Przetwórstwo i wyrób wędlin w Janikowie

Kozienice

Opinie o Przetwórstwo i wyrób wędlin w Janikowie

jaro

Mietek firma znajduje sie w upadłosi, z tego co ja wiem i sie orientuje to było kilkadziesiat zakładów ale wiekszosc sklepów została zakmnieta, nie wiem jakie przyczyny towarzyszyly temu ale firma znajduje sie tez w upadlosci.

Macie nowe opinie o firmie Przetwórstwo i wyrób wędlin w Janikowie, pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o Przetwórstwo i wyrób wędlin w Janikowie - Kozienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórstwo i wyrób wędlin w Janikowie