Opinie o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

lolol

Interesuje mnie taka sprawa kto dostaję pieniądze za zastępstwa bo ciągle brakuje ludzi Pani kierowniczka odpowiada zacisnąć zęby i pracować myślę że to przekręty biorą pieniądze za ludzi i garstka ludzi niepenosprawnych obrabia cały budynek

bogdan

Kiepska firma. Fatalne podejście do pracowników najniższego szczebla. Zupełnie przypadkowa rekrutacja i dobór ludzi. Na stanowisko kierowników obiektów często ludzie nie mający elementarnej wiedzy o relacjach z pracownikami. Potrafią tylko pokazywać palcem. Nie polecam

Biały mis

Dlaczego w firmie są dwa rodzaje stawek .Dla ludzi z grupą 19,80 dla ludzi bez grupy 16,44 trochę tu śmierdzi wałkiem .. Żenada

123abcd

(usunięte przez administratora) i nie chcą płacić w terminie! Dopiero po wysłaniu przedsądowego wezwania jest szansa na zapłatę. Twierdzą, że dbają o cash flow. Ciekawe co na to urząd skarbowy? Podwykonawco, jeśli liczysz na pieniądze w terminie to nie właściwy adres. Może po miesiącu od terminu faktury dostaniesz należne pieniądze!!!

Niestety spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym potraktowaniem. Po pierwszym etapie rekrutacji chwilę później dostałam zaproszenie na kolejny etap, jakim miało być osobiste spotkanie 2 dni później. Niestety przebywałam wówczas poza miastem przez co poprosiłam o przeniesienie rozmowy na następny tydzień. Od pani prowadzącej rekrutację i jednocześnie tworzącej cały nowy zespół dostałam informację, że nie stanowi to problemu, natomiast musi w takim razie pozamieniać kilka rzeczy w kalendarzu i wróci do mnie z informacją. Niestety informacji zwrotnej nie dostałam już nigdy. Szczególnie uwzględniając fakt, że była to jak wyżej wspomniałam osoba odpowiedzialna za tworzenie pod sobą cały zespołu, takie potraktowanie kandydata uważam za wyjątkowo nieprofesjonalne i nie świadczące zbyt dobrze o firmie.

Opisanie doświadczenia, znajomość narzędzi, motywacja

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
bylyklient

mialam nieprzyjemnosc korzystac z uslug ataliana. nie maja jakiegokolwiek nadzoru nad tym co sie dzieje, pracownicy zostawieni sami sobie. ogolnie żenada, jedynie chcą kasy od klienta bo niby kontrakt nie rentwony. ciekawe, ze po zmianie firmy bez zmiany warunkow finansowych wszystko jest ok...

Podwykonawca

nie płacą podwykonawcom w terminie! Wieczne problemy z odebraniem prac i zasłanianie się procedurami i biurokracją. 32 dni po terminie!!!

Szara mysz

Czy szefostwo firmy Atalian interesuje się swoimi obiektami czy ogólnie ma wywalone na wszystko .Obiekt Auchan i pracujący w nim 4 osoby pracujące ponad siły dzień w dzień .Dwóch rencistów i dwie osoby bez grupy .Pracujemy ile możemy ale tak dalej się nieda ..Koordynator młody nieokrzesany ciężka współpraca.Dodam że obiekt jest bardzo duży .Za naszą lojalna prace oprócz godzinowki niemamy nic żadnej premi żadnych dodatków kompletnie nic .Choć firma w ofercie premie obiecuje .Poprostu jedno wielkie (usunięte przez administratora) .Może w końcu dacie coś od siebie .A nie ciągle obiecanki niemające pokrycia .

@Szara mysz

Oni interesują kiedy wpłynie dofinansowanie z Pfronu za niepelnosprawnych

Czy Aspen firma sprzątająca do Stalina należy? Jak były pracownik Aspenu z 2019 r. może skontaktować się z Aspenem po wydanie świadectwa pracy? Nikt nie odbiera telefonów z numerów podanych na stronach internetowych nawet do firmy Atalian.

Do Atalian* należy? Tak miało być , anie Stalina ,błąd słownika w telefonie ;)

Dzień dobry, proszę o kontakt z naszym działem kadr pod numerem telefonu +48 795 528 302 lub +48 661 991 487.

