Opinie o AMI w Mikstat

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AMI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMI w Mikstat

była pracowniczka

nie polecam niby 15zł na godzinę,ale nie wypłacają całych kwot ! taki (usunięte przez administratora) tam mają !

GĄSKA

tylko nie do tego zakładu do pracy można nerwowo się wykończyć godzin co nie miara a (usunięte przez administratora) płacą jeszcze na dodatek pomiatają człowiekiem jak psem jest taka jedna chuda pani z ostrowa wlkp na pakowni to wychowania nie posiada dużo ludzi na nią się skarży i rezygnuje z pracy potwór normalnie a druga jest niedużo inteligentniejsza PIGI z za grabowa to samo buzie drze i jeszcze taki mądry majsterek z Mikstatu koło ami mieszka dopiero mądrala a nic nie umie tylko się drzeć co się dziwić jak majstrowie też rezygnują z tej dobrej pracy i kolej przyjdzie na tych chyba też i to niedługo bo zaczynają Ukraińcy majstrami być a ami UKRAINE lubi do pracy więc uważajcie !!!!

edward

Witajcie, a jak z pracą u nich na gospodarswie ? Dostałem oferte i nie wiem jak wygląda czy tak samo jak na ubojni ? Czy lepsze warunki ?

ola

nie chodzilo mi o to jaka to firma bo wieem ale o to czy przyjmuja wszystkiech chetnych !!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AMI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ola

czy przyjmuja wszystkich chetnych ?

aaa

chyba chodziłas raz w tygodniu!!!!!

Witam. Pracuje w ami od dwóch miesięcy . W tamtym miesiącu moja wypłata to 670 zł , w tym 920 zł . Pracowałam po 16 godzin , kiedy mówiono nam ze będziemy pracować po 8 h . Nie polecam tej firmy . W przebieralni kradną , wielu chamskich ludzi ....

kama

czy ktoś pracował na pakowaniu drobiu i ile płacą

ciekawa

czy te 12 godzin to dzień po dniu czy co 2 dzień ?:D

bfxc

zakład nie ma prawa dysponować twoim urlopem. Bierzesz urlop i go to gówno obchodzi. Ja w obecnej firmie wziąłem urlop na 3-tygodnie, zgodzili się i gówno mnie to obchodzi czy dają radę ze mne, czy bez mne.

to nie jest tak zakłada ma prawo dysponować połową twojego urlopu i nie ma że się nie zgadzasz. To prawda teraz za urlop płacą marnie bardzo marnie niby wychodzi 70 zł za dzień w styczniu jeszcze płacili coś koło 200 zł. A CO DO PRACY TO ZALEŻY JAK OPINIE POWYŻEJ TERAZ MA BYĆ LEPIEJ BO TRWAJĄ PRACE NAD SZATNIĄ ITP

zainteresowany pracą

Czy to prawda że w Ami są przymusowe urlopy a za dzień urlopu obcina się całą dniówkę?

dora

moim zdaniem praca idealna tylko troszeke dlugie te zmiany bo 12 godz to sporo

poli

Pracowałem w tej firmie we wakacje. Porobiłem badania (kał w ostrowie płaciłem coś koło 60zł) i lekarskie (free w ostrowie- mają umowę podpisaną). Mówili, ze będę na pakowni,a byłem na przetwórstwie, czasami na pakowni. Różnie wszystko zależało od czerwonych beretów. Pierwszy tydzień był masakryczny, godziny pracy. Średnio było ok. 10-12, ale za moich czasów wprowadzili zmianowość było pewne, ze jak chodzisz na 1 zmianę to pracujesz 8h i spadasz do domu, zaś druga zmiana pracowala do końca, aż ostatnia ciężarówka nie przyjechała. Miało być płacone 10zł/h. Było płacone za akord także coś koło 10zł wychodziło. Gdyby nie majstrowie (niektórzy) to robota byłaby fajna. Jeżeli chcesz iść tam pracować musisz pokazać kim jesteś bo jak zaczną Ci skakać to nie jest za fajnie. Twarde poślady (bez podtekstów). Co do sobót to za godzinę było płacone 15zł i pracowano max 10-11h. W miesiąc wakacyjnej pracy zarobiłem 2250zł (z vat).

Mariusz

Ami to (usunięte przez administratora) tak naprawdę to haruje się za najniższą krajową a ludzie się chwalą że zarabiają 2500 zł. ale policzcie że 300 godzin w miesiącu w tym bagnie siedzicie,nie wspomnę o tych spartańskich warunkach w szatniach i WC,gdzie jest SANEPID też niezłą dole musieli otrzymać żeby coś takiego odebrać.....

piotrek

DOKLADNIE MI OBIECYWANO 12 ZL NA GODZINE BRUTTO A PO ZWOLNIENIU JAK SOBIE WSZYSTKO POLICZYLEM TO WYSZLO MI 7 ZL TO CHYBA JAKAS ROZNICA JEST TAK ?? MIALEM MIEC NA GODZINE JAK SIE OKAZALO MIALEM PLACONE OD SZTUKI NP ZA KURE 0.06 ZL TJ 6GR HAHA NO LADNIE TAM WALA NA KASE I NIE MOWCIE ZE CI CO ZARABAIAJA 2000 ZL TO SA LENIE BO TAK SIE TAM ZARABIA 2000 ZL ALE PO 12 GODZIN TRZEBA ROBIC I TO MINIMUM ;)) JAK NIE EJSTES PRACOCHOLIKIEM Z SILĄ STRONG MANA TO NIE POLECAM NA PRAWDE !!

dżaga079

Witam pracuję w firmie Ami Mikstat:) i jestem zadowolona ze zarobków,co prawda mają wejść dwie zmiany po 8godzin na przetwórstwie i bardzo mnie to cieszy:)po 8godzin a nawet 10 godz w zupełności wystarczy:DD

mm
@dżaga079

witam czy na przetworni sa przyjecia i ile placa na godzine z gory dziekuje

Basia

Jak wygląda socjal w tej firmie? Czy macie wakacje pod gruszą, dodatki na świeta..itd?

Aisa12222

ja powiem tylko tyle na temat pracy w ami to zależy gdzie trafisz na jakie stanowisko bo zawsze sie znajdzie taka osoba w firmie to będzie Ci zatruwać życie tam... i bądźmy szczerzy na produkcji to niektórzy a raczej większość majstrów to pomiatają ludźmi i traktują ich jak zwierzęta wydzierając się na Ciebie ze Ty masz pracować a nie gadać i nie patrzeć wokół siebie bo to jest robota. Czy to jest normalne każdy dobrze wie ze lepiej się pracuje mogąc się do kogoś odezwać... a na temat wypłat to szkoda tez gadać maja nie lad totalny jak Ci źle policzą godz to tak trzeba się prosić o wyrównanie

karolina

Ma ktoś może numer do ami bo dodzwonić się nie mogę

Zostaw merytoryczną opinię o AMI - Mikstat

• Jak się pracuje w AMI?

Zobacz opinie na temat firmy AMI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMI?

AMI