Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

berlinki Duo

Dzis kolejny wierzyciel - kosztorysant się odnalazł i wpisałem na listę dlużników:) co prawda 1000 zł, ale to kolejna cegiełka:)

ciekawa

Działajcie chłopaki -jestem z Wami! Ja już nie umie słuchać tych odpisów AK o FIRMIE Z TRADYCJAMI hi hi hi -pozdrawiam

Better One

Powiem ci Polbud, że racje masz:) Tzn i masz i nie masz. Działania są podjęte, ale wszytsko wymaga czasu. Pewnie spora liczba pracowników machnie ręką na nich, poswiecajac swoje 2-3 tysiace, byle by tych [usunięte przez moderatora] nieoglądać. Ale nie tylko ty ich chcesz dojechac [usunięte przez moderatora]

Drajwid

Drajwid jak tam u was. idzie robota jaaaaaaaa?

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Do Czasu:)

bardzo dobry pomysl:)niech to trafi do programu 'UWAGA' na firme Langer :)a ta [usunięte przez moderatora] juz wycofala swoje oferty z innych stronek hihihi:)tez dodalem tam swoja opinie ,nie mozna pozwolic na to zeby znowu kogos oszukali.Oni jeszcze o tym ie wiedza ale juz sa skonczeni i to totalnie :))))[usunięte przez moderatora]

ludzie dajmy tom sprawe wrece telewizji tvn ---hi hi hi hi benda jaja

Drajwid

Na pulaskiego robili w mrozie i juz tynk odpada płatami. tzn robili.....wciagneli goscia w przekret,on gonił ludzi od rana do wieczora, a pozniej musial wziac kredyt na wyplaty bo kasiurki braknęłusio.

mARS jaNIN

Tak startują na księzycu :))

Inspektor

Ciekawe co za następne bloki dostana do ociepleń? A czy Matejki skończą i kiedy zamierzają kończyć bo już aż się słabo patrzy na to wszystko, no i jeszcze artykuł w gazecie o nich, że 10 miesiecy trwa ocieplenie (usunięte przez administratora). Inne Firmy na rynku to moment robia, sprzątają i ani śladu nie ma a w tym przypadku to pożal się boże. Miejmy nadzieję, że już nikt nie będzie musiał współpracować z tą firmą, NIKOMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI TEGO NIE ŻYCZĘ. A słyszałem jeszcze , że startują do kolejnych przetargów podobno :):) buhahahahaha

buahahah

i doszly mnie sluchy ze dzis tez wyrok zapadl pozytywnie

nigdy nie wygra

[usunięte przez administratora] nie wygrał i wygrywać nie będzie.Jeżeli jesteś uczciwym , masz dowody i argumenty to taki [usunięte przez administratora]j nie ma szans.Ale wszyscy poszkodowani powinni walczyć, a nie poddawać się - nie powinni pozwolić się okradać. Sądy są właśnie po to aby egzekwować swoje prawa.

tak bilet do nibylandii

zainteresowany

A dzis podobno byla jakaś sprawa w sądzie przeciwko Laner Rusztowania-Docieplenia. I co wygrał Langer?

Nie tylko ty:) działajmy działajmy!!

Prawda do póki żyję

Następnym krokiem, który podejmę to zgłoszenie o nieprawidłowościach dokonanych przez instytucje takie jak PIP czy US do Wyższych Instancji w naszym Kraju, które nie dopełniły swoich obowiązków zgodnie z prawem mimo ich powiadomienia. Ja jestem tą osobą,która nie żartuje, ani nie rzuca słów na wiatr.

wędliniarz

z madejem już spotkanie jest umówione, najpierw w celu weryfikacji. Firma Globex po przesłaniu im skanu wizytówki sztefana odpisała, ze to falsyfikatten, odpowiednio sformuowany list dal im do zrozumienia, że ich marką ktoś próbuje w europie robic oszustwa. wiec pewni juz tez działaja po swojemu

to nie te klocki

Oni nawet klocków nie potrafią ułożyć. Brak rozsądku w spożywaniu żarcia doprowadziła ich do tego , że nawet schylić się nie potrafią. Przydałaby się im dieta pt." za kratkami". Miejmy nadzieję,że za te oszustwa i okradanie ludzi dietę tą będą stosowali niebawem. Dodatkowo w Niemczech należy Langerowi wyrobić odpowiednią opinię, aby tam również przestał się panoszyć. Handel wędlinami z Wróblami może też niebawem się zakończy.

wiadomo

Cała prawda i tylko prawda.Ale gdzie są nasze Urzędy, które powinny reagować na tych beretów, a są poinformowane o ich oszustwach.Często niewinni ludzie siedzą za to że są niewinni, a te (usunięte przez administratora) i oszusty panoszą się po Bytomiu.Trepom, nieukom, brudasom pozwala się w naszym kraju okradać pracowników i ich rodziny.I to by było na razie.

bleeeenumiunuh

sa takie Klocki i zabawki BOB BUDOWNICZY to Langery niech sobie kupią i budują na zabawkach bo tylko do tego sie nadają, a jak widziałem osotnio pracę ich dwoch ludzi na Nowakowskiego to ŚMIECH W BIAŁY DZIEN I PARODIA....LUDZIE Z NOWAKOWSKIEGO TYLKO PROGRASM UWAGA LUB INTERWENCJA WAS URATUJE UWIERZCIE MI PRZED TYMI GŁUPOLAMI, A WASZ ZARZĄDCA NIECH ROZSĄDNIEJ WYBIERA FIRMY KTÓRE MAJA ROBIĆ OCIEPLENIE BO PRZETARG BYŁ NA OCIEPLENIE A NIE NA PARTACZENIE

buahahah

no klamie suka ze go nie ma a jest:) ale to widocznie zajety bardzo i nie chce zeby mu przeszkadzano:) albo ze sobą spedzaja tylko czas. oojojoj jak tam musi byc wesolo

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia