850 na rekę

Zastepca.
@Zuzanna 09.12.2017 17:23

Niewarto. Zarabiasz 200 zl wiecej niz kasjerka a obowiazkow duzo wiecej .jestes kasjerka, kierownikiem, ksiegowa sprzataczka I wszystko musisz. niemowiac juz o odpowiedzialnosci. Kierownik wszystko co zle to zwala na zastepce a z siebie robi niewiadomo kogo. Porazka.

Zuzanna

@była pracownica, dziękuję za twoją wyczerpującą opinię, jednak pamiętaj proszę, że na forum niedozwolone jest pisanie obraźliwych słów: https://www.gowork.pl/regulamin. @Anita, jesteś pracownikiem w Delikatesach? @anonymous, jesteś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu?

Anita

Pracodawca ma pewne wymagania a pracownik ma je wykonywać i za to otrzymuje wynagrodzenie.

Zuzanna

@Kasia 321, jak często odbywają się te kontrole i audyty, o których piszesz w swoim wpisie? W jakim wymiarze godzin pracujesz w DELIKATESY CENTRUM? Proszę Cię o uzupełnienie Twojego postu o te informacje.

@Zuzanna 19.04.2018 18:31

Więc tak. Pracuję w tej sieci od ośmiu lat. Czego w Delikatesach 6 miesięcy, a wcześniej w eko ledi. Przed i po zmianie szyldu dla pracownika większych zmian nie widać. Kierownicy sklepu pomimo lat doświadczeń nie potrafią zarządzać personelem . Nie potrafi ułożyć planu pracy czy grafiku urlopów. Najlepiej żeby wszyscy pracowali w systemie 12 godz.,. System 8 godzin przekracza możliwości intelektualne. Prawo Pracy mówi że powinno się pracować 40 godz. w tygodniu czyli 5x 8 godz. , ale jak to zrobić ? Regionalni ( a kilku ich było) nie mają nić do powiedzenia poza wytykaniem palcami krzywo ułożonego towaru. Dyrektorki przyjeżdżają raz na jakiś czas ale za dużo do powiedzenia też nie mają. O wszystkim decyduje centrala a zwłaszcza legendarna ,, KADROWA,, , która jest jak Jeti każdy o niej słyszał , ale nikt jej nie widział. Po zmianie nazwy na Delikatesy jest chyba trochę gorzej . Brak możliwości sensownych przecen towaru któremu mija data. Gdy już minie to zmusza się kasjerki do jego wykupu , bo to ich wina że się przeterminował ( ale czy to one go zamawiają w takiej ilości i po takiej cenie to już nikogo nic nie obchodzi). Zarobki - najniższa krajowa plus dodatek motywacyjny 100 do 300 zł. . Od czego zależy to nikt nie wie? Premie raczej nie osiągalne bo normy które narzuciła centrala do wyrobienia absurdalne ( po zmianie nazwy podnieśli o 100%). jeżeli są już premie to nikt nie wie od czego zależy ich podział ( wydaje mi się że jeżeli ktoś potrafi się postawić to ma więcej). No i patologia z zatrudnianiem rodzinki - to na umowę zlecenie np. do wykładania towaru, małżonka do sprzątania itd. Kierownik sklepu też miodu nie ma . Pracuje minimum 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu. Zamawia towar , a i tak centrala decyduje ile czego dostaje. Często przychodzi towar którego na zamówieniu nie było lub ma krótką datę i sprzedać go się nie da . No i ochrona sklepów . (usunięte przez administratora) sobie kradną co się da i jak się da. Każe się ich łapać kasjerką ale w zakresie obowiązków tego nie ma ( bo w przypadku gdy (usunięte przez administratora) któreś palnie to jej nikt nie kazał i firma nie ponosi odpowiedzialności za utratę zdrowia ). Ogólnie jest jak jest . Ja mam tego dosyć . jestem na wypowiedzeniu do końca kwietnia. Chciałam skrócić okres wypowiedzenia ale regionalna powiedziała że to zależy od kierowniczki, kierowniczka że to zależy od regionalnej , a jak były razem że to zależy od legendarnej kadrowej, ale z nią już nie rozmawiałam.

@była pracownica 25.04.2018 14:41

Usunięte słowo przez administratora - ktoś kto przywłaszcza sobie czyjąś własność (zł o-dziej).

Zuzanna

Pracujesz w DELIKATESY CENTRUM? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Co w niej lubisz, a co warto w niej zmienić?

WIOLETTA
@Zuzanna 06.04.2017 13:12

pracuję w tej sieci w małej miejscowości i klient jest dla nas bardzo ważny bo to dzięki nim mamy pracę są różni klienci ale zawsze jesteśmy miłe do klientów i tym samym klienci są zawsze mili dla nas przecież to dzięki nim mamy pracę mnie pracuję się dobrze w tej firmie a skoro opisujecie że są nie miłe ekspedientki to napiszcie do firmy niech poślą tak zwanego CICHEGO KLIENTA

Anetagrzes819
@WIOLETTA 15.12.2017 20:08

choć bym się starała jak nie wiem to i tak znajdzie się taka'/taki klijet który doprowadzi do białej gorączki wyzywają przeklinaja i myślą że im wolno bo oni są klijetami czasami mam chęć zrobić tak samo

konfident
@WIOLETTA 15.12.2017 20:08

Ja proponuję jeszcze wprowadzić wolontariat . Nie brać pieniędzy za pracę i obniżyć koszty dla klienta aby był bardziej zadowolony. Nie patrzeć mu w oczy , aby poczuł się lepszy. Mieć zawsze głupią minę , aby czuł się mądrzejszy.Na koniec dziękować za to że daje nam pracę . Zgodnie z taką logiką może wprowadzić niewolnictwo. Kasjer niewolnik , Zmiana w umowach.

