Opinie o Dino Polska w Krośnice Parkowa 28

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dino Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Krośnice Parkowa 28

smut6na

nie wiem jak inni pracownicy ale ja mam już dość pracy w Dino szefostwo z góry zawsze niezadowolone choć staramy się z całych sił zarobki 1100zł max ja już chyba dłużej nie wytrzymam.O tym jak tam jest to można książkę napisać typu horror!!!

ludzie co się dzieje za kulisami w sklepie dino w Krośnicach jestem stałym kliętem sklepu jest tam miła obsługa czysto zawsze panie pracujące poradzą , pomogą witają z uśmiechem .stoisko mięsne zawsze czysto .aż tu nagle któregoś dnia przyszedłem na zakupy i słyszę jak wielce jakiś cwaniaczek w płaszczyku ze słuchawką w uchu wykrzykuje na cały sklep jak psychol nie zważał na kliętów tylko wydzierał się o jakieś pokrojone 20 dkg.sera że w ladzie nie może się znajdować .oni mają swoje chore przepisy ale w praktyce jest inaczej niech sami staną za ladą to zrozumieją potrzeby klięta ta pani miała stalowe nerwy i jeszcze grzecznie mu tłumaczyła .ludzie to jest chore zarobki w dino minimum społeczne a traktowanie pracowników jak śmieci czy nie ma kto zrobić porządku z ta hołotą jak w (usunięte przez administratora)?

nieznajoma

szkoda mowic co sie wyrabia w dino krośnice! totalna masakra!!! jestem klientem tego sklepu i robie tam codziennie zakupy po pracy i nie podoba mi sie przedwewszystkim ze w tej pracy jest nie rowno traktowane osoby!!!!! Z tego co wiem to sa 2 najlepsze pracownice ktore sa bardzo doceniane przez kierowniczke.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Krośnice

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska