Opinie o Ami Sp. z o.o. sp.k. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ami Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ami Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ami Sp. z o.o. sp.k. w Ostrów Wielkopolski

Jak długo trwa proces awansu w AMI MIKSTAT?

Filcy Nowy wpis

Awans, hahaha haha........ Degradacja to moment. I tak zawsze dla nich będziesz czarnuchem i ukr więc nie licz na nic. Zawsze zostaniesz poniżony i obrażony. Na to możesz liczyć. Na słowo przepraszam lub masz rację nigdy z ich ust nie usłyszysz.

CZARNY Nowy wpis

Bardzo szybko wystarczy że jesteś po studiach wiedza jest nieważna ważne jest to jak będziesz donosił na współpracowników

Czy firma AMI MIKSTAT w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ruda

A oni w ogóle wysyłają pracowników na szkolenia???

Antypis Nowy wpis
@Ruda

Tak, na kurs samoobrony przed właścicielem

Jakie wartości są cenione w AMI MIKSTAT?

Ruda

Wartości?! Wolne żarty. W dziale handlu nie ma żadnych wartości. Osoby tam pracujące znają tylko jedna wartość PIENIADZ i są w stanie zrobić wszystko.

Ruda

Za grosz przyzwoitości nie mają osoby tam pracujące. Osobom na stanowiskach kierowniczych brak kultury osobistej. Trzeba ich wysłać na szkolenie z zasad savoir-vivre!!!

Obiektywny

Wartości... Dobre sobie... Ciekawe kto zadał to pytanie?

Ruda

To pytanie chyba zostało wygenerowane automatycznie. Nikomu nie przyszłoby do głowy pytać o wartości cenione w AMI. Każdy przyzwoity człowiek nie wytrzyma w tej firmie. Taka rada dla pracujących w AMI- chcecie, by Was szanowano opanujcie się LUDZIE!

Obiektywny

Jak miło w końcu poczytać takie opinie. Ludzie obudzili się nareszcie... Brawo!!! Nadszedł czas pracownika :)

Donald

Ale wiesz co, tak naprawdę nie jest to coś strasznego, bo prawda jest taka, że jeśli jesteś w miarę normalnym człowiekiem, to wszyzstko Ci pójdzie normalnie, jak pogadasz że chcesz pracować, że niezawiedziesz, to Cie przyjmą, pewność siebie kochani, pewność.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ami Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
koliber

NIKOMU BYM TEJ PRACY NIE POLECIŁ NIE MA LUDZI DLATEGO UKRAINCÓW TYLE JEST PRACOWAŁEM TAM ALE KRÓTKO MASAKRA (usunięte przez administratora) TYLE

widziałem

Widziałem w piątek na 100% inspektora pracy w godzinach popołudniowych któremu towarzyszył dorabiający w AMI chłopak najpierw rozmawiał z prezesem który chyba na dzień dobry się na niego wydarł :D potem był w sekretariacie i kadrach. Zdaje się że już odpowiednie służby się AMI zainteresowały.

koralik

Ja jestem za i parę innych osób które boją się wypowiadać głośno na ten temat.Wiem jak jest w sklepie w Miliczu,kierowniczka uprawia mobbing a kierownik sklepów na to pozwala.Ludzie nie pozwalacie sobą wciąż pomiatać!

hmm

ja pracuję ponad dwa lata w tej firmie i nie przypominam sobie żeby pan [usunięte przez moderatora] wyzywał mnie albo którąś z pracownic, nie przesadzajmy... Fakt, też nie jestem zbytnio zadowolona z pracy dla tej firmy, bo zarobki są poprostu śmiechu warte... W odzieżowym za nic nierobienie babki tyle dostają co my tu... Jak masz jakieś nadgodziny to inwenture Ci pochrzanią żeby tylko jak najmniej Ci wypłacić...

Zostaw merytoryczną opinię o Ami Sp. z o.o. sp.k. - Ostrów Wielkopolski

Ami Sp. z o.o. sp.k.
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stara Droga 1
    63-510 Ostrów Wielkopolski