Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Przemek

Solidna firma.

Rafał S.

Firma, która ma ciekawą ofertę mieszkań. Raczyłem skorzystać, to mieszkanie tak jakby czekało właśnie na mnie. Polecam !

Martyna

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja? Jakie są zasady naliczania wynagrodzenia?

Pracownik Verso
@Martyna

Najlepiej osobiście to ustalać z firmą, wszystko zależy od Twojego diświadczenia :)

Klient

Przy wynajmie mieszkania wzorowa współpraca, polecam.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na stanowisko Poszukujemy 2 osób Doradca ds/nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Eryk

Bardzo dobry pośrednik, który potrafi dobrze doradzić - także w kwestii kredytowej. Kontakt z prawnikiem dobry. Mogę polecić jak najbardziej.

beti

czytam opinie i nie wiem czy powinnam się cieszyć czy martwić. Same dobre opinie w przeciwieństwie do innych znanych biur nieruchomości. Tam robiłam wielkie oczy z powodu nadmiaru negatywnych opinii , natomiast tutaj z nadmiaru pozytywnych. Jak to jest możliwe, ze pomimo tylu złych opinii tamte biura się utrzymują na rynku? Chce kupić mieszkanie ,mieszkam daleko więc zdaję się na biuro. I teraz mam dopiero problem, którym opiniom wierzyć.....

Taka prawda
@beti

W sumie najlepiej to sprawdzić w praktyce - rzeczywista współpraca z jakąkolwiek firmą wszystko zweryfikuje...

Zgadzam się
@Taka prawda

Święta prawda :)

Norbert

Jestem w trakcie "testowania" Verso. Więcej się wypowiem, gdy sfinalizuję sprzedaż mieszkania.

Pracowałem w Verso. Dobry pracodawca, u którego można się sporo nauczyć i potwierdzić w praktyce wiedzę teoretyczną - był to dla mnie dobry okres w życiu. Rozwój gwarantowany, polecam.

Gabriel

Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią Justyną z Verso. Kontaktowa i miła, rzetelna... Polecam...

Jakub

Współpraca (bynajmniej dla mnie hehe), była sama przyjemnością. Pozdrawiam pana Jaremka

Paulina

Wynajem lokalu dla firmy sprawdził się, więc mogę polecić Verso :) :) :) :)

Basia

Dobra firma na rozpoczęcie kariery po studiach :)

Grzegorz

Ja też mogę zarekomendować Verso, szczególnie panią Danusię.

Tak

Polec am

Dzięki za artykuł, pani Izo :)

studentka

Wynajmowałam mieszkanie znalezione przez Verso, naprawdę przyzwoite warunki. Polecam.

Bartosz

@Iza, najlepiej bezpośrednio się kontaktować z Verso, ponieważ wszystko miałem ustalane indywidualnie :) Co do pracodawcy, to jasne reguły, dobry mentoring i opieka - można się sporo nauczyć. Polecam.

Iza

@Bartosz czy powiesz coś więcej o stażu w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.? Czy jest płatny? Jak długo trwa? Jakie były Twoje obowiązki? W jakich godzinach odbywałeś staż? @Waldek co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie? Jakie są mocne strony pracodawcy?

Bartosz

Odbywałem staż w Verso, warunki bardzo dobre, dużo się nauczyłem w tym czasie.

Waldek

Bardzo mocno polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.