Proszę podać na jaki numer próbuje się Pani/Pan skontaktować. Zweryfikuję poprawność numeru.

Czy Aspen firma sprzątająca do Atalian należy? Jak były pracownik Aspenu z 2019 r. może skontaktować się z Aspenem po wydanie świadectwa pracy? Nikt nie odbiera telefonów z numerów podanych na stronach internetowych nawet do firmy Atalian. Przepraszam słownik w telefonie zmienia słowa .

Drogi Adamie, Wiele firm zatrudniając osoby niepełnosprawne korzysta z dofinansowania do wynagrodzenia, czy refundacji składek ZUS. Traktując Atalian jako tą jedną która się "dorabia" na niepełnosprawnych jest zupełnie absurdalna. Korzyści są obustronne. Tylko trzeba umieć z nich skorzystać. Zatem jeśli jesteś pracownikiem z umiarkowanym bądź znacznym stopniem niepełnosprawności to twoja norma czasu pracy w obowiązującym podstawowym systemie czasu pracy wynosi 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo, w przyjętym okresie rozliczeniowym. Dodatkowo oprócz kodeksowej 15 minutowej przerwy w pracy wliczanej do czasu pracy, przysługuje dodatkowa 15 minutowa przerwa, również wliczana do czasu pracy. Przysługuje ci także dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni roboczych w roku kalendarzowym. Ponadto jeśli jesteś pracownikiem z umiarkowanym bądź znacznym stopniem niepełnosprawności nie możesz być zatrudniony w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych, chyba że lekarz prowadzący (sprawujący nad tobą opiekę) wyrazi na to zgodę. Dlatego jeśli praca, którą podjąłeś w naszej firmie jest ponad twoje siły albo wymaga indywidualnego podejścia należy zgłosić to naszemu Koordynatorowi ds. Osób Niepełnosprawnych, który z chęcią podejmie dialog w tej sprawie. Bardzo proszę o kontakt w celu wyjaśnienia niesprawiedliwych dla pana zdarzeń.

Drogi Adamie, Wiele firm zatrudniając osoby niepełnosprawne korzysta z dofinansowania do wynagrodzenia, czy refundacji składek ZUS. Traktując Atalian jako tą jedną która się "dorabia" na niepełnosprawnych jest zupełnie absurdalna. Korzyści są obustronne. Tylko trzeba umieć z nich skorzystać. Zatem jeśli jesteś pracownikiem z umiarkowanym bądź znacznym stopniem niepełnosprawności to twoja norma czasu pracy w obowiązującym podstawowym systemie czasu pracy wynosi 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo, w przyjętym okresie rozliczeniowym. Dodatkowo oprócz kodeksowej 15 minutowej przerwy w pracy wliczanej do czasu pracy, przysługuje dodatkowa 15 minutowa przerwa, również wliczana do czasu pracy. Przysługuje ci także dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni roboczych w roku kalendarzowym. Dlatego jeśli praca, którą podjąłeś w naszej firmie jest ponad twoje siły albo wymaga indywidualnego podejścia należy zgłosić to naszemu Koordynatorowi ds. Osób Niepełnosprawnych, który z chęcią podejmie dialog w tej sprawie. Bardzo proszę o kontakt w celu wyjaśnienia niesprawiedliwych dla pana zdarzeń.

Aspen

Jeśli mówimy o pracy w firmie sprzątającej to wielka porażka badania -płać sam ,nie oddadzą pieniędzy , sprzęty np nożyk do rozcinania oczywiście swój strach z korzystania ubikacji bo są kary w umowie zlecenie i jest tak skonstrułowana źle że strach iść jedna przerwa w ciągu 9 godzin i najlepiej wtedy iść od ubikacji . Praca raczej mało opłacalna a sie narobisz jak koń na westernie -czysty wyzysk za 12,50 netto najniższą krajową na zlecenie

@Aspen

Drogi odwiedzający serwis GoWork, Z uwagi na treść twojego komentarza chcielibyśmy odnieść się do zarzutów, które są nieprawdziwe. 1. Zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy za wszystkie badania lekarskie pracowników koszty ponosi Pracodawca, bez wzglądu czy są to badania wstępne, kontrolne czy okresowe. 2. Nie zabraniamy korzystania z toalet pod groźbą kary - to niedorzeczne. 3. W każdym 8 -mio godzinny dniu pracy przysługuje ci płatna 15-sto minutowa przerwa wliczana w czas twojej pracy - taki zapis widnieje w umowie zlecenie. 4. Stawka za 1 godzinę nie może być niższa od minimalnej stawki godzinowej obowiązującej w danym roku kalendarzowym - w tym momencie jest to 16,98 zł netto/godzinę.

You know

Wykorzystają każdego pracownika do granic możliwości, a potem po prostu zwolnią, jakby nigdy nic. Dla nich nic się nie liczy. A spróbuj się zgłosić gdzieś wyżej. To od razu cię zwolnią. Ikea szczecin to idealny przykład, gdzie zatrudniali ludzi bez umowy i aktualny koordynator o tym wie, ale nie piśnie słowem bo jest z wiadomego kraju i nic mu nie zrobią ???? ciekawe jak długo Ikea jeszcze będzie to tuszować ????

@You know

Witam, Specyfika pracy w naszej firmie jest dość obszerna. Działamy w wielu obszarach, gdzie praca różni się od wielkości i charakteru danego obiektu. Ciężko odnieść się do Pani/Pana zarzutów dlatego proponuje kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu wyjaśnienia opisywanych zdarzeń.

Madzia

Mała 23.12.2022 17:05 @Adam Płacą najniższą, pracy jak na akord. Cisną człowiekiem jak by był robotem bez chwili wytchniemia. Odradzam szczególnie w (usunięte przez administratora). Za te pieniądze niech sami pracują. Przy zawieraniu umowy zleceniu jest zawarty punkt który nie możliwia wcześniejszą rezygnacje pod groźbą kary piemiężnej. Męcz się człowieki jakżeś podpisał cyrograf z firmą Aspen. Proszę uważać, omijać szerokim łukiem

@Madzia

Panie Adamie Przed podpisaniem umowy warto ją dokładnie przeczytać. W zawieranych umowach widnieje zapis o wypowiedzeniu umowy z trzydniowym okresem wypowiedzenia, które może być złożone w formie pisemnej, SMS, telefonicznie, mailem, osobiście. Zaś kary umowne, o których Pan pisze, dotyczą 3 przypadków: 1) świadczenia usługi w stanie po spożyciu alkoholu lub po zażyciu środków odurzających, 2) za niestawienie się w miejscu i czasie świadczenia usługi bez wcześniejszego uzgodnienia, 3) rozwiązania umowy bez okresów wypowiedzenia.

@Madzia

Pani Magdaleno, W zawieranych umowach zlecenie widnieje zapis o wypowiedzeniu umowy z trzydniowym okresem wypowiedzenia, które może być złożone w formie pisemnej, SMS, telefonicznie, mailem, osobiście. Nie ma zapisu o rezygnacji z umowy pod groźbą kary pieniężnej. Kary umowne, o których Pani pisze, dotyczą 3 przypadków: 1) świadczenia usługi w stanie po spożyciu alkoholu lub po zażyciu środków odurzających, 2) za niestawienie się w miejscu i czasie świadczenia usługi bez wcześniejszego uzgodnienia, 3) rozwiązania umowy bez okresów wypowiedzenia.

Drogi Anonimie Podkreślam, że firma nie zmusza nikogo do pracy pod groźbą kar pieniężnych przy jej zerwaniu. - § 7 pkt. 1. Każda ze Stron uprawniona jest do jednostronnego rozwiązania niniejszej Umowy bez okresów wypowiedzenia z uprzedzeniem 3 dniowym. Uprzedzenie może być złożone w formie pisemnej, SMS, telefonicznie, mailem. Formy SMS i telefoniczne wymagają sporządzenia notatki z rozmowy telefonicznej lub kopii SMS, maila przez Firmę. - Kara w wysokości 400 zł dotyczy jedynie przypadku zerwania umowy z naruszeniem § 7 pkt. 1. czyli w przypadku, gdy pracownik decyduje się na wypowiedzenie umowy i nie zachowuje 3 dniowego okresu wypowiedzenia. Proszę o zrozumienie sytuacji, gdzie pracodawca ma tylko 3 dni na znalezienie zastępstwa na takowe stanowisko. Nie jest to długi okres, a jednocześnie krótkoterminowo zabezpiecza interesy firmy na płynność w realizacji zadań z kontraktu z Klientem.

