FRANCO FERUZZI

Manahao

Opinie o FRANCO FERUZZI

RÓWNO DWA LATA TEMU PRACOWNICY FIRMY FRANCO FERUZZI ROZESŁALI MAILA PO WSZYSTKICH SALONACH W SPRAWIE [usunięte przez moderatora] ,PENSJI I TRAKTOWANIA PRACOWNIKÓW.CHCIELI RAZEM COŚ ZMIENIĆ NA LEPSZE.NIKT SIĘ POD TYM MAILEM NIE PODPISAŁ-WIĘC CZEMU TERAZ NARZEKACIE?????????MAŁO TEGO-KTOŚ DONIÓSŁ NOWYM \\\"KIEROWNICZKOM\\\"(POŻAL SIĘ BOŻE-HAHAHA) I OSOBY TE STRACIŁY PRACĘ.DZIŚ SIĘ Z TEGO ŚMIEJĄ [usunięte przez moderatora] .POZDRAWIAM

Zostaw opinię o FRANCO FERUZZI - Manahao

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRANCO FERUZZI