Opinie o Behr Gemüse-Garten GmbH w Gresse

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Behr Gemüse-Garten GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Behr Gemüse-Garten GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Behr Gemüse-Garten GmbH w Gresse

szczera

masz racje pobyt tam to wielka trauma,dla Bernarda też była

Bernard-traktorzysta

Bardzo zadowolony z pracy, polecam!

piotrek

cześć zastanawiamy się z żoną nad wyjazdem do tej firmy. parę lat byliśmy u maehlmanna. i mamy parę pytań czy się razem pracuje w jednej brygadzie? o co chodzi z tymi pieczątkami z zusu czy się płaci podatek skarbowy od zarobku.

nerool

Jens pracuje, mnie się też czasem łezka w oku kręci... ...stare dobre czasy :D jeździłam w latach 2002-2014

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Behr Gemüse-Garten GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Łezka się w oku zakręciła jak znalazłem ten temat. Jeździłem w latach 2000- 2007 Jak tam jest teraz ? Jens jeszcze pracuje ?

artex

dostalem termin na 6lipiec, te pieczatki z zusu i up sa obowiazkowe?? mam to odeslac czx jak??

nowy

Jaka jest stawka na godzine w tym roku

neerol
@nowy

Nie mam pojęcia, nawet nie pytałam. Zadzwoń najlepiej i zorientuj się. Ja już na szczęście tam nie pracuję i dlatego pewnie już mnie to nie obchodzi :)...

nijo

Wie ktoś kiedy tam się zaczyna sezon? Od kiedy jadą pierwsi ludzie do pracy?

gemini
@nijo

już tam są. Ekipa wsadzarki: sadzą pora i inne gamele :D oraz ekipa Vliesaków....

stokrotka

Za szczepionke placiles czy moze na fundusz byla

@stokrotka

Nic nie płaciłem, choć w niektórych przychodniach moga Ci dać receptę aby wykupic szczepionkę w aptece.

stokrotka

Czy ktos jadac do pracy szczepil sie przeciw tezcowi i gdzie bo umnie nie chca szczepic zapobiegawczo a ksiegowac w firmie mowila ze ludzie mieli zaswiaczenia o szczepionce rece opadaja niby nie trzeba ale lepiej sie zaszczepic

@stokrotka

U lekarza rodzinnego bez żadnych problemów się szczepilem.

adam

witam prowadze przewozy do niemiec busem marki opel vivaro takze do gemuse garten-polska poludniowa-694532264 zapraszam

kubashenko

Mam pytanie, jak wygląda zakwaterowanie? W miarę czysto jest? Jest gdzie zjeść? Dostępny jest internet?

sylwiao304
@kubashenko

hej ja jade teraz pod koniec marca i wiem ze sa tam baraki ;1,2 osobowe ,3i wiecej wybor od ciebie zalezy z iloma chcesz dzielic chalupe

pawel125
@kubashenko

zakwaterowanie jest w miare dobre sa pokoje 2 osobowe i wiecej jak dobrze pamietam max 6 osobowe kuchnie i łazienki sa wspólne dla wszystkich internet owszem jest jezeli sie zabierze prywatny :D nie ma pokoi 1 osobowych a do 2 osobowych praktycznie trafiaja osoby ktore przyjezdzaja we dwoje czy pary jak jestes sam czy sama trafiasz do pokoi grupowych i nie wiesz na kogo trafisz ale nie jest zle ja byłem rok temu teraz tez jade na poczatku kwietnia i mi bynajmniej tam odpowiada kwestia przyzwyczajenia

ijsberg mistrz

siema pracowałem na sałacie lodowej w holandii, rozumiem temat ale chciałbym sie dowiedzieć po ile godzin sie pracuje, u nas po 12h i jak jest płacone akord czy godziny

Syl

Będzie 8,50 ale brutto nie netto!informacja sprawdzona,bede tam juz 10 rok.

franklin

Ciekawe czy dadzą stawke te 8.50 euro na godzine bez tego podatku? Właściwie jak to jest z tym podatkiem może ktoś się orientuje?

re

mogli byscie dac namiar na firme gemuse garten gresse

ziolo125
@re

Jezeli chcesz pracowac i sie nie boisz pracy to nie jest zle czasem jest ciezko czasem lekko ale atmosfera jest ok jak robisz swoje to sie nikt nie czepia ja jade drugi rok mieszkam na gresse i ludzie tez sa zajebisci tylko trzeba miec checi wiadomo jest 8,50 ale to i tak pewnie na reke bedzie okolo 7,10 za dobra prace masz plusy niewielkie ale zawsze jak wezmie sie caly pobyt zsumuje to troche wyjdzie

nieznajoma

hej mam pytanie bo jade pierwszy raz i chciałam się zapytać jakie sa tam warunki i robota.

gemini

I temat słynnej "piąteczki" :D Dobre. Nawet bardzo

maja

Wiesz jak jesteś kobietą to możesz sobie dorobić tu pięć euro tam pięć euro i zawsze dodatkowy grosz wpadnie ;p

mikka

to zależy jak bedziesz zył o mleku i wodzie czy normalnie na pewno zarobisz wiecej niż w polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Behr Gemüse-Garten GmbH - Gresse

• Jak się pracuje w Behr Gemüse-Garten GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Behr Gemüse-Garten GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Behr Gemüse-Garten GmbH?

Behr Gemüse-Garten GmbH