MCT Żerków

Żerków

Opinie o MCT Żerków

BylyPracownik

Ogólnie tragedia. Wypłaty opóźnione i okrojone, nadgodziny nierozliczane, apodyktyczny i egoistyczny zarząd, umowy śmieciowe i na niskich stawkach, warunki sanitarne godne pożałowania, sprzęt i narzędzia przestarzałe i kiepskiej jakości, cięcie kosztów najostrzej jak tylko się da... Poza tym atmosferę psują podstawiani pracownicy-szpicle i masa wzajemnej zawiści i zazdrości. Miejsce dla desperatów i kombinatorów, ponieważ każdy ciągnie na lewo ile się da.

Zostaw opinię o MCT Żerków - Żerków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCT Żerków