AMI MIKSTAT

Ostrów Wielkopolski

Opinie o AMI MIKSTAT

Donald

Ale wiesz co, tak naprawdę nie jest to coś strasznego, bo prawda jest taka, że jeśli jesteś w miarę normalnym człowiekiem, to wszyzstko Ci pójdzie normalnie, jak pogadasz że chcesz pracować, że niezawiedziesz, to Cie przyjmą, pewność siebie kochani, pewność.

koliber

NIKOMU BYM TEJ PRACY NIE POLECIŁ NIE MA LUDZI DLATEGO UKRAINCÓW TYLE JEST PRACOWAŁEM TAM ALE KRÓTKO MASAKRA ( usunięte przez administratora ) TYLE

widziałem

Widziałem w piątek na 100% inspektora pracy w godzinach popołudniowych któremu towarzyszył dorabiający w AMI chłopak najpierw rozmawiał z prezesem który chyba na dzień dobry się na niego wydarł :D potem był w sekretariacie i kadrach. Zdaje się że już odpowiednie służby się AMI zainteresowały.

koralik

Ja jestem za i parę innych osób które boją się wypowiadać głośno na ten temat.Wiem jak jest w sklepie w Miliczu,kierowniczka uprawia mobbing a kierownik sklepów na to pozwala.Ludzie nie pozwalacie sobą wciąż pomiatać!

hmm

ja pracuję ponad dwa lata w tej firmie i nie przypominam sobie żeby pan [usunięte przez moderatora] wyzywał mnie albo którąś z pracownic, nie przesadzajmy... Fakt, też nie jestem zbytnio zadowolona z pracy dla tej firmy, bo zarobki są poprostu śmiechu warte... W odzieżowym za nic nierobienie babki tyle dostają co my tu... Jak masz jakieś nadgodziny to inwenture Ci pochrzanią żeby tylko jak najmniej Ci wypłacić...

Zostaw opinię o AMI MIKSTAT - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMI MIKSTAT