MPMteam

Trześń

Opinie o MPMteam

MAJSTER PLUS Gorzyce

Współpracuje z w/w firmą od 2 lat. Wykonują dla mnie usługi montazu drzwi, okien, paneli itd. Firma bardzo dobrze wykonuje swoje prace, na pewno te zlecone przezemnie. Ponadto powyższa opinia została napisana przez zwolnionego pracownika który wyznawał zasadę: czy sie stoi czy sie lezy - kasa się nalezy. Gorąco polecam usługi firmy MPM TEAM.

Powodzianin

Ludzie co to za firma. Jak widze ich to mi sie przypomina bajka MAT i PAT. Tylko w bajce jest ich dwóch a w MPM TEAM jest ich trzech. Firma ta się zajmuje usługami remontowo budowlanymi Robota ich to kicz kicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA KASY NA TYCH [usunięte przez moderatora]. Tylko zaliczke [usunięte przez moderatora] LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NACIAGNĄĆ. Firma działa na terenie powodziowym SOKOLNIKI TRZEŚŃ

Zostaw opinię o MPMteam - Trześń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPMteam