AMI

Mikstat

Opinie o AMI

KLIENTKA

PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RĘKOMA POD POPRZEDNIMI OPINIAMI.DZIWIĘ SIĘ ,ŻE OSOBY BĘDĄCE NA WYŻSZYCH STANOWISKACH NIŻ POŻAL SIĘ BOŻE KIEROWNICZKA NIE WIDZĄ,ŻE COŚ MUSI BYĆ NIE TAK Z NIĄ A NIE Z KADRĄ KTÓRA CO CHWILĘ SIĘ ZMIENIA.MILICZ JEST MAŁY I DUŻO SIĘ SŁYCHY NA TEMAT POSTĘPOWANIA KIEROWNICZKI Z PRACOWNICAMI.SZUKA SOBIE OFIAR I PSYCHICZNIE SIĘ ZNĘCA ,PRZECIEŻ TO JEST MOBING .TAK NAPRAWDĘ TO OPINIE PSUJE NIE SOBIE TYLKO CAŁEJ FIRMIE ,W KTÓREJ PRACUJE!!!! WEDŁUG MNIE TACY LUDZIE JAK OWA PANI KIEROWNIK W OGÓLE NIE POWINNY PEŁNIĆ TAKICH FUNKCJI. SZKODA TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN ,KTÓRE PRZEZ NIĄ CIERPIĄ A ONA MA SATYSFAKCJĘ Z TEGO,ŻE KOMUŚ NISZCZY OPINIĘ I OPOWIADA,ŻE ONA MUSI SAMA WSZYSTKO ROBIĆ A ONE BY TYLKO PIENIĄDZE CHCIAŁY ZA NIC-TO SĄ SŁOWA,KTÓRE OSOBIŚCIE USŁYSZAŁAM OD TEJ KIEROWNICZKI . LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z NIĄ...... STAŁA KLIENTKA

Edyta

@GlodnyMors - wspominasz o dużej rotacji pracowników - co Twoim zdaniem jest jej przyczyną? Opisujesz też sytuację firmy sprzed 9 lat - przez ten okres warunki zatrudnienia w AMI mogły się zmienić - czy ktoś zatem może opisać, jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Edyta

@tragedia, a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w AMI? Jaka forma umowy jest zawierana z pracodawcą?

tragedia

ami to najgorsze, co mi sie w zyciu przytrafilo. praca wydluzala sie do 12 a nawet 16 godzin, zero socjala, przelozeni traktuja cie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] urlop wtedy kiedy oni chca, przerwa.... jaka przerwa? 20 minut przerwy z czego 15 minut zabieralo "rozebranie sie" z ubran ochronnych i umycie rąk i butow, na stolowce tlok, brak miejsca, na stanowisku zimno (pakownia) ja akurat trafilam na wagi, wiec stalam po 12 godzin w zimnie nie mogac praktycznie ruszyc sie z miejsca.... masakra po prostu. nikt nie doceni tego, ze sie starasz, ze pracujesz szybko, ze sie nie spozniasz i nie sprawiasz problemow - zapomnij. zarobki dobre? za tyle godzin? normalne firmy placa tyle za 8 godzinny dzien pracy, a nie za 12-16......

tragedia

kazia

W tej chwili poszukują też pracownika działu księgowości @igo. Ktoś może polecić? Oferta wydaje się być uczciwa - jest umowa o pracę, a to dla mnie podstawa.

elek

Witam. Mam pytanie czy ktoś może powiedzieć coś na temat stanowiska elektryk w tym zakładzie

bart1

ile zarabiają brygadziści a ile ludzie na innych stanowiskach wie ktoś może?