Nie polecam pracy w Aspenie.

Dzień dobry, Czy jest jakieś merytoryczne uzasadnienie Pani/Pana opinii w serwisie?

Nie polecam również pracy w tej firmie z miesiąca na miesiąc jakieś dziwne wyliczenia wypłaty ze brakuje zawsze parę złotych żadnej premii pomimo że robiłam pierwsze miesiące za dwie osoby zanim znalezli kogoś normalnego zapytanie o premie zostało olane to i do tego niezaplacicli za dodatkowa sobotę gdzie ona jest wolna w mojej firmie dla której sprzątam przez portal pracownika nic niema szczegółowo wypisane co za co za ile godzin na początku cacus glacus ustalone co pracownik ma sprzątać a po kilku miesiącach za tą sama stawkę każą robić więcej i więcej kierowniczka przerzuca po znajomości z innego obiektu kogoś kto ma więcej płacone i jeszcze ten ktoś potrafi donosić i kłamać że coś jest źle sprzątane i że ona tego robić niebedzie że ma to robić osoba już wcześniej zatrudniona jakby przerzucić chciała więcej obowiązków trgedia jakaś człowiek umowę ma zlecenie na rok a oni już ogłaszają że szukają kogoś do pracy i potem się człowiek zastanawia czy o niego chodzi bo może kombinuja żeby po znajomości swoich na ten dany obiekt dać

(usunięte przez administratora).Zyja z ludzi niepełnosprawnych każą im pracować ponad siły i mają z tego profity z dofinansowania ze pfronu.Nigdy więcej i odradzam wam przyszlo pracownicy podejmowania pracy.Miala bym premia a dostałem najniższą krajową bez żadnej premii.(usunięte przez administratora)

@Adam

Drogi Adamie, Bardzo Nam przykro z powodu twoich przykrych doświadczeń . W naszej obronie zaznaczę, że jesteśmy miejscem pracy chronionej a wszystkie zapisy dot. zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami uregulowane są Ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. nr 127 poz.721 z późń. zm.). Zatem jeśli jesteś pracownikiem z umiarkowanym bądź znacznym stopniem niepełnosprawności to twoja norma czasu pracy w obowiązującym podstawowym systemie czasu pracy wynosi 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo, w przyjętym okresie rozliczeniowym. Dodatkowo oprócz kodeksowej 15 minutowej przerwy w pracy wliczanej do czasu pracy, przysługuje dodatkowa 15 minutowa przerwa, również wliczana do czasu pracy. Przysługuje ci także dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni roboczych w roku kalendarzowym. Ponadto jeśli jesteś pracownikiem z umiarkowanym bądź znacznym stopniem niepełnosprawności nie możesz być zatrudniony w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych, chyba że lekarz prowadzący (sprawujący nad tobą opiekę) wyrazi na to zgodę. Dlatego jeśli praca, którą podjąłeś w naszej firmie jest ponad twoje siły albo wymaga indywidualnego podejścia należy zgłosić to naszemu Koordynatorowi ds. Osób Niepełnosprawnych, który z chęcią podejmie dialog w tej sprawie. Bardzo proszę o kontakt w celu wyjaśnienia niesprawiedliwych dla pana zdarzeń.

Gosć
@Adam

Adamie jeżeli idziesz do pracy to chyba normalne ze masz zadania do wykonania. Do pracy idzie się pracować,to ze masz orzeczenie nie oznacza ze usiądziesz a inni będą za ciebie robić .Aż czytać się nie chce jakie masz wyobrażenie o tych dofinansowaniach.Napewno nikt się na nich nie dorobi-jak myślisz inaczej to poczytaj o tych dopłatach,tylko ZE ZROZUMIENIEM.Ja proponuje usiądź nie pracuj i narzekaj jacy wszyscy dookoła źli-bo chyba nic innego nie potrafisz.Nie pasuje dana praca idź do kolejnej po co taki hejt robisz.Usiądź nie pracuj i nie zawracaj firmom głowy bo myślę że na każdą firmę tak piszesz .

