Fakt budownictwo

Manahao

Opinie o Fakt budownictwo

miły gość

Po pierwsze na budowie kompletny chaos, brak narzędzi do pracy (chyba że ktoś ma swoje - to jest mile widziane), bajki o zatrudnieniu a potem człowiek odchodzi z kwitkiem - tylko zlecenia, trzeba czekać tygodniami na wypłatę, wykonawcy schodzą jeden po drugim, a warunki sanitarne karygodne. Jeżeli ktoś ma własne sugestie i je głośno wypowie jest od razu straszony zwolnieniem i obniżeniem stawki godzinnej. Pracuje się na czarno i dopiero w dzień wypłaty dostaje się umowę o dzieło no i oczywiście urwanych parę godzin z wypłaty.

Zostaw opinię o Fakt budownictwo - Manahao

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fakt budownictwo