Usługi Budowlano-Remontowe Apek Aleksander Myczkowski

Świdnica

Opinie o Usługi Budowlano-Remontowe Apek Aleksander Myczkowski

Patryk K. - były pracownik

Beznadziejny wykonawca, jedyne co liczy to wyklejone metry, nie zwraca uwagi na jakość. Ma złą organizacje przez co często musiałem wyrzucać materiał (nawet do 4 worków rozrobionego kleju). Styropian klei do metrowej poziomicy przez co wszystko jest krzywo, w dodatku co chwile zmienia pomocnikow (odchodzą, ponieważ oszukuje na pieniądze) i karze im wykonywać prace takie same jak pracownik, i wychodza tzw "buble".

Zostaw opinię o Usługi Budowlano-Remontowe Apek Aleksander Myczkowski - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Budowlano-Remontowe Apek Aleksander Myczkowski