Elana Toruń
@Gosć

On myśli że na grupie to wszystko mu się należy ot tak.A prace będą wykonywac współpracownicy bez grupy .Choć u mnie jest tak że ludzie na grupie lecą w kulki a my bez grupy (usunięte przez administratora) bo Aspen traktuje ludzi z grupą jak święte dojne krowy a my bez grupy (usunięte przez administratora) za nich

@Elana Toruń

(usunięte przez administratora) prawda ludzie z grupą są traktowani jak numerki i darmowa siła robocza.W aspenie nikt nie chce pracować bo to (usunięte przez administratora) za najniższą krajową.Jestes darmowym (usunięte przez administratora) na grupie.Wiekszosc firm dorabia się tak na niepełnosprawnych

@Adam

Panie Adamie, Praca w naszej firmie nie jest przymusem a możliwością. Stawki godzinowe nie są ukrywane przed kandydatami, lecz są transparentne i jasne przy podliczaniu ewidencji godzin. Korzyść przy zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami jest dwukierunkowa. Dzięki takiemu zatrudnieniu może Pan (nie musi) pracować w zmniejszonym systemie pracy, bo takie są przepisy wynikające z ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz Kodeksu Pracy.

Aspen

Jedna ze spółek firmy Atalian zatrudnia osoby niepełnosprawne i obiecuje liczne korzyści w postaci dofinansowań. Niestety nie wywiązuje się z regulaminu. Ja dwukrotnie nie otrzymałam zwrotu za szkołę, pomimo że w regulaminie jest zapis o zwrocie 100%. Z dofinansowaniem za dojazdy pomimo podpisania umowy nie są wypłacane środki. Uważajcie!

Gosć
@Aspen

Czytam i patrzę jakie bzdury piszesz.Sama również pracowałam w firmie i zwroty to są ale za leki - pisze się o to do pefronu a lekarz wypisuje leki które podlegają zwrotowi kosztu. A co do dojazdów również może pisać firma do pefronu ale musisz mieć dysfunkcję ruchową w symbolu -inaczej pefron odrzuca podania. Wiec jak juz piszesz takie bzdury to doinformuj się najpierw a nie krytykujesz temat w którym jesteś niedoinformowany .Samo podpisanie umowy o zatrudnienie nic nie zrobi-trzeba pisać podanie.

@Aspen

Szanowna Pani, Bardzo nam przykro z powodu twoich doświadczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby wnioski składane przez naszych pracowników były realizowane w możliwie najkrótszym terminie. Zdajemy sobie sprawę, że w chwili zmian, które przechodzi organizacja ten czas może faktycznie się wydłużyć, jednak PRAWIDŁOWO złożone wnioski nie pozostają niezrealizowane. Staramy się, aby nasi pracownicy byli w tym obszarze dobrze traktowani i zawsze pozostajemy do ich dyspozycji i pomagamy w rozwiązaniu najtrudniejszych problemów. Pracujemy również nad skróceniem terminu realizacji wniosków. Zapraszam do kontaktu z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu dalszego wyjaśnienia opisywanych zdarzeń.

@Aspen

Mi nie wypłacili pieniądzu i ostatniej wypłaty (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Adam

Drogi Adamie, Pieniądze zawsze wypłacamy zgodnie z umową, do 10-go każdego miesiąca. Jesteś o tym informowany przed podjęciem zatrudnienia jak i w trakcie zatrudnienia. Nie jest możliwe nie wypłacenie ostatniej kwoty twojego wynagrodzenia, chyba że było to spowodowane innymi czynnikami o których nie chcesz pisać. Zapraszam do kontaktu z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu dalszego wyjaśnienia opisywanych zdarzeń.

