LANGER rusztowania i docieplenia

Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia

Marta

@Waldek Twoja opinia przedstawia pozytywny obraz LANGER rusztowania i docieplenia. Wymieniłeś kilka pozytywów pracy w tej firmie. Co jeszcze wpływa na pozytywne postrzeganie tego pracodawcy przez Ciebie? W jaki sposób pracodawca dba o rozwój zawodowy swoich pracowników?

Waldek

No powiem Wam, że jeśli chodzi o LANGER rusztowania i docieplenia to same dobre rzeczy mogę powiedziec, bo firma jest naprawdę na szczycie w branży, jedna z najlepszych firm w okolicy, kasa jest na czas, umowy są całkiem dobre, ogólnie ot ja polecam.

zibi

Ma ktoś namiary na osobę , z którą można się skontaktować w sprawie pracy ?

mc gregor

dajcie mi namiary na tą firmę

patryk

skoro nikt wam nie odpisuje to zapewne wszystko ok jest w tym zakładzie pracy, bo inaczej zaraz by was przestrzegali że nie warto. Z firmą LANGER skontaktujecie się telefonicznie lub wysyłajcie na adres e-mail swoje zgłoszenia, mi kumpel tak podpowiedział i tak zrobię. Zarobki też z tego co słyszałem są w porządku

spoko

ja szukam bardzo spoko pracy, gdzie zarobki sa bardzo wysokie i jest dobra atmosfera w pracy ;) wiecie o co moze chodzic na pewno . a teraz wam wszystkim zycze wesolych swiat i dobrych rpezentow niestety ja bez pracy nie moge sobie na takie rarytasy pozwolic. szkoda mi ale coz takie jest zycie poweidzcie co z praca?

nikt wazny

na sosnowcu cba i niebawem ageji niebedzie:)

pat

Kto to nas tak schwala i schwala:) a co do kleju to ostatnio właśnie mam telefon że przyjechalo auto agei i ze maja pozwolenie na wzięcie 10 worków kleju do siatki. Niestety ale nic nikt ze mna nie uzgadaniał, co więcej w brańzy trzeba sobie pomagać i nie widziałbym z tym problemu. Może pracownicy chcieli sobie dorobić na boku. Nie ma co się opluwać, rynek dociepleń w tym roku jest w bardzo złej sytuacji , więc jeśli ktoś wygrywa robote, to ważne żeby miał dla ludzi zajęcie. Może się udać. Budowa domu to już nie zabawa ze styropianem :)

Szyderca

Ja sie pytam co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma byc na podhalanskich za badziewie? Kolki widac spod tynku.buahaha. i to nie w sloncu tylko w cieniu. Kamienica ponizej kosztów robiona. Ciekawe kiedy sie skonczy dopompowywanie kasy z mazdy do tej pseduo spółki bo nawet w Silesii kontrakt jest ponizej ceny oplacalnosci. Sukcesy to bedą jak ktos odbierze sciany a jak odbierze to od razu do tv to podam :)

kibic

Tak bo ageastar nie robi zle jak inne firmy z SZOMBIEREK:):) i dla tego jest thebeast

obserwator

Agea Star jest jedna z lepszych firm na rynku bytomskim jak nie powiem najlepszą...........

golusssiek

mazda ma kontakty pnie się w górę,zniszczy wszystkie firmy...mazda robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,dobrze i za dobrą cenę,........a reszta to partacze

@

nareszcie ktoś się na na niej poznał

@

AGA wyprowadziła się z Podhalańskiej, długo nie pomieszkała wyremontowała zapuszczone mieszkanie i pomieszkała parę miesięcy ciekawe? może ktoś coś kuma.

