Opinie o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CENTRUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CENTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

naomi

Sklep jest w porządku dużo towaru ,obsluga bardzo mila ,może czasami ktoś ma zly dzień i jest trochę nie mily , ale jesteśmy tylko ludżmi. Jedynie co dobrze zrobili to tą papugę zwolnili , bo jest cichutko na sklepie , nikt caly dzień nie gdacze ,i nie wciska kitu klientom . Jak poprosisz sprzedawczynie o pomoc to zawsze ci pomoże znaleść towar którego szukasz -- spoko sklep!!!!!!!!!!!

benek

ludzka zawiść i tyle, opamiętajcie się ! bo to faktycznie jest śmieszne haha To jest oczywiste, że krytykują pracownicy byłe czy teraźniejsze...bo kto tam z klientów by wiedział o jakichś kierownikach regionalnych, których ktoś tam wcześniej wymieniał po imieniu...Ja jak wchodzę na sklep to oceniam to co widzę, towar jak jest ułożony, dostępny, obsługę i tym podobne aaa nie rozglądam się za kierownikami/czkami. A chcę zauważyć, że tam niektóre produkty mają w dobrych cenach i to mnie właśnie interesuje!

dddd

Bo tylko kobieta lubi się wtrącać ;]

duk

Skad ten pomysl ze jestem kobieta . Moi znajomi tez pracuja w tym sklepie i rozne zeczy opowiadaja o nim i o kierowniczkach a mimo to nikogo nie obgaduje

Kasjer

Całą rozmowa przebiegła w miarę szybko zaczynając od podejścia do trzech panów którzy pierwsi się nie przedstawili ani dzień dobry nie odpowiedzieli to dziwna rozmowa bo praktycznie szkole nie ma trwać dwa tygodnie mogą wysłać nawet do 100 km od miejsca zamieszkania to kierownicy nie wiedzieli co to jest książeczka sanepidu pytanie o kwestie finansowa to odpowiedź a ile by pani chciała zarobić praca od pn do sob i jedna niedziela wolna a wynagrodzenie 1450 zł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
logo firmy Blacharz samochodowy/Specjalista ds. oględzin
Kryspinów
Auto Spektrum 2 Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kryspinów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
aaa

Ja nie jestem żadną pracownica tego sklepu,po prostu mam znajome które tam pracują i mówią jak jest..Każdy ma prawo wo wyrażania własnego zdania nie wiesz kobieto o tym?

duk

W przeciwienstwie do was ja nie pisze takich zeczy o swojej pracy. Wkoncu to wy pracownice piszecie negatywne opinie a to swiadczy tylko o tym jak pracujecie.

klient

hehe śmieszne we wszystkich tego typu samoobsługowych sklepach co jakiś czas zmienia się wystrój, to samo w tesco, makro itp Ale niektórym ludziom robiącym zakupy w małych wiejskich sklepikach to nie odpowiada :) jak się już do czegoś przyzwyczają...Wiem jak to jest bo często robię zakupy w supermarketach w Krakowie...w Delikatesach również i raczej nie mam żadnych zastrzeżeń, dobrze że coś się zmienia, nie lubię rutyny, świadczy też o tym że ktoś TAM PRACUJE :P Nie jest jakiś ogromny także spokojnie da się zrobić zakupy i rozejrzeć po nim. Ogólnie sklep mi się podoba, obsługa również, jest OK Wg mnie te wszystkie opinie piszą ludzie na złość, pewnie jacyś "starzy" pracownicy, gdyby to rzeczywiście byli zwyczajni klienci to nie chodziliby tam na zakupy, proste, jeśli komuś coś nie pasuje, nikt go nie zmusza, z tego co widziałem jest tam wiele innych sklepów, także wybór jest :)

vikar

Kto byl ostatnio w tym sklepie ? Tam się nie da kupować co chwilę zmieniają towar na pólkach , jak czlowiek się przyzwyczai że towar leży na tej pólce to na następny dzień już go tam nie ma i chodzisz jak glupi po sklepie i go szukasz . zmienily się chyba glupie kierowniczki , bo mają takie pomysly że glowa boli.

dddd

Nikt Ci nie karze tutaj wchodzić i czytać,ale widocznie Ci się nudzi tak więc radzę weź się za robote tez.

duk

Kobiety wescie sie za prace a nie pisaniem donosow i plotek

aaa

Aa to juz dawno.jeszcze jak kamer nie bylo to wynosila towar...dobrze że w koncu ją wyrzucili,jednej larwy mniej....

vik

Rzekomo wynosila siatami ze sklepu towar .Coś tak misię o uszy obilo

Skąd wiesz że zwolnili??

aaa

zgadzam się,ten sklep to wielkie bajoro !!

aaa

WSZYSTKIE REGIONALNE DO OTSTRZAŁU .ONE SIĘ W OGÓLE NIE ZNAJĄ NA HANDLU.POWINNY WYPASAĆ OWCE NA HALI W BOBOWEJ ,A NIE ZAJMOWAC STANOWISKA PRACY NA KTÓREJ SIĘ W OGÓLE NIE ZNAJĄ CO JEDNA TO MĄDRZEJSZA DECYZJE PODEJMUJĄ TAKIE ŻE CZŁOWIEK RĘCE ZAŁAMUJE CO TO ZA HANDLOWCY??????????

vik

JAK MA BYĆ POUKŁADANE NA PÓŁKACH JAK TYCH KOBIT JEST TAM TAK MAŁO A JAK KTÓRAŚ JUŻ SIĘ WDROŻY DO PRACY TO JĄ ZWALNIAJĄ . CO TO ZA POLITYKA ?

mały

Ja tam nie wiem co ci wszyscy ludzie chcą od tego sklepu i obsługi?,robię tam zakupy co rano przed pracą i nie mogę nic złego powiedzieć,obsługa bardzo miła i sympatyczna i pozdrawiam wszystkie pracownice tego sklepu,no może oprócz tej baby z pieczywa)

ania

Super sklep mila obsługa młodych pań świeży towar zajebisty magazynier blondasek same plusy

sawieri

Ja to współczuje pracowniką bo kupując w tym sklepie widać co się dzieje miałem kilka razy okazje zobaczyć jak sa traktowani ludzie ... inna sprawa że też zatrudnia się ludzi niepewnych bo czarne owce też zdażają się w stadzie

OKROPNY SKLEP,PRACOWNIKOW TRAKTUJE SIE JAK [usunięte przez admina] NIESWIEZY TOWAR-UWAZAJCIE

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELIKATESY CENTRUM?

Kandydaci do pracy w DELIKATESY CENTRUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELIKATESY CENTRUM