Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

PIP

Muszę przyznać,że PIP to instytucja działająca z korzyścią dla oszustów, nie dla pracowników. Płacimy na urzędasów, którzy nie umieją wykonywać swych obowiązków. Ale są jeszcze inne instytucje, gdyż jesteśmy w UE.Będę dochodzić swoich praw-przy czym nie oszczędzę PIP w Katowicach, która jest przekupna. Już w tej chwili powinna skierować sprawę do US i Prokuratury.

HMmmm

Spotkamy się wszyscy.....trzeba zamknać tą firmę a informacji i dowodów mam tyle , że wystarczy...i NJAWAŻNIEJSZE zrobić kontrole Urzedu skarbowego bo PIP to PIP a Urząd Skarbowy to swoja drogą. Pani [usunięte przez moderatora]to wogóle nie działa Jawnie w firmie Langer, robi [usunięte przez moderatora] i kretactwa i nic po zatym, no ale jak napisał ktos wyżej to co to może być za kobieta skoro [usunięte przez moderatora]

Miecio

To może by tak się z nimi spotkać w większym gronie. Przecież gdzies robia w okolicy bo widuję ich auta jak kursują

hmmmmm

GRAZYNKO ŚWIETE SŁOWA..JESTES WSPANIAŁA...WSZYSCY POJdziemy z Tobą i pokażemy tym prostaka gdzie ich miejsce.....Świat zza krat też wygląda PIEKNIE:)

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prawda

[usunięte przez moderatora].[usunięte przez moderatora]. Mówmy uczciwie jak nazywają się te prostaki, które "zarządzają " firmą i nazywajmy rzeczy po imieniu. Bo wszyscy muszą poznać[usunięte przez moderatora]. Ludzi?, którzy oszukują pracowników i nasze Państwo, które im na to pozwala. Nie wierzę nawet takim instytucją jak PIP, a nawet Sądom gdyż nie wykonują swoich obowiązków skrupulatnie.

grażyna

Pracowałam w tej firmie i czytając wszystkie komentarze wiem doskonale,że są prawdziwe.Mam 32 letnią praktykę zawodową, ale w życiu nie pracowałam u tak beznadziejnie głupiego pracodawcy. Zawsze pracowałam pod mądrym wykształconym zarządem, dlatego coś mogę na ten temat powiedzieć. Dopiero teraz , po tylu latach przekonałam się jakie głupki polsko-niemieckie zakładają firmy w Polsce.SKĄD mają na to fundusze to wszyscy zdajemy sobie sprawę. Złożyłam skargę do PIP i pozew do Sądu -sama jestem ciekawa jak wywiążą się z powierzonego zadania w/w Instytucje, którym wyraźnie nakreśliłam ścieżkę przeprowadzenia kontroli.W momencie okoliczności, które nie będą uwarunkowane zgodnie z prawdą i prawem sprawę skieruje do najwyższych instytucji w kraju , które kompetentnie wykażą[usunięte przez moderatora]stosowane przez w/w Pracodawcę.

mala

masz racje to [usunięte przez moderatora] a Pani[usunięte przez moderatora]to jest dno człowieka, kobieta bez sumienia, kobieta z odebranymi prawami rodzicielskimi..JAK JEJ NIE WSTYD ..co to jest za kobieta co ma prawa do dziecka odebrane...NORMALNIE SZOK....TA FIRMA TO ZWYKLI [usunięte przez moderatora].........[usunięte przez moderatora] TO JEST FIRMA A NIE LANGER

KRETINIO

heh -smiac mi sie chce oraz plakac jak czytam wpisy od poszkodowanych osob -- to trzeba osobiscie przezyc by zrozumiec ! --ta firma robi tylko wstyd na rynku budowlanym --jakis gruby cwaniaczek ze swoja brzydką konkubina bujają sie mercedesem i mysla ze wszystko im wolno --mam nadzieje ze szybko wysiedlą tą pare z tej branży bo to totalna konpromitacja . para cwaniaczkow kpi sobie jawnie z ludzi ktorzy mysla ze zarobia na utrzymanie swojej rodziny . unikajcie tej firmy bo przysporzy wam wiele problemow i rozczarowan !!! byly pracownik - TINIO

Luki

Ja oddałem do sądu. rozprawy już się toczą. bedzie dobrze :)

Apropos Kosy

Kosa to pani[usunięte przez moderatora] - perfidna,wredna,głupia- bez wykształcenia dziewucha. Co pewien czas wypisuje swoje śmieszne odpowiedzi na komentarze pracowników.[usunięte przez moderatora]

kosa

wy wszyscy jestescie chorzy...nie umiecie pracowac i nigdzie w zadnej firmie nie zagrzejecie miejsca.....

obserwator

No to ja nie rozumie, jak sie można dać nabrac na brak wypłaty? Ma byc np. 30stego i musi byc. Przeciez te czasy wydaje mi sie dawno minęły. Wszystko coraz droższe, to skąd pracownik ma brać na życie? Wtedy zaczyna kraść. Opłaca się to właścicielowi? Przeciez materiały kosztują 10 razy tyle co wypłaty .

do lejdis

proponowała ok 1200-1300 ( umowa o dzieło), praca od 7.00-17.00 i co druga sobota w pracy proponowała służbową komórkę, aby byc uwiązanym do firmy o każdej porze dnia i nocy. Rekrutację prowadziła od dwóch miesięcy. A tu brak chętnych, ciekawe czemu???????

śmiechu warte...

Śmiechu warte to mało powiedziane co się w tym kraju dzieje!Ludzie nie mający pojęcia o pracy zbijają kokosy kosztem ludzi nabijanych w butelke.Jak można tak trktować ludzi bezkarnie jeszcze odgrażając sie im sądem i policją ,kim wy jesteście? Najpierw sami pomyślcie co wy wyprawiacie jak postępujecie z pracownikami,nie pomyśleliście że ci ludzie mają rodziny na utrzymaniu,ale co was to interesuje wam tyko kasa kasa i jeszcze raz kasa w głowie macie gdzieś człowieka bo jak nie ten to inny i tak w kółko.Więc przemyślcie to co wypiujecie za bzdury że jestescie najlepszą firmą z najlepszymi technologiami,i odpowiednimi fachowcami robiąch weryfikacje.Komu wy takie ciemnoty chcecie wcisnąć jak sam wiem kim wy jesteście i nie ma w waszej firmie żadnych specjalistów tylko jest pan[usunięte przez moderatora]i pani [usunięte przez moderatora],a reszta to przelotni pracownicy którzy w krótkim czasie polecą na zieloną trawkę.Życzam wam z całego serca żebyście się przewiezli za te wasze kanty i pózniej byli traktowani tak jak wy innych traktujecie,i mam nadzieje że to szybko nastąpi i wtedy wszyscy ci których [usunięte przez moderatora] bedą się z was śmiać jak teraz ja się z was śmieje hehehe!!!

Kolega X

Szanowny panie Obserwatorze powiem panu,że każdy pracownik tej firmy zna tą strone bo przekazywana jest,przysłowiowo z pokolenia na pokolenie nowo zatrudnionym pracowniką,którzy w krótkim czasie zawodza sie na tej firmie i pózniej sami dopisują swoje przeżycia z tej nazwijmy to najlepszej firmy na śląsku!Nikt z tych ludzi nie kłamie bo sam tam pracowałem i potwierdzam ich opinie że ta firma oszukuje i pomiata pracownikami.pracownicy tej firmy zmieją sie jak rękawiczki ale w uzasadnieniu szefostwa tej firmy to zawsze pracownik jest tym najgorszy.nie ma doświadczenia,obija sie w pracy, tylko dziwi mnie jedno,ze na terenie bytomia nie idzie znaleść odpowiedniego pracownika na te prace które wykonuje ta firma!!! Nie wspomne o ciągłych zmianach sekretarek,czyli znowu w bytomiu nie ma odpowiednich osób na to stanowsko!!! Wiec czeba chyba być jakimś nadczłowiekiem żeby spełniać wrunki tej firmy,chociaż to i tak by coś znalezli innego żeby się go pozbyć.

lejdis

Wie Pani co ta "Pani" przy kazdym pali, ona się ludźmi nie przejmuje, u niej nie ma kultury. Podejmujac prace w tej firmie a szczegolnie w biurze to jest żenada. Od razu mówie nie zagrzeje Pani miejsca dłużej niz 3 miesiące tam a potem normalny tryb jak każdy złozy Pani pozew do sądu bo praca od rana do godzin nocnych za marne pieniądze o które sie trzeba wykłócić to przecież przesada. W normalnej firmie zarabia sie 2 tysiace pracując od rana do 16tej a tu...ojjj szkoda mówic...jak Pani dostanie 1500 lub w porywie 2 tys ale za 300 godzin w miesiacu smiech na sali buhahahahahahahah. Zero umów, zero tolerancji,[usunięte przez moderatora]ojjjjj.....No ale cóż moje czasy w tej firemce "kogucik" juz dawno dawno minęły i bardzo dobrze bo do dzisiejszych dni mam psychikę siadnętą przez "pseudo" pracodawców bo pracodawcami to nie można ich nazwąć......UWAŻAJCIE NAPRAWDĘ NA TĄ FIRMĘ

obserwator

Tak sobie obserwuje te wpisy i dziwi mnie trochę,ze tak malo znana stornke jak gowork odwiedza co chwile ktos nowy poszkodowany?:) jestem co prawda z konkurencyjnej firmy, ale wyglada mi tu jawnie ze ciagle atakują te same osoby:) obym mial racje, bo docieplenia to nie łatwy chleb

evita

Byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku sekretarki. Żenada-wspomniana wyżej Pani w czasie rozmowy paliła papierosa nie spytawszy wcześniej czy mi to nie przeszkadza. Druga sprawa: jak można w czyjejś obecności rozmawiać przez 20 minut przez komórkę podczas rozmowy rekrutacyjnej ?????

dddd

a mi sie pracuje dobrze i nie narzekam

Dlugi75

Mam się tam zgłosić do pracy, ale widzę, że odradzacie. Chyba to przemyślę?.........

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia