Opinie o RECON-T GMBH w Schwedt (Oder)

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RECON-T GMBH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RECON-T GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RECON-T GMBH w Schwedt (Oder)

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Schwedt na stanowisku Kierowca. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Pracownik Nowy wpis

Odpuść sobie Recon-T. Płacą praktycznie najniższa krajowa, nie płacą za nadgodziny, nie dają wolnego za nadgodziny. Kierownik działu każe pilnować i nie pracować dłużej niż 10h natomiast niemiecki dyspo ma to głęboko w (usunięte przez administratora) Nigdy nie wiesz, kiedy skończysz, bo po skończonej pracy nagle dostajesz dypozycje by jechać na serwis. Serwisy, tankowania robisz generalnie po godzinach. Niestety. Nie szanują pracowników i śmiało można nazwać to wyzyskiem.

Marek Nowy wpis

Czy w firmie recon wymaga się znajomości niemieckiego ?

Pracownik Nowy wpis

Witam czy może ktoś mi powiedzieć jakie są zarobki w firmie RECON?

Ile jest zmian w RECON-T GMBH?

4 nie wybieraj się tam płacą najniższa krajowa 2 lata tam zmarnowałem pani Pohl najgorsza (usunięte przez administratora) z jaką miałem. Do czynienia dopóki nie podpiszesz umowy jest wszystko ok później zachowuje się jak ostatnia (usunięte przez administratora)

Wanda

Czy najniższa krajowa obowiązuje cały czas? Czy może przez te 2 lata pracy w firmie udało Ci się uzyskać jakąś podwyżkę? I jak jest z premiami? Obowiązują jakieś czy sama podstawa?

Kierowca

Dużo obiecane na początku i szybko nie miłe rozczarowanie,praca i tak na pół roku a później do zwolnienia nie ma tam polaka, który pracuje dłużej niż rok, odradzam!!!!

Czy w RECON-T GMBH panuje luźna atmosfera?

Na początku tak później już nie a szczególnie jak jesteś Polakiem albo innym obcokrajowcem

Nie bardzo każdy pracuje w stresie i pod dyktatura debilaa Krugera

Wanda

A jakie to ma znaczenie czy ktoś jest np. Polakiem? :P Dlaczego na początku tak a później już nie? Co się z czasem zmienia w atmosferze pracy i z jakiego powodu?

DriverCE

Jakie są warunki pracy w przypadku kierowców CE? Na jaki zarobek można liczyć, jaka atmosfera, co ile w domu? Podpowie ktoś czy warto?

Magda

@pracownik a to co się zmienia po czasie ?

Igor

@Pracownik a co się po czasie zmienia?

@Prackwnik a to nie ma tu pakietów zdrowotnych dla pracowników?

@Adam

Jedynie co oferują to standardowe ubezpieczenie zdrowotne

Czy pracodawca RECON-T GMBH motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ta chyba tym że płaci najniższą krajową A wymaga za 15 na godzine

Tak obcinając pensje

Jak jest z pakietem medycznym w RECON-T GMBH? Można dołączyć rodzinę?

Jaki pakiet medyczny? Siema na maksa

Firma mega (usunięte przez administratora) unikanie szerokim łukiem pracuje tutaj 2 lata i chce uciec stąd na umowie pisze że premię miesięczne wypłacane przez 2 lata nie zobaczyłem nigdy premii mało tego po zapytaniu babki od księgowości i rekrutacji dlaczego odpowiedziała że to czy pensja wypłacana jest czy nie zależy od jej widzimisie. Człowiek zapierxziela tutaj na 3 zmiany w (usunięte przez administratora) brudzie i smrodzie i dostaje ledwo 1300 na rękę obiecują gruszki na wierzbie A (usunięte przez administratora) jak nie wiem co ale najważniejsze że szef jezdzi najnowsza s6

Bartosz

Podpowiecie coś jak się pracuje? Czy zapewniają warunki mieszkaniowe i jakie?

tak , jak koledzy piszą a najwiekszą zolzą jest z biura ta babka od rekrutacji , nie polecam

@ja

tak jak kolega mowi , ta Manuela Pohl to babka od rekrutacji , jędza totalna

On
@ja

Mozesz cos wiecej napisac o tej firmie

kierowca

Nie dajcie sie nabrac na niby dwa tygodnie próby. tyrałem za kierownicą ZA DARMO przez dwa tygodnie a na ostatni dzień dowiedziałem się że niestety nie zostałem przyjęty!!! Stanowczo odradzam tą firme

Krzysztof

Odradzam wszystkim Polakom, dużo mniej zarabiają Polacy, dużo więcej pracują jak Niemcy, a jeżeli chodzi o traktowanie polaków, to na każdym kroku przypominają o tym, pokazują np gdzie masz rozum itd.

Zostaw merytoryczną opinię o RECON-T GMBH - Schwedt (Oder)

• Jak się pracuje w RECON-T GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy RECON-T GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RECON-T GMBH?

Kandydaci do pracy w RECON-T GMBH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RECON-T GMBH