Kowalski

Szkoda ze Ikea w Szczecinie nie widzi tego jak ludzie są traktowani przez P.Julie P.Agnieszke PMarcuna ,No i najważniejsza pseudo kierownik ludzie muszą milczeć nie mogą nic powiedzieć gdyż boją się stracić pracę, P.Agnieszka często nie świeża odur alkoholu, P, Marcin młody człowiek zero szacunku do starszych ludzi Pani Asia wulgarna bardzo a Pani Julia nawet nie ma szacunku do swoich ludzi z Ukrainy, opiszę tą sytuację do Ikea może oni bardziej zwrócą tam oko co się dzieję ja odeszłam w porę bo byłem juz na skraju wytrzymałość brawo dla całej firmy ATALIANA, dla was słychać liczy byle by utrzymać obiekt nie liczą się ludzie to dzięki nim jest jeszcze ta firma tam szkoda ze nie macie oka na ludzi

@Kowalski

Witam Panie Kowalski. Bardzo mi przykro z powodu twoich doświadczeń. Nie umiem odnieść się do zarzutów o których piszesz, ponieważ są mało szczegółowe. Przede wszystkim pragnę podkreślić, że w naszej firmie powołany jest Pełnomocnik ds. przeciwdziałania mobbingu i nierównego traktowania. Zatem wszelkie sprawy z tym związane należy jemu przekazywać. Dzięki temu anonimowemu zgłoszeniu możemy dochodzić czy zarzuty przeciwko danej osobie są zasadne. Osoby o których Pan piszę też w moim odczuciu nie są złymi przełożonymi. Znam zespół Pani Julii. Jako kierownik cieszy się dobrym autorytetem wśród swoich pracowników, a z ich relacji otrzymuję pozytywne opinię na jej temat. Jednakże zbadamy temat, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu dalszego wyjaśnienia opisywanych zdarzeń.

Zuzanna

Rozejrzałam się po sieci i stwierdzam, że jedynie oferty dla rekrutowanych są i są aktualne. Czy ktoś ma wiedzę o zatrudnieniu w HR, rekruterów do prowadzenia naborów dla klientów? Chodzi mi o stanowisko juniorskie. Czy i za ile, to kluczowe pytania??

@Zuzanna

Droga Zuzanno, Niestety nie prowadzimy obecnie naboru w dziale HR.

były pracownik technik

Dawno temu pracowałem w tej firmie na i obsługiwaliśmy firmę 3M . Do czasów rozstania z kierownikiem projektu Radziem było ogólnie ujowo. Gość nie w pełni rozumu. Po jego odejściu cały oddział odżył. Szkoda że ten kontrakt nie wypalił. Niejaki P od kontrahenta dociskał śrubkę a można było się porozumieć i kontrakt by trwał. Wypłaty były na czas , ludzi brakowało można było sobie dorobić na nadgodzinach w pełni ozusowanych żyć nie umierać. Szkoda że firma rozwiązała kontrakt przed czasem . Jako były pracownik polecam tę firmę zero wałków w sprawie nadgodzin i pozdrawiam pana Koziurę ostatniego kierownika projektu. Bez pozdrowień dla andrzeja zwanego piesek lub doberman.

Justyna

Ludzie ale wy piszecie bzdury. Pracowałam w firmie Atalian, jestem osobą z grupą i myślę, że gdybym nie zmieniała miejsca zamieszkania pracowałabym tam dalej. Wypłata na czas, praca jak każda inna, czego oczekujecie - że będą wam płacić za nic nie robienie. To jest strasznie słabe, że wyżywacie się w serwisie na byłego Pracodawcę. Dramat. To świadczy tylko o tym że na prawdę nie macie innych problemów....

@Justyna

Na jakie stanowiska przyjmują właśnie z grupą niepełnosprawności? Ty na jakim pracowałaś?

@Ewa

Dzień dobry Ewo, Prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, od osób sprzątających, serwisantów technicznych po menagerów obiektów. Możesz ubiegać się o każde stanowisko, jeśli stopień niepełnosprawności nie będzie uniemożliwiał ci pracy oraz kwalifikacje będą wystarczające, by objąć dany wakat. Czy przejrzałaś nasze najnowsze oferty pracy? Zapraszam do kontaktu z nami.

Zostaw merytoryczną opinię o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATALIAN POLAND SP. Z O.O.