Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Jerzy Bołtromiuk w Hajnówce

Hajnówka

Opinie o Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Jerzy Bołtromiuk w Hajnówce

Białowieżanka

No i dlaczego usuwa Pan opinie o Jerzym Bołtromiuku??????????? Przecież nie napisałam nic obraźliwego czy nie zgodnego z regulaminem. Kulturalnie wyrazilam swoja opinie, a Pan Moderator znow ją usunął. Czy tylko dobre pochwaly i pochlebstwa trzeba pisac???? A jak napisze sie cos nie tak, to już odrazu Pan usuwa :/ To po co w ogole jest ta stronka z opiniami????????????????????????????????????????

Nieważne

( usunięte przez administratora )o gburowaty, przemądrzały i nie mily fachowiec, który uważa że pozjadal wszystkie rozumy. W dodatku nie lubi jak ktoś mu się przeciwstaia w jego zdaniu. Zdziera pieniądze nie tlumaczac nawet co robi, co z czym się je i o co w ogole kaman. Nie polecam!!!!!

Macie wiedzę na temat firmy Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Jerzy Bołtromiuk w Hajnówce ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Jerzy Bołtromiuk w Hajnówce - Hajnówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Jerzy Bołtromiuk w Hajnówce