UTP

Fareham

Opinie o UTP

nic

Ale wiadomo w ogóle czy są jakieś oferty pracy? Chciałbym się załapać, bo przecież rotacji wśród pracowników nie ma, co oznacza, że uczciwie podchodzą do pracowników.

dudki

Wlasnie tam zobaczylem jak wyglada wspolczesne niewolnictwo.(usunięte przez administratora)Polacy z przerostem ambicji.Praca na dwoch maszynach za normalna stawke to norma.Dzisiaj bierze mnie obrzydzenie

Jeśli ktoś lubi obozy pracy i angoli kierowników,którzy innych mają za kompletnych matołów,a sami nie grzeszą wiedzą to zapraszam.Do tego zakaz używania tel.Jak będziesz miał problemy rodzinne,to będzie problem z urlopem.Na każdym kroku jesteś traktowany jak dziecko z przedszkola,zamienisz kilka słów po Polsku,to już jest afera.Naprawdę są inne lepsze firmy,które płacą więcej niż marne 7.45 funtów na godzinę

Zostaw opinię o UTP - Fareham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UTP