Opinie o AMI w Mikstat

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AMI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMI w Mikstat

Gal Anonim

Hah proszę Cię 12 godzin? chyba na pakowni tylko w sezonie. Poza sezonem gdy 2 zmiany przemieniają się z powrotem w jedną to jest dopiero zabawa. Ile razy pakownia która przychodzi na 8 wychodzi o godzinie 22 a nawet później. Fakt jeśli ktoś jest wytrzymały a przede wszystkim podatny na przyzwyczajenia to da się przyzwyczaić. Co do kierownictwa hmm... zależy gdzie i zależy kto. tzn "czerwone berety" na pakowni to zależy od dnia jak mają dobry dzień to da się pogadać a jak cięzki to bez kija nie podchodz. przetwórnia do ra się przeżyć i do porozmawiania i pożartowania ale jak nie raz ich coś ugryzie to najlepiej omijać szerokim łukiem. A ludzie? No to już zależy jakie było pierwsze wrażenie Ja nie mam problemu czy to na pakowni czy na przetwórni czy u chłopaków na magazynie. Z każdym da się dogadać tylko trzeba po prostu umieć. Zarobki? wszystko zależy od tego ile się godzin przepracuje. Mało godzin mała wypłata dużo godzin to i pieniążki lepsze

tomasz82
@Gal Anonim

w ami nie narzekają tylko ci co dobrze kręcą lody,sam widziałem jak auto przywiozło krede do paszy,a wywoziło zboże z magazynu.na magazynie jak ktoś ma układy to też się da dorobić bo coś zawsze można załadować bez papieru,awięc dla uczciwych niema tam miejsca chyba że komuś garb na plecach nie wadzi.

fas

to przepraszam gdzie ty pracujesz? jeżeli możesz odp.

mikstat

ja pracuje jako magazynier w pewnej firmie w ostrzeszowie i mam 2700 na ręke, od poniedziałku do piątku tylko osiem godzin, więc nie gadajcie że AMI dobrze płaci.

amino

a ja powiem tak...jak komus nie pasuje nich idzie do plettaca:D:D:D:D

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AMI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak z macierzyńskim? Nie wywalają?

Sławek

Witam! Mam nazwijmy to ,,okazję" podjąć pracę w tejże firmie i prosze o informacje jak wygląda praca na pakowni ile godzin i czy jest ciężko, jaka panuje tam atmosfera i co najważniejsze jak z płacą czy jest godzinówka( to jaka stawka czy za godzinę na umowie próbej i czy później jest szansa podwyżki) czy pensja stała (ile na rękę) i czy soboty też są pracujące proszę o pomoc czy mam się starać o tą pracę z góry dziękuję.

baranek

witam,jak czytam te wszystkie posty,wlos na glowie sie jezy,ale zmusza mnie sytuacja by podjac prace w ami w mikstacie,w zwiazku z tym mam pytanie-na czym polega tam praca,czy jest tam praca na tasmie,przez tel mowiono mi ze bede na pakowaniu,moze mi ktos jasniej przyblizyc co dokladnie tam sie robi i czy rzeczywiscie jest tam (usunięte przez administratora)/prosze o opinie bo troszke mnie przerazaja te godziny ale mam tylek twardy i mysle ze juz nic mnie nie zlamie,pozdrawiam.

AAA

Nie powiedziałem równo... Powiedziałem solidnie. A solidnie to na pewno nie 2000zł... Jeśli tyle zarabiałeś to straszny z Ciebie leń;)

józek

Pracownik - 2013-02-26 19:58:48 Kochani pokażcie firmę w Wielkopolsce, która płaci tak solidnie jak AMI??? Poza tym firma Państwa Aksamskich to jedyny potentat w swojej branży i gwarantuje stabilność zatrudnienia. Jeśli ktoś chce pracować to zapewniam, że będzie zadowolony a jeśli nie, to niech szuka szczęścia w innym miejscu.co z tego że płacą w miarę równo co miesiąc a przelicz sobie ile masz na godzinę,5 zł no może 6 zł.a przy minimalnej płacy w naszym kraju wychodzi blisko 10zł. zarobki 2000 zł. ale ile godzin.

Chora firma, zero szacunku dla pracownika liczą się tylko (usunięte przez administratora). Co do wynagrodzenia to obiecanki cacanki a głupiemu radość, firma ta nadaje się do programu "Ekspres reporterów", zastanawiam się dlaczego jeszcze nie było jej w tym programie, po tym co się tam wyprawia... Może ludzie nie mają odwagi tak jak ta... Ludzie!!! Nie podejmujcie tam pracy psycholog PEWNY Pozdrawiam :)

A..a

mam pytanie do pracowników sklepów ile razy byli obciążani za niby braki,i ile razy pan (usunięte przez administratora) przyjeżdżał i zabierał spożywkę do niby utylizacji za co po tem byłyście obciążane?

O MAGAZYNIE

JESLI KTOS TAM PRACUJE, UDZIELCIE WIECEJ INFO O MAGAZYNIE, JAKIE STAWKI? JAKI CZAS PRACY? NO I JAKA WYPŁATA DO PRZEROBIONYCH GODZIN? JAK ODCIAGAJA SKLADKI?

hela

witam was wszystkich prosze o informacje jak wygląda praca na pakowni ile godzin i czy jest ciężko, jaka panuje tam atmosfera,jak kierownictwo traktuje pracowników i co najważniejsze jak z płacą czy jest godzinówka( to jaka stawkaczy za godzinę na umowie próbej i czy później jest szansa podwyżki) czy pensja stała (ile na ręke) i czy soboty też są pracujące proszę o pomoc czy mam się starać o tą pracę z góry dziękuję

pracwnik 1

jestem pracownikiem Ami. pytajcie mnie o co tylko chcecie, bo zkład poznałem od podszewki. Wszystko zależy gdzie, w jakim miejscu, w której cześći zakładu sie pracuje. Praca na ubojni jest jak w (usunięte przez administratora). zaczynasz o 6 i konczysz o 18-20 i to w takich wrunkach. Taśma non stop zero odpoczynku tragedia. Kierownictwo to (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Pakownia też nie jest lekko i ten czas pracy długo. Kadry i biura to nie wiem tam mnie nie było. Magazyn to już inna rzecz tam jest fajnie, dziennie 12 h i do domu praca naie ciężka wszystko mszyny no i to kierownictwo. Nie takie złe jak gdzie indziej, da się żyć. Kierowcy ci co wożą towar do sklepów źle nie mają, Trochę dźwigania jest ale da się zyć. Czas pracy od 6 nawet i do 18 godz dziennie to zależy. Kierowcy od żywych kur i ęsi to inna bajka. Od startu sezonu czerwiec az do wrzesnia to aż strach. Szkoda chłopaków, do domu nie wracają tylko jazda i jazda, bez tachografu, dla nich doba ma i po 35 godz. Teraz zarobki. Na tzw produkcji tj. ubojnia, pakownia magazyn około 2200-2400 na miecha ale godzin trzeba przerobic z 250-280 kierowcy rozwożący towar około 2200-3500 zależy ile też godzin nastukaja, a kierowcy z żywca to od 4000 do 5500 ale jak mówiłem w domu to gośćmi są. Myslę ze pomogłem w razie czego pytać.

anka

Pracowałam w Ami przez 1,5 roku, to była moja pierwsza praca po studiach więc trzeba było gdzieś zdobyć doświadczenie. Za czasów mojej pracy mawiało się tam, że jak przeżyjemy AMI to przeżyjemy wszystko. Kierownik (usunięte przez administratora) super facet, obie (usunięte przez administratora) również. Kilku pracowników magazynu też ok. Pozostałe wspomnienia to koszmar i nawet wrogowi nie życzę pracy w Ami

przyszly pracownik

mam pytanie.jaki maja tabor transportowy i ile kierowcy zarabiaja.czy naprawde jest tak zle jak piszecie

pracownica

już nie przesadzaj. Ja codziennie dojeżdżam z kierowcami do pracy i jakoś nie zdażylo się żeby auto było niesprawne. Jeżdże z nimi ponad rok. Wózki mają, fakt, nie wszyscy, ale mają. Towaru jakoś my pracownice znosić nie musimy, kierowcy to robią. Jak Ci praca nie odpowiada to sie zwolnij,proste. A co do pensji to pytałaś/eś czy te 1700 to nie przypadkiem brutto ??;) takie rzeczy sie uzgadnia przed podjeciem pracy, a nie oczernia ludzi. Ogólnie w firmie tej pracuje ponad 4 lata i jakoś nie narzekam. Wypłaty na czas, da się z ludźmi pożartować kiedy oczywiście wypada.

SweetBoy

Ludzie co wy gadacie tam pracuje moja kolezanka poszla tam tylko na miesiac rzeby dorobic a pracuje juz tam 4 lata nienarzeka praca jako tako niejest ciezka to czas pracy troszke wykancza i niejest to wcale 16 godzin tylko max 12H Soboty i Niedziele wolne zyc nieumierac gdzie na produkcji w fabryce masz weekend wolny nigdzie. Ja zaczolem tam prace niedawno i jestem bardzo zadowolony jak rowniez moja kolezanka ktora sie przyjela razem zemna i niegadajcie glupot niewyszlo wam jestescie slabi fizycznie to niewyrzywajcie sie na tej firmie bo nic co piszecie niejest tu prawda!

ojtamojtam

Witam, rozważam pójście do pracy do ami. Jednak obawiam się, po przeczytaniu w/w postów, czy podołam wyzwaniu jakie niesie za sobą praca w takim miejscu. W Mikstacie krążą już o tym legendy. Jednak cóż, sytuacja chyba powoli przypiera mnie do muru, a raczej do zielono-żółtej bramy:). chciałam zapytać, czy nowy pracownik jest traktowany na równi, czy jest jakoś wprowadzany i przyuczany. Mogę prosić trochę opinii i szczegółów dotyczących pracy samej w sobie w zakładzie. Mam także pytanie zupełnie z "innej beczki". Otóż interesuje mnie pewien mężczyzna który tam pracuje (prawdopodobnie jest kierowcą TIRA z gąskami). Tyle o nim wiem, + wzrost ok. 180, szczupły, włosy ciemne :) Jeśli ktoś kojarzy tego Pana proszę o kontakt, sprawa jest poważna:)

Zostaw merytoryczną opinię o AMI - Mikstat

• Jak się pracuje w AMI?

Zobacz opinie na temat firmy AMI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMI?

AMI