Opinie o Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import w Ostrów Wielkopolski

Zatrudniony

Pracuję już prawie rok czasu , są plusy i minusy - jak w każdej firmie , dostosować się trochę trzeba do zasad , ale pan Mirosław również dostosowuję się bez problemów żeby swoje sprawy zdążyć pozałatwiać a nie tylko gnać i gnać , kontakt ze spedytorami jest zawsze - nie tak jak w innych firmach w regionie ze tylko do określonej godziny a potem radź sobie sam , biurowi nie zawsze potrafią pomóc ale nie zostawiają ewentualnie przekazują temat do pana Mirka lub do Daniela , i pozdrawiam pana Bolo z opisów i pragnę mu podziękować za to ze rozwalił mi naczepę i uciekł " szofer za 5 zł z Aigo w głowie zamiast tkanki , naoglądał się polskich trakersów i tylko kozaczył ...

Kierowca

Się uczepiliście, a prawda jest taka, że to porządna firma. Wystarczy robić swoje i jest ok. Pracowałem i nie narzekałem.

xXx

Szczerze polecam na chwilę obecną pracę w NED - nie rozumiem niektórych komentujących ludzi i prostactwa jakie wychodzi z ich opinii ale trudno są i tacy. Branża jest ciężka i każdy ma prawo do nerwów ale czasem lepiej odpuścić niż wylewać żale na forum. Swoją drogą, pracę w biurze polecam, fajna atmosfera bardzo dobry kontakt z szefem.

Fokus79
@xXx

:) :):)

Fokus79

Krótko i na temat. Jeśli chodzi o pracę to praca jak wszędzie raz lepiej raz gorzej ja nie narzekałem. Jeśli chodzi o płacę ja miałem bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rozstanie z tą firmą to dramat . Wiem że część rozstaje się w dobrych stosunkach inni w złych. Nic nie napisze o tej firmie oprócz tego że osobiście jej NIE POLECAM`. Właściciel firmy jak i te osoby które w ostatnim czasie pracowały w tej firmie wiedzą doskonale kto pisze ten komentarz. Właściciel firmy ciągle mnie straszy pozwami sądowymi więc nic negatywnego nie napisze.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
logo firmy Koordynator Floty Samochodowej
Adams Group
logo firmy Specjalista ds. uruchomienia systemów sterowania
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Prawnik 2

Piszcie co chcecie i Ryzak i wy Omijać szerokim łukiem szczerze radzę. Prędzej czy później wyjścia gwarantowana ???????????????? Myśli że jest supermenem w podrubkach. Nie tacy myśleli że są wielcy i niezniszczalni????????????????

Zimmmos

Jeździłem i mogę polecić. Pieniądze dobre i na czas, szef też ok. Jak robisz swoje to stratny na pewno nie będziesz :)

Moderator

Ci co tu robicie negatywne wpisy jak macie jaja to podpiszcie się imieniem i nazwiskiem chyba że jes teście ciotami co tylko na to was stać, żenada

Prawnik

UWAGA ! Wczystkie wpisy które tu zostały zamieszczone pochodzą od osób które pracowały w firmie NED były nieuczciwe , działały na szkodę firmy i zostały zwolnione , w najbliższym czasie sprawa zostanie skierowana do prokuratury celem pociągnięcia tych osób do odpowiedzialności karnej

Prawnik

W najbliższym czasie zostaną ujawnione osoby które dokonały WPISÓW na tym portalu poprzez IP z jakiego urządzenia i świeci wysyłały te brednie obrażające bezpodstawnie prywatne imię i sprawa zostanie przekazana do prokuratury

Nie warto!!!

Nie wiadomo dlaczego wcześniejsze komentarze oraz wpisy zostały usunięte przez administratora które dużo wnosiły w życie potencjalnej osoby która chciałaby podjąć pracę w firmie NED (usunięte przez administratora)

Warto dla sado maso
@Nie warto!!!

Wejdz w ta firme a ułozysz sobie zycie na nowo :D Juz sa ogłoszenia widziałem system 2/1 3/1 nawet (usunięte przez administratora)w ogłoszeniach jak wczesniej a przychodzisz i pracujesz 11/3 :D Pytasz sie o 2/1 to Ci da 4000 jak bedziesz grzeczny a o 3/1 to nawet tematu nie zaczynaja . Cytuje "Firma transportowa zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym C+E - możliwość przyuczenia systemy 2/1, 3/1, ew. do uzgodnienia" Ludziska nie ładujcie sie w to (usunięte przez administratora)

Kowal
@Nie warto!!!

Pajacu co wypisujesz jak masz jaja to podaj swoje imię i nazwisko będziemy wiedzieli że mówisz prawde moj kolega pracuje u Ryżaka już kilka lat i bardzo sobie chwali , heh jak Ryżak Cię (usunięte przez administratora) z roboty to musiałeś być kawał (usunięte przez administratora) ja na jego miejscu też bym Cię (usunięte przez administratora) jak dalej będziesz wypisywał brednie dowiem się jaki pajac ostatnio pracował i podam twoje dane osobowe aby ostrzec innych przed wpisami debila

Andrew
@Kowal

O (usunięte przez administratora) kozak jesteś podaj nr to się skontaktuję i sobie porozmawiamy obronco wszechswiata

Zbigniew
@Nie warto!!!

Chciałbym się odnieść do zarzutów o usuwaniu komentarzy, o których piszesz. Zapewniam Cię, że usuwane są tylko opinie, które są niezgodne z regulaminem, to znaczy - są obraźliwe, lub podają dane osobowe innych osób. Każda opinia bez względu na to, czy jest pozytywna, czy negatywna powinna być napisana konstruktywnie i obiektywnie. Wtedy wnosi dużo do wątku.

