Opinie o AMI w Mikstat

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AMI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMI w Mikstat

aaa

Firma otrzymała pożyczkę w kwocie 34 mln zł z PFR w ramach tarczy finansowek

Dariusz
@aaa

Świetnie, koneksje polityczne się wypłacają, szkoda, że naszym kosztem

Grzegorz
@Dariusz

Czy pożyczka ta z tarczy finansowej pozwoli firmie AMI zachować wszystkie stanowiska pracy, które do tej pory oferowali? Były jakieś zwolnienia bądź są plany redukować kadrę pracowników? To ważna kwestia, więc myślę, że skoro poruszony został temat tarczy finansowej to również ta informacja powinna tu się znaleźć. Napisz, proszę o tej sytuacji.

Artur

Ta firma doprowadzi mnie do bankructwa w tym roku . 5 tyg po terminie odebrali gęsi zjadły w tym czasie za dziesiątki tys a wagę z każdym tyg tylko traciły. A na pytanie czy mają zamiar coś dopłacić do tej śmiesznej ceny to (usunięte przez administratora)powie że absolutnie nic bo nie mają z czego ..tylko ciekawe ile dostali od państwa z powodu covida. Na 7 tys. gęsi jestem 50 tys. Na minusie. Trzymajcie się ludzie z daleka od tej firmy .

Vote
@Artur

Ile dostałeś za kilogram? Po co z nimi kontraktujesz? Oni są specjalistami w otrzymywaniu dofinansowania

MM
@Vote

Pewnie dostał po pełnym minusie jak każdy zakład drobiarski zrobił w tym roku. Przeciągniecie terminu odbioru żywca to problem dla hodowcy. Przez ten czas trzeba nadal utrzymywać stado a koszty produkcji rosną. Jeżeli problem ma zakład drobiarski to ma go też hodowca :(

Vote
@MM

Z takimi zakładami nie warto współpracować

Bożena
@Vote

Słuchajcie - potrzebuję Waszej pomocy. AMI szuka teraz Technika żywności. Doczytałam, że oferują: możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę. Jak tam przedstawia się kwestia związana ze szkoleniami? Czy można na nie liczyć?

CP

ile można zarobić u Was w kontraktacji? Podobno dają auto do prywatnego użytku, niezłą kasę i inne bonusy. Prawda?

Hmmm...

I jak zarobki z minionego marca??? Wszyscy zadowoleni??? Niech piszą Wszyscy, którzy pracują!!! Czy kogoś zwolniono i ilu??? A jak sprzedaż???

@Hmmm...

Zwolnili dużo osób z wypowiedzeniem do końca kwietnia po to by od maja mogli zacząć korzystać z wielkiej pomocy rządu ;) co do hurtowni w Świdnicy tak została zamknięta z dnia na dzień jak to już ktoś napisał, nie tylko hurtownia ale i część sklepów niech dalej tak robi tak dyrektor (anty)handlowy to za jakiś czas nic z tej firmy nie zostanie

Hmmm
@były pracownik

Państwo A......y już tego nie ogarniają... Wiek robi swoje... Uciekać... I ten kryzys... Brakuje dobrego włodarza :(

Były ptacownik
@Hmmm

Masz całkowita racje

Obiektywny
@Hmmm...

Zarobki spadły o 30-40%. Ludzie odchodzą... Atmosfera dramat...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AMI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

A co nie umiesz odarci sondy he he

Ciekawski

Czy możesz podać jakieś szczegóły?

Faro

Jak tam jest? Sami ozdrowieńcy po niecałym tygodniu kwarantanny?

@Faro

W AMI szybko pracujom i szybko ozdrowienie ewenementem na skalę światową prezes Nobla dostanie he he

Pl
@Faro

Dobrze że wiadomo nie można kupowac produktów tej firmy kaczkach też może być wirus chczyki w krewetkach wykryli a tutaj tylu chorych nie przeszczegajom zasad

Całkowicie się z tobą zgadzam pracowników traktują jak smieci

Czy zwolnienia już się skończyły ?

Hmmm

Zapraszam tu Wszystkich związanych z AMI Mikstat... Wszystkie opinie bardzo cenne... Czas zacząć rozmawiać...

hodowca
@Hmmm

witam, z chęcią poruszę ten temat ponieważ jestem zaniepokojony sytuacją spowodowaną ostatnimi dniami ...

ciekawska
@hodowca

a jak wygląda sytuacja w AMI ?

@ciekawska

ok

Hurtownia ami w Świdnicy została zlikwidowana z dnia nadzień tak to się odbywa s ami

Alex

Ami ostrzeszów ..sklep czynny do 20. O 19.50.Pani się głupio śmieje z tekstem " paniusia się spóźniła"oczywiście przez zamknięte drzwi .

technolog

Czy warto zostać technologiem żywności w tej firmie ?

@technolog

taki zapi. niema czasu pisać

MM

Pracuję w AMI od roku . Praca jak w większości firm drobiarskich tyłka nie urywa ale tragedii nie ma. Szefostwo nerwowe ale co zrobisz taka branża. Pieniądze średnie ale pewne. Tym co narzekają powiem jedno: żyjemy w wolnym kraju zmień robotę.

@MM

Dokładnie tak.I wytoczyć proces o mobing takie prawo

Witam, jak wygląda praca na stanowisku technologa ?

Rututu
@Marta

Technolog. Jak każdy fizol. Dostajesz stos zadań później (usunięte przez administratora) od szefostwo bo wyszłaś 2 min wcześniej po 16 godz pracy za całkiem fajna najniższa krajowa. Policz sobie 25 dni razy 16h i podziel przez najniższa krajowa- wyższych obietnic nie słuchaj. To jakieś 9 PLN na godz. Nepale na taśmie Mają 15h na godz.

@Rututu

Czyli 5000 brutto płacą ale za dwa razy więcej godzin niż normalny etat ? Słyszałam, że nadgodziny są tylko okresowo, to też kłamstwo?

@Marta

Od piątku do soboty nadgodziny niedziela tylko okresowo

Były

Były Nowy wpis15.01.2020 21:57 Monika, hm... niech zgadnę, to ta gruba co nawet liczyć nie umie? Myśli że jest inteligentna, a jest po prostu cwaną manipulantką. No to jak się jest takim ciut powyżej zera, to czymś trzeba nadrobić braki. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam nieserdecznie

@Były

Dokładnie ta sama

Hodowca

Witam. Mam pytanie odnośnie warunków i obietnicy a zarazem zadowolenia z wstawinych dla firmy AMI ptaków

Xxx
@Hodowca

Szkoda gadać lepiej uciekać

Darek

@Xxx to bardzo niefajnie, a ty czym się zajmowałeś/zajmowałaś w firmie ? Jesteś nadal pracownikiem?

Bo to tempe baby

ITD nic im nie zrobi są opłacani

Justyna

Trochę mało tutaj komentarzy o pracy w AMI. Nie widzę też żadnych ofert od nich. Czy przyjmują osoby bez żadnego doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o AMI - Mikstat

• Jak się pracuje w AMI?

Zobacz opinie na temat firmy AMI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMI?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042