@Zuzanna 06.04.2017 13:12

Kasia 321

Delikatesy centrum to porażka. Jesteśmy miesiąc po przebudowie . Brak możliwości przecen oprócz artykułów świeżych które i tak można tylko przecenić 15 %. Towarem jesteśmy zasypywani. Pensja najniższa krajowa, brak ludzi do pracy . Wymogi coraz większe , ciągle kontrole i audyty .

Zuzanna

@konfident, widzę, że nie jesteś usatysfakcjonowany pracą w DELIKATESY CENTRUM. Jednak powstrzymaj się od wypowiedzi z sarkazmem. Piszmy tutaj informacje, które faktycznie się dzieją w firmie, a nie nasze przypuszczenia jak może być. Powiesz jak przedstawia się całokształt Twojego doświadczenia z tą firmą i warunki zatrudnienia jakie zostały Ci zaoferowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Odpisz pilne

Ja jako drugi zastępca kierownika mam. 2300 brutto + 300 brutto za obecnosc. Czy to duzo czy malo?

@Odpisz pilne 12.02.2018 01:08

Ja jako zastępca mam 2300+ 200 dodatku. Prcuję 6 dni w tygodniu. Jestem od wszystkiego. Mam na stanie swoje regały, piekę bułki, pomagam na masarni, siedzę na kasie i rozliczam kasierki +przeceny+METKOWANIE + gazetka + zamówienia itd. Uważam że za te pieniądze nie warto tak się angażować dlatego zmieniam pracę . W netto na starcie 2400+ motywacyjny ( jako kasierka).Jestem w trakcie wypowiedzenia.Jeszcze parę dni.

Moscito

DC Małomice 10.03.2018 godz. 9.00 towar jeszcze nie dojechał!Nie wiem na którą dojechał.Zakupy zrobiłem u konkurencji.Róbcie tak dalej.Życzę powodzenia.

Zk
@Moscito 10.03.2018 19:27

Jeden kierowca wiezie towar do kilku sklepow. To chyba normalne ,ze nie w kazdym sklepie bedzie o 6:00

Zuzanna

@Nick, Twoim zdaniem wynagrodzenie było niewspółmierne do wykonywanych przez Ciebie obowiązków. Czy mogłaś liczyć na jakieś premie, np. od wyników lub kwartalne itd? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracowałaś z DELIKATESY CENTRUM?

kleo

A gdzie można znaleźć te oferty pracy? Ogólnie ciekawi mnie kilka kwestii odnośnie ewentualnego zatrudnienia w delikatesach centrum. Głównie jaka jest wypłata na start + czy firma przewiduje jakieś dodatkowe benefity?

Iwona
@kleo 09.10.2016 13:16

Delikatesy Centrum to franczyza, każdy może je otworzyć. Zarobki jak i profity zależą od pracodawcy a ten zazwyczaj oszczędza na wszystkim. To samo jest z tzw programem szkoleniowym - jak pracodawca za nie zapłaci to pojedziesz. Wszystko zależy od ludzi, pracowałam w Delikatesach pół roku i nigdy więcej.

ALDONA

o centum delikatesy w Bobowej i Łuznej w powiecie gorlickim można książkę napisać,nie tylko o kadrze zarządzającej, ale również o pracownicach.Każdy we wsi wie kiedy "świeże "mięsko będzie myte i przecenione.Ceny jak z kosmosu,pracownicy zmęczeni bo za........ą aby stary towar był świeżutki.

Iza
@ALDONA 16.10.2014 16:29

Dokładnie! sama prawda! w tych sklepach tylko znajomości i koligacje rodzinne: jak się jakaś (usunięte przez administratora) dorwie do kierownictwa to PUSTAK ściąga każdego z rodzinki i mnożą się PSEUDO KIEROWNICZKI, w Łużnej to już każdy chyba wie-dla niepoznaki przenieśli jednego PUSTAKA z klanu do Gorlic, Totalna porażka obsługa dno. Paniusie w szponach pracują przy żywności......ale cóż przykład idzie z góry.

Zadowolony klient
@Iza 28.12.2017 09:00

Polecam centrum delikatesy legnica osiedle dzial miesny 2 nowe panie super,nic nie wciskaja doradza zawsze wesole i z chumorem az sie chce stac nawet w kolejce.Tak trzymac

Zuzanna

@andrzejrobak5, rozumiem, że mogłeś poczuć się źle potraktowany i zlekceważony przez pracownika DELIKATESY CENTRUM. Jednak to forum jest miejscem, w którym to użytkownicy wymieniają się informacjami, spostrzeżeniami na temat firm jako pracodawców, nie usługodawców.

andrzejrobak5

NIE POLECAM ROBIĆ ZAKUPY W TEJ SIECI SKLEPÓW W dniu 9 grudnia zrobiłem zakupy w sklepi przy ul. aleje niepodległości 98 kupiłem siatkie reklamówkie spakowałem odesłem od kasy dwa kroki siatka się rozerwała wszystko się potłukło i wysypało wezwałem kierowniczkie była bardzo niemiła krzyczała ze to moja wina reklamacji nie uznała zostawiłem zakupy i wyszedłem NIE POLECAM BARDZO CHAMSKA OBSŁUGA kierownik powinien być zwolniony.

Zostaw opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELIKATESY CENTRUM