Opinie o AMI w Mikstat

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AMI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMI w Mikstat

Kuku

Czy to prawda że Cedrob przejął Ami?

...
@Kuku

nie

@...

@... Dobrze, że po pewnym czasie zechciałeś odpowiedzieć na pytanie użytkownika @Kuku. Pewnie sam jesteś zatrudniony w firmie AMI, a w związku z tym posiadasz sporą wiedzę na temat jej funkcjonowania. W oparciu o jaką formę umowy zatrudniani są tam nowi pracownicy?

Cede
@Kuku

Wywalił w kosmos. Nie chcieli przedac to nie ma rynku. Tzw. Psikus

kazia

W tej chwili poszukują też pracownika działu księgowości @igo. Ktoś może polecić? Oferta wydaje się być uczciwa - jest umowa o pracę, a to dla mnie podstawa.

KKJ
@kazia

Pracowałam tam w księgowści 18 lat temu. Z tego co czytam nic się nie zmieniło a nawet gorzej jest. Współczuję wszystkim tam pracującym. Uciekajcie....

OMAR
@KKJ

Ja też tam pracowałem18 lat temu, nie chciałbym tam wracać.

Fredi

@ja Bardzo niepokojące informacje piszesz tylko czy są one zgodne z rzeczywistością?

@Fredi

Tak zgodne

@ja

Rzeczywiście przedstawiłeś na forum bardzo niepokojące informacje. Sklasyfikowałeś je również pod pojęcie mobbingu, które jest poważnym przestępstwem. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Myślę, że tego typu informacje nie powinny pozostać bez uzasadnienia.

Edyta

@pol Jak już wypowiadasz się na forum, to powinieneś bardziej dbać o poprawność języka. Dlaczego masz aż tak negatywną opinię na temat firmy AMI? Pracowałeś tam i masz jakieś zastrzeżenia dotyczące, na przykład, warunków zatrudnienia? Proszę, żebyś chociaż trochę rozszerzył swoją wypowiedź, gdyż w ten sposób pomagasz osobom zainteresowanym tym pracodawcą.

@Edyta

O poprawność języka bardziej powinno dbać kierownictwo, kiedy zwraca się do pracownika.. (usunięte przez administratora)Gdyby PIP i Inspekcja Transportu Drogowego rzetelnie wykonywały swoje obowiązki, to firma AMI byłaby już dawno zamknięta. Kierowcy pracują po 18 godzin i jeżdżą bez kart w tachografach.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AMI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Edyta

@Dawny pracownik, Twój komentarz z całą pewnością pomoże osobom, które planują rozpocząć pracę w AMI - dlatego bardzo Ci za niego dziękuję. Ilość godzin, które musieliście przepracować jest absolutnie niezgodna z Kodeksem Pracy. Czy wówczas próbowałaś coś tym zrobić? Nie wiesz może, jak wygląda sytuacja pracy w tym przedsiębiorstwie na chwilę obecną?

Dawny pracownik

Jeżeli ktoś tam kiedykolwiek pracował wie hak jest . Ja poszłam tam odrazy po szkole 8 lat temu w miesiącach przed świątecznych achodzilam na halę o godzinie 8 rano wychodziłam o godzinie nawet 3 rano. W grudniu siedzieliśmy dzień w dzień łącznie sobota i niedziela w takich godzinach Zero urlopów (usunięte przez administratora) Najgorszemu wrogowie nigdy nie życzę pracy tam chyba ze sie cos Zmieniło (usunięte przez administratora) warunki okropne były stołówka i toalety koszmar

Edyta

@Stary Druch Bardzo mi przykro. Ale może nam wyjaśnisz, dlaczego konkretnie opuszczasz firmę AMI? Twoje zdanie mogłoby pomóc osobom, które myślą o zatrudnieniu się tam. @Gogol Skąd takie wnioski? Ilu ludzi, tyle różnych opinii. A Ty masz coś do powiedzenia na temat tego pracodawcy? @Zbeszek z magazynu Motywacja Twojego posta jest niezrozumiała. Pracowałeś w tej firmie?

Zbeszek z magazynu

Na reklame w polsacie stać a dla ludzi ochlapy

Gogol

Może konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Stary Druch

Przelało się... Wystarczy... Odchodzę po tylu latach... Nie da się dłużej...

Edyta

@Iren oraz @Kuku Skąd posiadacie taką informacje? Próbowałam ją zweryfikować w internecie, jednak nie udało mi się nic na temat rzekomego przejęcia firmy Ami znaleźć. Czy możecie proszę podać źródło tej informacji?

Iren

Cedrob przejął Ami? Czy to prawda?

Czarek

Dobry pracownik jest zadowolony. Widocznie trzeba lepiej pracować !!

Luna

Ami to sami (usunięte przez administratora) dadzą ci zarobić na poczatku a pozniej dokładkę przez następne cykle. (usunięte przez administratora) , nie dajcie się oszukać i radziłbym jak najdalej od nich to (usunięte przez administratora)!!!!

Edyta

@Grzesiu, w jakim systemie pracuje się w AMI? Czy pracownicy mogą liczyć na odbiór wolnych dni za nadgodziny? Czy firma oferuje im jakieś dodatkowe benefity? @Gutek, a czy Ty masz styczność z AMI? Może chciałbyś pracować w tym miejscu?

Grzesiu

W Ami pracuje się średnio po 12 h w okresie świątecznym jest masakra nieraz po 15 h no i teraz doszli brygadzisci na magazynie pożal się Boże nic nie robią tylko siedzą. Większa ilość godzin mniejsza wypłata. Nie polecam hybrydy że ktoś chce tam zamieszkać.

Gutek

Ja sądzę, że ludziom dobrze się tu pracuje i nie piszą na forum!!

KLIENTKA

PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RĘKOMA POD POPRZEDNIMI OPINIAMI.DZIWIĘ SIĘ ,ŻE OSOBY BĘDĄCE NA WYŻSZYCH STANOWISKACH NIŻ POŻAL SIĘ BOŻE KIEROWNICZKA NIE WIDZĄ,ŻE COŚ MUSI BYĆ NIE TAK Z NIĄ A NIE Z KADRĄ KTÓRA CO CHWILĘ SIĘ ZMIENIA.MILICZ JEST MAŁY I DUŻO SIĘ SŁYCHY NA TEMAT POSTĘPOWANIA KIEROWNICZKI Z PRACOWNICAMI.SZUKA SOBIE OFIAR I PSYCHICZNIE SIĘ ZNĘCA ,PRZECIEŻ TO JEST MOBING .TAK NAPRAWDĘ TO OPINIE PSUJE NIE SOBIE TYLKO CAŁEJ FIRMIE ,W KTÓREJ PRACUJE!!!! WEDŁUG MNIE TACY LUDZIE JAK OWA PANI KIEROWNIK W OGÓLE NIE POWINNY PEŁNIĆ TAKICH FUNKCJI. SZKODA TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN ,KTÓRE PRZEZ NIĄ CIERPIĄ A ONA MA SATYSFAKCJĘ Z TEGO,ŻE KOMUŚ NISZCZY OPINIĘ I OPOWIADA,ŻE ONA MUSI SAMA WSZYSTKO ROBIĆ A ONE BY TYLKO PIENIĄDZE CHCIAŁY ZA NIC-TO SĄ SŁOWA,KTÓRE OSOBIŚCIE USŁYSZAŁAM OD TEJ KIEROWNICZKI . LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z NIĄ...... STAŁA KLIENTKA

Edyta

@GlodnyMors - wspominasz o dużej rotacji pracowników - co Twoim zdaniem jest jej przyczyną? Opisujesz też sytuację firmy sprzed 9 lat - przez ten okres warunki zatrudnienia w AMI mogły się zmienić - czy ktoś zatem może opisać, jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Edyta

@tragedia, a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w AMI? Jaka forma umowy jest zawierana z pracodawcą?

Zostaw merytoryczną opinię o AMI - Mikstat

• Jak się pracuje w AMI?

Zobacz opinie na temat firmy AMI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMI?

AMI