Jasio

Opinie o firmie nie sa najlepsze, zaznaczyć jednak trzeba iż firma przechodzi aktualnie pewnego rodzaju restrukturyzacje. Najlepiej to widać na przykładzie Magazynu. Jest to chyba jedyny normalny dział w tej firmie. W porządku ludzie wyrozumiałe kierownictwo jedyny minus to praca po 10h dziennie. Pensja też nie najgorsza a co najważniejsze otrzymujesz od razu umowę o prace. Z tego co widziałam potrzebują aktualnie pracowników na stanowisko magazyniera

cadafii

Jak nie ma jak jest. Czlowiek przepracuke 240h zarobi 2100zl a jak przepracuje 180 zarobi 2200. Jak pytasz ksiegowo jak to mozliwe to ismiecha sie i wzrusza ramionami i mowi ze nie wie. Poza tym za byle co zabierane sa godziny i wykreslane korektorem juz w biurze. Sama atmosfera to porazka. Sredniowiecze wyzysk i zacofanie. Szkoda opowiadac. Zanim podejmisz tu prace to sie zastanow bo stracisz zdrowie i fizyczne po 16h pracy dziennie a jak nie to zniszcza cie psychicznie jak zobacza ze cos wiecej potrafisz. Nie daj Boze cos podpowiedziec bo nikt nie moze byc madrzejszy od nich i ich wafli. Ludzie zdala od tej firmy. Lepiej bide klepac niz pracowac w wyzysku i byc mieszanym z blotem na kazdym kroku.

jonas

Darczyncy

zabsko

Ludzie ja robie w tej firmie 3 miesiace i nigdy w zyciu takiego wyzysku nie doswiadczylam,chocbys czlowieku na rzesach stanal to i tak cie zrypia z gory na dol,zadnego sacunku dla czlowieka,taka jest prawda !

AleMożnaInaczej

Tendencja jest prosta, im więcej godzin pracujesz, tym mniej na godzinę masz płacone, po przedzieleniu otrzymanej pensji przez przepracowane godziny widać to doskonale. Ogólnie firma mówiąc krótko żeruje na ludzkiej potrzebie posiadania jakiejkolwiek pracy, de facto nie jest w tej kwestii jakimś wyjątkiem.

byłyPracownik

Fatalna atmosfera, pracują tam ludzie o wybujałym ego których cała kariera życiowa to był McDonald,s albo jakieś CC. Obgadywanie się za plecami i kopanie pod sobą dołków jest na porządku dziennym. Co ciekawe wszystkie negatywne komentarze z gowork są usuwane dlatego zrobiłem PrtSC z tą wiadomością i po usunięciu pojawi się kolejna taka sama z załączonym prtSc- także nie radze tego kasować chyba że chcecie sie ośmieszyć.

tereska

( usunięte przez administratora ) robisz po 12-16h jeszcze ryczą na ciebie od najgorszych 950 przy tylu h nie masz nawet najnizszej krajowej Zarabisz 5 h to jest absurd

Leon

I przygotuj się że pracuje tam pani kierownik z zarostem na twarzy. Same przyjemności pozdrawiam wszystkich

Leon

Żeby to było tylko 12godz to byłoby super licz na więcej godzin :-)

aa

Płaca ilość godzin razy 9 zł na zleceniu brak premii o stałej umowie zapomnij chyba ze sie przez rok wykazesz

Zainteresowana

A czy ktoś pracuje albo wie coś na temat pracy w dziale handlu? Szukają teraz (sierpień 2015) pracownika polecacie odradzacie co możecie powiedzieć jak pensja stała + premia czy od obrotu? Napiszcie cokolwiek dzięki :)

aaa

Praca? To trzeba się zastanowic. To jest morderczy wysiłek a za to tempo pracy marna pensja. PREMIA??? Od ponad pół roku jej nie było patroszarnia mały akord wyrabia hehe W jednym miesiącu jednym kase obetną a w drugim drugiej połowie Czasem wyjdzie koło 8 zł za godzine to co to jest??? kiedys były wysokie pensje ale 300 godzin to wiadomo z czego wypłata. Polacy rezygnują juz nie długo sama Ukraina tam bedzie pracowac.

informatr

ciągłe pomiatanie ludźmi, na 12 godzin pracy 20 minut przerwy, odpisywanie godzin za nic, a nawet wyrzucanie i odpisywanie ludzi podczas pracy. szkoda gadać

gąsk

A może hodowca się przedstawi... Łatwo kogoś oskarżaća będąc anonimowym i nie dając szans drugiej stronie... Szacunek dla Tej Pani z biura. Nie obrażajcie kogoś na forum publicznym. Słabe to i niskich lotów opinie...

,. NO HODOWCA

szkoda tylko zeprezes nie czyta opini mozna by sie tu duzo dowiedziec o swoich pracownikach zachowanie mierne jak mam dzwonic to biore cos na uspokojenie . bo na wrzeszcza i zwyzywaja i to kobiety panie prezesie pozdrawiam

.,no hodowca

okropny kontakt z biurem kto tam pracuje babsko sie tylko wydziera na wszystkich .nie szanuje nikogo .

była pracowniczka

nie polecam niby 15zł na godzinę,ale nie wypłacają całych kwot ! taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam mają !

GĄSKA

tylko nie do tego zakładu do pracy można nerwowo się wykończyć godzin co nie miara a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą jeszcze na dodatek pomiatają człowiekiem jak psem jest taka jedna chuda pani z ostrowa wlkp na pakowni to wychowania nie posiada dużo ludzi na nią się skarży i rezygnuje z pracy potwór normalnie a druga jest niedużo inteligentniejsza PIGI z za grabowa to samo buzie drze i jeszcze taki mądry majsterek z Mikstatu koło ami mieszka dopiero mądrala a nic nie umie tylko się drzeć co się dziwić jak majstrowie też rezygnują z tej dobrej pracy i kolej przyjdzie na tych chyba też i to niedługo bo zaczynają Ukraińcy majstrami być a ami UKRAINE lubi do pracy więc uważajcie !!!!

GĄSKA

beznadziejna firma

edward

Witajcie, a jak z pracą u nich na gospodarswie ? Dostałem oferte i nie wiem jak wygląda czy tak samo jak na ubojni ? Czy lepsze warunki ?

ola

nie chodzilo mi o to jaka to firma bo wieem ale o to czy przyjmuja wszystkiech chetnych !!!

ola

czy przyjmuja wszystkich chetnych ?

aaa

chyba chodziłas raz w tygodniu!!!!!

Witam. Pracuje w ami od dwóch miesięcy . W tamtym miesiącu moja wypłata to 670 zł , w tym 920 zł . Pracowałam po 16 godzin , kiedy mówiono nam ze będziemy pracować po 8 h . Nie polecam tej firmy . W przebieralni kradną , wielu chamskich ludzi ....

kama

czy ktoś pracował na pakowaniu drobiu i ile płacą

ciekawa

czy te 12 godzin to dzień po dniu czy co 2 dzień ?:D

bfxc

zakład nie ma prawa dysponować twoim urlopem. Bierzesz urlop i go to gówno obchodzi. Ja w obecnej firmie wziąłem urlop na 3-tygodnie, zgodzili się i gówno mnie to obchodzi czy dają radę ze mne, czy bez mne.

zainteresowany pracą

Czy to prawda że w Ami są przymusowe urlopy a za dzień urlopu obcina się całą dniówkę?

dora

moim zdaniem praca idealna tylko troszeke dlugie te zmiany bo 12 godz to sporo

poli

Pracowałem w tej firmie we wakacje. Porobiłem badania (kał w ostrowie płaciłem coś koło 60zł) i lekarskie (free w ostrowie- mają umowę podpisaną). Mówili, ze będę na pakowni,a byłem na przetwórstwie, czasami na pakowni. Różnie wszystko zależało od czerwonych beretów. Pierwszy tydzień był masakryczny, godziny pracy. Średnio było ok. 10-12, ale za moich czasów wprowadzili zmianowość było pewne, ze jak chodzisz na 1 zmianę to pracujesz 8h i spadasz do domu, zaś druga zmiana pracowala do końca, aż ostatnia ciężarówka nie przyjechała. Miało być płacone 10zł/h. Było płacone za akord także coś koło 10zł wychodziło. Gdyby nie majstrowie (niektórzy) to robota byłaby fajna. Jeżeli chcesz iść tam pracować musisz pokazać kim jesteś bo jak zaczną Ci skakać to nie jest za fajnie. Twarde poślady (bez podtekstów). Co do sobót to za godzinę było płacone 15zł i pracowano max 10-11h. W miesiąc wakacyjnej pracy zarobiłem 2250zł (z vat).

Mariusz

Ami to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak naprawdę to haruje się za najniższą krajową a ludzie się chwalą że zarabiają 2500 zł. ale policzcie że 300 godzin w miesiącu w tym bagnie siedzicie,nie wspomnę o tych spartańskich warunkach w szatniach i WC,gdzie jest SANEPID też niezłą dole musieli otrzymać żeby coś takiego odebrać.....

piotrek

DOKLADNIE MI OBIECYWANO 12 ZL NA GODZINE BRUTTO A PO ZWOLNIENIU JAK SOBIE WSZYSTKO POLICZYLEM TO WYSZLO MI 7 ZL TO CHYBA JAKAS ROZNICA JEST TAK ?? MIALEM MIEC NA GODZINE JAK SIE OKAZALO MIALEM PLACONE OD SZTUKI NP ZA KURE 0.06 ZL TJ 6GR HAHA NO LADNIE TAM WALA NA KASE I NIE MOWCIE ZE CI CO ZARABAIAJA 2000 ZL TO SA LENIE BO TAK SIE TAM ZARABIA 2000 ZL ALE PO 12 GODZIN TRZEBA ROBIC I TO MINIMUM ;)) JAK NIE EJSTES PRACOCHOLIKIEM Z SILĄ STRONG MANA TO NIE POLECAM NA PRAWDE !!

dżaga079

Witam pracuję w firmie Ami Mikstat:) i jestem zadowolona ze zarobków,co prawda mają wejść dwie zmiany po 8godzin na przetwórstwie i bardzo mnie to cieszy:)po 8godzin a nawet 10 godz w zupełności wystarczy:DD

Basia

Jak wygląda socjal w tej firmie? Czy macie wakacje pod gruszą, dodatki na świeta..itd?

Aisa12222

ja powiem tylko tyle na temat pracy w ami to zależy gdzie trafisz na jakie stanowisko bo zawsze sie znajdzie taka osoba w firmie to będzie Ci zatruwać życie tam... i bądźmy szczerzy na produkcji to niektórzy a raczej większość majstrów to pomiatają ludźmi i traktują ich jak zwierzęta wydzierając się na Ciebie ze Ty masz pracować a nie gadać i nie patrzeć wokół siebie bo to jest robota. Czy to jest normalne każdy dobrze wie ze lepiej się pracuje mogąc się do kogoś odezwać... a na temat wypłat to szkoda tez gadać maja nie lad totalny jak Ci źle policzą godz to tak trzeba się prosić o wyrównanie

karolina

Ma ktoś może numer do ami bo dodzwonić się nie mogę

Gal Anonim

Hah proszę Cię 12 godzin? chyba na pakowni tylko w sezonie. Poza sezonem gdy 2 zmiany przemieniają się z powrotem w jedną to jest dopiero zabawa. Ile razy pakownia która przychodzi na 8 wychodzi o godzinie 22 a nawet później. Fakt jeśli ktoś jest wytrzymały a przede wszystkim podatny na przyzwyczajenia to da się przyzwyczaić. Co do kierownictwa hmm... zależy gdzie i zależy kto. tzn "czerwone berety" na pakowni to zależy od dnia jak mają dobry dzień to da się pogadać a jak cięzki to bez kija nie podchodz. przetwórnia do ra się przeżyć i do porozmawiania i pożartowania ale jak nie raz ich coś ugryzie to najlepiej omijać szerokim łukiem. A ludzie? No to już zależy jakie było pierwsze wrażenie Ja nie mam problemu czy to na pakowni czy na przetwórni czy u chłopaków na magazynie. Z każdym da się dogadać tylko trzeba po prostu umieć. Zarobki? wszystko zależy od tego ile się godzin przepracuje. Mało godzin mała wypłata dużo godzin to i pieniążki lepsze

mikstat

ja pracuje jako magazynier w pewnej firmie w ostrzeszowie i mam 2700 na ręke, od poniedziałku do piątku tylko osiem godzin, więc nie gadajcie że AMI dobrze płaci.

amino

a ja powiem tak...jak komus nie pasuje nich idzie do plettaca:D:D:D:D

Zostaw opinię o AMI - Mikstat

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMI