depol sp zoo

Dębno

Opinie o depol sp zoo

leszek

anonim, z tego co wiem to nadal działaja. mowa jest o depol sp zoo z Dębna, oni robią meble tapicerowane, łatwo ich pomylić z innymi firmami, bo nazwa jest dość popularna. Mnie tez dziwi ta cisza na forum.

pracuje w firmie depol i jestem bardzo zadowolona

(usunięte przez administratora) jakos sobie ciebie w Depolu nie przypominam. Jakim prawem więc się o tej firmie wypowiadasz ??

Krzysztof

Słowa kojarzące się z depol sp zoo stresujaca(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako slaba... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .nieszczerzy.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 pln Najbardziej podobało mi się w depol sp zoo:8 godz. pracy Najbardziej nie podobało mi się w depol sp zoo:zarobki

Zostaw opinię o depol sp zoo - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie depol sp zoo