Częsciowo tak - firma zwie sie aga star:)

@

a co będzie napisz coś więcej

ABC biznesu

juz za 4 dni wielki meeting:) Bedzie kto tam miał nakręcić może filmik ze spotkanka?:) ja będe.

heniu

a kto to AgeaStar??????bo o langerze tu jest a wątek się pojawił ageastar...czyżby to z langerem coś związane??/???

pRACOWITY

jA PRACUJE U PANI AK I JEST SUPER, FAJNA PRACODAWCZYNI,INTELIGENTNA I ROZSĄDNA....BARDZO JĄ LUBIĘ I PŁACI W TERMINIE

hmm

piszesz o agea star incorporated?:?

hehe

jak sam nic nie zdziałałeś to nie opowiadaj glupot ze nic sie nie dzieje. Rusztowania za pol ceny komornik juz zlicytował i kupila Delta Bud pare dni temu, dzieje sie dzieje tylko dupki o tym niewiedzą:)

witam wszystkich mam pytanko kto mi poda nowy adres Firmy (usunięte przez administratora) Dzieki

chetny

ja jestem chetny tyle ze z taka ekipą jak (usunięte przez administratora) fachofcy to ciezko zarobic:)

ojj widze , że nie ma chętnych do pracy ;(

oszukany

Na dzien dzisiejszy ten uczciwy (usunięte przez administratora) LANGER inaczej zwany gebels , berlinka itp. ma straszne dlugi i zajecia komornicze. W niedlugim czasie zajmie sie jego zadluzeniem odpowiedni organ sciagania naleznosci w Niemczech poniewaz nasze wyroki juz sie uprawnomocnily i Pan (usunięte przez administratora) musi je uregulowac z super odsetkami a od tego nie ma ucieczki ,tak wiec nie biedzie miec ani pół ojro :-) zeby placic za prawnikow.A zawieszenie dzialalnosci niestety nic nie daje sobie fizycznej...

Sprawiedliwosc

Ktos dla tych pajacy jeszcze robi? Przecież cały seozn jest tera(usunięte przez administratora) oprawek po tych imbecylach co u nich "pracowali"

hehehehehehe

Auto Firmowe Ford Dostawczy stoi na parkingu Policyjnym heheheh czyzby ktoś coś nawywijał :)::):):)

TCHÓRZ

Langer zawiesił działalność. Szkoda, że dopiero teraz a nie 2 lata wstecz.

Ciekawski

Ludzie gdzie sie podziały Berlinki? Nie widac nie slychac. Krateczki??

berlinki Duo

No tak sie zanosiło. Cos wiecej mozesz dorzucic?

łysy

ale mu zazdrościcie postawił się na nogi bo podpisał umowe jako podwykonawca z Budosprzętem

martini

no patrzcie a teraz obstawia takie wielkie budynki i jakos mu idzie. jednak zmiana firmy duzo mu dała, zaczał nawet sie przykladac;)

znajomy Jacka B

( usunięte przez administratora ) ludzie za niego stawiali rusztowania a on kase zgarnial a drugi z kartką za nim chodził i liczył bo on to nawet podstawówki nie skonczył

Mazurska 35/1

Pod tym adresem świetnie płacą:) umowa na czas, pełne świadczenia. a co najwazniejsze szacunek dla pracownika:)( usunięte przez administratora )zanim cos napiszesz sprawdz pisownie, bo czuć cie na kilometr nawet w necie

Fakt TV

No to fajnie, urząd będzie obwieszony przez najblizszy rok. no chyba, że Pan naczelnik dostanie teczkę z faktami, tak jak otrzymuje każdy zarządca i handlowcy:)

.lo

No i na takeij postawie jak twoja te ( usunięte przez administratora ) żerują. kupa drobnych niewyplacalnosci rzedu 500-2000 zł, np. kosztorysant ktoremu wisza 1000 zł i nieodbierają , albo [usunięte przez moderatora] go jak dzownił się upomnieć o swoje pieniądze. Najlepsze jest to, że sami dzwonią o każdej porze z dziwnymi pretensjami czemu się nieodbiera telefonu. Pozatym dobry psychiatra by się przydał, bo stracili dawno kontakt z rzeczywistością.

Dariusz Krzemiński

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy, rok temu, to co piszecie to wszystko prawda. Ostatniej wypłaty nie mam do dziś, ale dam właścicielowi drugie tyle aby więcej go nie spotkać. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wszystkich ( usunięte przez administratora )

poker face

O nich juz slychac w Katowicach i nawet Czeladzi jak się rozmawia z brańzowcami. Kazdy handlowiec temat zna lub jest obeznany ze z nimi - NIE PRACUJEMY. teraz moze gdzies mydla komus oczy, ale za ta biała beemka po synalku dotrzemy wszedzie, gdzie oni sie kreca.

Equador

Procesy windykacyjne ruszyły:) ostatnio doszły słuchy, że firmy zawijają swoje kontenery bo berlinki za nie nie płacą. na matejki ktoś im dzis ubrał znów rusztowanie:)

ABC biznesu

Co najlepsze bez żadnych papierów i odpowiedzialności karnej/prawnej. Na zapytanie o to KIM ona jest w sytuacji sądowej dla firmy, odpowiedziała,że "dziewczyną szefa". No i poszła wont ze sali jak sędzia to usłyszał:)

pRZECIWNYU

Firma dOBRA I SPRAWDZONA ALE LUDZIE ZLI CO W NIEJ PRACOWALI, LUDZIE BEZ DOSWIADCZEN I [usunięte przez moderatora] WYKONCZYLY TA FIRME...........[usunięte przez moderatora]

berlinki Duo

Dzis kolejny wierzyciel - kosztorysant się odnalazł i wpisałem na listę dlużników:) co prawda 1000 zł, ale to kolejna cegiełka:)

ciekawa

Działajcie chłopaki -jestem z Wami! Ja już nie umie słuchać tych odpisów AK o FIRMIE Z TRADYCJAMI hi hi hi -pozdrawiam

Better One

Powiem ci Polbud, że racje masz:) Tzn i masz i nie masz. Działania są podjęte, ale wszytsko wymaga czasu. Pewnie spora liczba pracowników machnie ręką na nich, poswiecajac swoje 2-3 tysiace, byle by tych [usunięte przez moderatora] nieoglądać. Ale nie tylko ty ich chcesz dojechac [usunięte przez moderatora]

Drajwid

Drajwid jak tam u was. idzie robota jaaaaaaaa?

Do Czasu:)

bardzo dobry pomysl:)niech to trafi do programu 'UWAGA' na firme Langer :)a ta [usunięte przez moderatora] juz wycofala swoje oferty z innych stronek hihihi:)tez dodalem tam swoja opinie ,nie mozna pozwolic na to zeby znowu kogos oszukali.Oni jeszcze o tym ie wiedza ale juz sa skonczeni i to totalnie :))))[usunięte przez moderatora]

ludzie dajmy tom sprawe wrece telewizji tvn ---hi hi hi hi benda jaja

Drajwid

Na pulaskiego robili w mrozie i juz tynk odpada płatami. tzn robili.....wciagneli goscia w przekret,on gonił ludzi od rana do wieczora, a pozniej musial wziac kredyt na wyplaty bo kasiurki braknęłusio.

mARS jaNIN

Tak startują na księzycu :))

Inspektor

Ciekawe co za następne bloki dostana do ociepleń? A czy Matejki skończą i kiedy zamierzają kończyć bo już aż się słabo patrzy na to wszystko, no i jeszcze artykuł w gazecie o nich, że 10 miesiecy trwa ocieplenie ( usunięte przez administratora ). Inne Firmy na rynku to moment robia, sprzątają i ani śladu nie ma a w tym przypadku to pożal się boże. Miejmy nadzieję, że już nikt nie będzie musiał współpracować z tą firmą, NIKOMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI TEGO NIE ŻYCZĘ. A słyszałem jeszcze , że startują do kolejnych przetargów podobno :):) buhahahahaha

Zostaw opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia