Javor-Home Spółka z o.o.

Pomoc stolarza montażowego

Opinie o Javor-Home Spółka z o.o.

vbnm

@bezrobotna jesli piszesz tu żeby strofowac innych ludzi? Sama jesteś sfrustrowana, a jak ci coś nie odpowiada, to nie musisz sie tutaj wypowiadać.

bezrobotna

Ludzie, czego nie podajecie żadnych opinii o warunkach pracy i o atmosferze u tego pracodawcy. Czyżby było wam u niego tak dobrze? A może jesteście tak przepracowani , że nie chce wam się pisać?

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o Javor-Home Spółka z o.o. - Pomoc stolarza montażowego

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Javor-Home Spółka z o.o.