Xxx

Dziwny zbieg okoliczności cztery pozytywne wpisy w przeciągu jednej godziny w jednym dniu ????.Brawo że i takie wpisy się pokazują bo jak dotąd to wszyscy wypowiadają się negatywnie.

Jest ok ;)

Praca na plus, z Panem(usunięte przez administratora) bez problemu idzie się dogadać. Mogę polecić firmę.

Rybak

Lubię atmosferę w PHU NED Mirosław Ryżak za: Polecam serdecznie Pracodawcę :)

Jazdal67

Super pracodawca. Warunki ok. Moje sugestie dla PHU NED Mirosław Ryżak: Polecam pracodawcę. Lubię atmosferę w PHU NED Mirosław Ryżak za: Kontakt z szefostwem.

Bolo

Moze od poczatku. Facet potrzebuje młodych kierowców i obiecuje im nie wiadomo co. Na poczatku oczywiscie 2000 plus 200 zł dniówki na podwójnej obsadzie co sie okazuje? Ze daje Ci 2000 zł bo on Cie przeciez przyuczył nie wiem czym i nie wiem kim jak puszcza człowieka z kierowca (usunięte przez administratora) Pozniej pojechałem sam oczywiscie dał uszkodzony ciagnik Man TGX.18.480 z 2008 roku. To nie jest wstyd ale sam stan ciagnika był tragiczny. Pod góre dym sprawiał zasłone dymna dla jadacych styłu. Ciagłe błedy na kokpicie ale według mechanika to Many tak maja. I stanał po dwóch dniach na niemieckiej firmie. Po jakieś dobrej dobie ciagnik udało sie uruchomic. Naczepa dla młodego oczywiscie tez katastrofa zeby domknac lewe drzwi musiałem wspierac sie brecha.Na pierwszej "normalnej" wypłacie byla wymiana zdan i dostałem według niego normalny ciagnik. Ten sam man i podobna naczepa. W naczepie oczywiscie nie omineła mnie wymiana opony opona oczywiscie z wystajacymi drutami ale według "Szefa" to kierowca jest odpowiedzialny za opony. Zbliza sie jak wiemy zima i zaczyna byc zimno właczam w tym super ciagniku "webasto" a ono nie działa. No przeciez to normalne ciagniki w idealnym stanie. Przy kolejnej wypłacie zaczeła sie wymiana zdan fakt przydarzyło mi sie przytrzec Manika nie umyslnie ledwo po prawku cos sie zawsze moze przydazyc. A(usunięte przez administratora)Gosciu chyba mysli ze jest jedyna firma transportowa w okolicy. No i ten jego ziomus (usunięte przez administratora). Duzo by tu jeszcze pisac ale (usunięte przez administratora)trans pełna morda(usunięte przez administratora)

Młody
@Bolo

Szkoda że nie napisałeś coś o sobie o swojej przeszłosci kryminalnej i komornikach ,jakim pracownikiem byłeś? według twojego podejścia do pracy to jako początkujący masz prawo co trasę uszkodzić naczepe lub ciągnik nawet nie informując o tym , ba jak będziesz miał kaprys to nawet możesz zestaw puścić z urwiska w przepaść , z twoim podejściem do pracy długo będziesz szukał i szybko cie wszędzie wywalą , jak byś w dniu przyjmowania do pracy miał na czole napisane jestem debilem proszę uważać to na pewno firma NED uwikłany problemów związanych z twoją osobą, żenada

Bolo
@Młody

A to tutaj sie pisze o swojej przeszłosci czy o wrazeniach w danej firmie? Wszystkie zlecenia były wykonywane na czas wiec podejscie do pracy było ok a ze Mirusiowi sie nie podoba ze ktos ma swoje zdanie na pewne tematy to juz jego problem. Zenada to ta firma i dobrze ludzie odradzaja nawet swierzym kierowcą

pomorzanin

@Edyta Rozumiem, jako moderator powinnaś być jakoś specjalnie oznaczona, było by bardziej przejrzyście, nie mniej nie zmienia to faktu że dziwne pytania zadajesz. Owszem Gowork.pl jest szeroko pojętym portalem pracy, jednak ten temat dotyczy tylko i wyłącznie wymianie opinii na temat tego pracodawcy, dlatego zupełnie nijak mają się Twoje pytania na temat np przebiegu rekrutacji, kto jest zainteresowany znajdzie adres. Nie będę pisał też niczego więcej o zatrudnieniu, ponieważ wszystko zostało już powiedziane, jedni piszą bardziej elokwentnie drudzy mniej, jednak informację które pojawiły się tutaj są jak najbardziej prawdziwe. Pytasz się jak pracodawca wygląda w porównaniu do innych, oceny gdzie pracodawca dostał dwie gwiazdki na pięć, mówią wszystko same za siebie. (wydaje mi się że wcześniej była jedna gwiazdka)

zainteresowana

A jak tam praca biurowa w tej firmie? Ma ktoś doświadczenia w temacie?

pomorzanin

Ha, a może jeszcze swoje imię i nazwisko podać ? Pytasz się o plusy. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki że zdobyłem pieniądze na wyjazd.

Edyta

@Rafal1992, interesujesz się firma pod kątem zatrudnienia? Będziesz aplikował na stanowisko kierowcy? Może ktoś z obecnych pracowników mógłby odpowiedzieć na pytania @Rafała odnośnie zatrudnienia i wyjazdów? Jak wygląda proces rekrutacji i jakie należy mięć uprawnienia? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy

Rafal1992

Jak na chwile obecna wyglada praca w firmie? Jakie zarobki? I dokąd są głównie wyjazdy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import?

Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import
3.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Nowa 12
    63-400 Ostrów Wielkopolski