Opinie o AMI w Mikstat

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AMI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMI w Mikstat

tragedia

ami to najgorsze, co mi sie w zyciu przytrafilo. praca wydluzala sie do 12 a nawet 16 godzin, zero socjala, przelozeni traktuja cie jak (usunięte przez administratora) urlop wtedy kiedy oni chca, przerwa.... jaka przerwa? 20 minut przerwy z czego 15 minut zabieralo "rozebranie sie" z ubran ochronnych i umycie rąk i butow, na stolowce tlok, brak miejsca, na stanowisku zimno (pakownia) ja akurat trafilam na wagi, wiec stalam po 12 godzin w zimnie nie mogac praktycznie ruszyc sie z miejsca.... masakra po prostu. nikt nie doceni tego, ze sie starasz, ze pracujesz szybko, ze sie nie spozniasz i nie sprawiasz problemow - zapomnij. zarobki dobre? za tyle godzin? normalne firmy placa tyle za 8 godzinny dzien pracy, a nie za 12-16......

elek

Witam. Mam pytanie czy ktoś może powiedzieć coś na temat stanowiska elektryk w tym zakładzie

bart1

ile zarabiają brygadziści a ile ludzie na innych stanowiskach wie ktoś może?

Jasio

Opinie o firmie nie sa najlepsze, zaznaczyć jednak trzeba iż firma przechodzi aktualnie pewnego rodzaju restrukturyzacje. Najlepiej to widać na przykładzie Magazynu. Jest to chyba jedyny normalny dział w tej firmie. W porządku ludzie wyrozumiałe kierownictwo jedyny minus to praca po 10h dziennie. Pensja też nie najgorsza a co najważniejsze otrzymujesz od razu umowę o prace. Z tego co widziałam potrzebują aktualnie pracowników na stanowisko magazyniera

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AMI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
cadafii

Jak nie ma jak jest. Czlowiek przepracuke 240h zarobi 2100zl a jak przepracuje 180 zarobi 2200. Jak pytasz ksiegowo jak to mozliwe to ismiecha sie i wzrusza ramionami i mowi ze nie wie. Poza tym za byle co zabierane sa godziny i wykreslane korektorem juz w biurze. Sama atmosfera to porazka. (usunięte przez administratora)Szkoda opowiadac. Zanim podejmisz tu prace to sie zastanow bo stracisz zdrowie i fizyczne po 16h pracy dziennie (usunięte przez administratora) Nie daj Boze cos podpowiedziec bo nikt nie moze byc madrzejszy od nich i ich wafli. Ludzie zdala od tej firmy. Lepiej bide klepac niz pracowac w wyzysku i byc mieszanym z blotem na kazdym kroku.

jonas

Darczyncy

zabsko

Ludzie ja robie w tej firmie 3 miesiace i nigdy w zyciu takiego wyzysku nie doswiadczylam,chocbys czlowieku na rzesach stanal to i tak cie zrypia z gory na dol(usunięte przez administratora)taka jest prawda !

AleMożnaInaczej

Tendencja jest prosta, im więcej godzin pracujesz, tym mniej na godzinę masz płacone, po przedzieleniu otrzymanej pensji przez przepracowane godziny widać to doskonale. Ogólnie firma mówiąc krótko żeruje na ludzkiej potrzebie posiadania jakiejkolwiek pracy, de facto nie jest w tej kwestii jakimś wyjątkiem.

byłyPracownik

Fatalna atmosfera, pracują tam ludzie o wybujałym ego których cała kariera życiowa to był McDonald,s albo jakieś CC. Obgadywanie się za plecami i kopanie pod sobą dołków jest na porządku dziennym. Co ciekawe wszystkie negatywne komentarze z gowork są usuwane dlatego zrobiłem PrtSC z tą wiadomością i po usunięciu pojawi się kolejna taka sama z załączonym prtSc- także nie radze tego kasować chyba że chcecie sie ośmieszyć.

aaa

do tereska po 12 godz i mawet do 16 godz sie pracuje a nie po 5. czytaj ze zrozumieniem!!!!

tereska

(usunięte przez administratora) robisz po 12-16h jeszcze ryczą na ciebie od najgorszych 950 przy tylu h nie masz nawet najnizszej krajowej Zarabisz 5 h to jest absurd

Leon

I przygotuj się że pracuje tam pani kierownik z zarostem na twarzy. Same przyjemności pozdrawiam wszystkich

Leon

Żeby to było tylko 12godz to byłoby super licz na więcej godzin :-)

aa

Płaca ilość godzin razy 9 zł na zleceniu brak premii o stałej umowie zapomnij chyba ze sie przez rok wykazesz

Zainteresowana

A czy ktoś pracuje albo wie coś na temat pracy w dziale handlu? Szukają teraz (sierpień 2015) pracownika polecacie odradzacie co możecie powiedzieć jak pensja stała + premia czy od obrotu? Napiszcie cokolwiek dzięki :)

bbb
@Zainteresowana

Ukraina też rezygnuje,zostaną same moldowiancy.A to cyganskie plemie.

aaa

Praca? To trzeba się zastanowic. (usunięte przez administratora) PREMIA??? Od ponad pół roku jej nie było patroszarnia mały akord wyrabia hehe W jednym miesiącu jednym kase obetną a w drugim drugiej połowie Czasem wyjdzie koło 8 zł za godzine to co to jest??? kiedys były wysokie pensje ale 300 godzin to wiadomo z czego wypłata. (usunięte przez administratora)

informatr

ciągłe pomiatanie ludźmi, na 12 godzin pracy 20 minut przerwy, odpisywanie godzin za nic, a nawet wyrzucanie i odpisywanie ludzi podczas pracy. szkoda gadać

gąsk

A może hodowca się przedstawi... Łatwo kogoś oskarżaća będąc anonimowym i nie dając szans drugiej stronie... Szacunek dla Tej Pani z biura. Nie obrażajcie kogoś na forum publicznym. Słabe to i niskich lotów opinie...

GlodnyMors
@gąsk

Miałem okazje popracować w AMI jeden rok na fermie więc podsumuje jak było około 9 lat temu: minusy: -nerwowa atmosfera, duża ilość godzin, za dużo na głowie -prawie nie uczą - inne firmy nawet jak masz doświadczenie wdrażają Ciebie w swój system -małe silosy ciężko zamówić pasze , słabe obiekty i sprzęt(raz masz gęś, indyka,kurę) - rotacja pracowników ( dużo osób z Ukrainy) i brak premii czyli brak zdrowej motywacji plusy: płaca dzięki nadgodziną , szybki awans (za szybki, może nawet), dadzą doświadczenie dla mnie byli dość w porządku , kierownicy obok byli w porządku Podsumowując Dobra Firma dla Młodych po Studiach lub lubiących bitwę od rana. Osoby z większym doświadczeniem raczej będą omijać chodź pewnie by się przydały tam by część rzeczy ucywilizować.

,. NO HODOWCA

szkoda tylko zeprezes nie czyta opini mozna by sie tu duzo dowiedziec o swoich pracownikach zachowanie mierne jak mam dzwonic to biore cos na uspokojenie . bo na wrzeszcza i zwyzywaja i to kobiety panie prezesie pozdrawiam

.,no hodowca

okropny kontakt z biurem kto tam pracuje babsko sie tylko wydziera na wszystkich .nie szanuje nikogo .

Zostaw merytoryczną opinię o AMI - Mikstat

• Jak się pracuje w AMI?

Zobacz opinie na temat firmy AMI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMI?

AMI