Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

BylemWidziałemCzesc

Przeglądając to forum mam wrażenie że 99% wpisów jest oderwanych od rzeczywistości. Zastanawiacie się czy postojowe będzie 20, 60 czy 80 bądź nawet 100%, a czy ktoś z Was słyszał żeby jakieś inne zakłady pracy płaciły postojowe? Ja nie się przyznam że nie. I dotyczy to zakładów które sobie dobrze czy trochę gorzej radziły przed korona kryzysem. Pracodawcy wysyłają na zaległe urlopy, "proponują" korzystać z urlopów czy wdrażają np roczny okres rozliczeniowy żeby móc nadrobić postój nadgodzinami w przyszłości. Każdy chce ograniczać koszty bo teraz trudno o zysk w tej branży skoro obecnie w Europie się nie produkuje i nie sprzedaje aut. Jeździ się tutaj po dyrektorze że nic nie mówi o tym co będzie dalej. Tylko po co ma wyjść przed zakład rano i powiedzieć że nie wie co będzie dalej bo skąd ma wiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja po koronawirusie. Myślę że jemu też zależy żeby utrzymać stołek bo o robotę będzie teraz każdemu ciężko. Czy szwaczka czy dyrektor na dużo ofert liczyć teraz już nie może. A nasz Lear jest raczej droższy w utrzymaniu niż jakieś Macedonie, Rumunie czy inne Maroko więc każdy powinien mieć na uwadze żeby robota była jak najdłużej.

L4
@BylemWidziałemCzesc

Nie chce mi sie nawet tych wypocin komentowac... Czesc

Pracownik produkcji
@BylemWidziałemCzesc

Fajną Bajeczkę napisałes bierzesz Mefedron czy preferujesz cos mocniejszego ?? Ludzie piszą prawdę ale takiego Przydupasa zawsze to za boli prawda jest taka że Dyrektor nie zrobił nic zobacz Sługusie co zrobił Lear w Tychach ludziom zapłacili postojowe a tu co ?? Nic zero konkretów nie wypisuj tu bzdur że ludziom będzię ciężko teraz robotę znalezc jestes Jakim Jasnowidzem czy płacą Ci żebys uratował dobre imię Andrzejka ??

@BylemWidziałemCzesc

Myslisz że do tych nie myślących istot coś dotrze ,dla nich liczy się "tu i teraz",niby boją się o swoje życie,a podstawowych zasad higieny nie przestrzegają i nie chodzi tu o zakład pracy.Narzekanie i zrzucanie winy na kogoś innego to standart ,ale nieudacznik już tak ma,swoje flustracje wyładować na kimś,komu jest lepiej,zamiast popracować nad sobą.Jesli jest tak dużo pracy w Jarosławiu zmień ją ,tylko w dobie pandemi nikt Cię nie zatrudni raczej zwolni,zresztą kto zatrudni ludzi bez wykształcenia i wieku50+,włącz myślenie a pòzniej wypisuj (usunięte przez administratora) i doceniaj to co masz...

Freeman
@Marta

Pracy fajnej do okoła jest mnóstwo wystarczy tylko sie porozgladac a co do lera nie wolno dawac sie skubac ze wszystkiego bo jest zle nie o to chodzi w wolnosci. Trzeba zawsze i bez względu na wszystko bronic swojej godnosci

Filozof!!!!!

...................
@Marta

docenialismy wiele lat..... teraz czas by zaklad docenil nas... tychy wiedza jak trzeba postapic tylko wiecznie jaroslaw nie wie co sie dzieje.... jestes klamcami i tyle....

Dawna
@...................

Jakoś sie wie a co brkuje Ci !!!! No

Byłem i się Zwolniłem
@Freeman

Praca za śmieszne pieniądze za najniższą krajową bo kto mądry pracuje na 3 zmiany i (usunięte przez administratora) z tego ma w takim zakładzie powinno byc płacone 3 tysie na rękę a tu co jest płacone ???marne grosze jak dadzą 2 tysie to jest człowiek zadowolony powiem wam ludzie krótko szykujcie się na zmniejszenie tych waszych wypłat i redukcje ludzi bo mniej zamówien to mniej ludzi i nie ważne że pracujecie po 15 czy 10 lat i tak kogos będą musieli poswięcic

........

czy w zakladzie maszyny nsa wodpowiedniej odleglosci?? czy ludzie szyja w rekawiczkach?? czy stolowka jest czynna ?? czy wszystko jest dezynfekowane???

Ted

Glupcy bawia sie wami jak chca wiedza ze bedziecie czekac na telefony. Czekaja i czytaja co wypisujecie

@Ted

To było do przewidzenia że nikt nie będzię dzwonił Ktoś nagadał głupot i od razu Wszyscy czekają ns telefon jak na Gwiazdkę z nieba xd czekajcie dalej siądzcie sobie na du...pach i korzystajcie z wolnego

Wiosna

Czekamy czekamy i nikt nie dzwoni i już raczej nikt nie zadzwoni

Drago
@Wiosna

Bo nie zadzwonią . Przyjdziesz na dwa dni , a potem dni świąteczne więc wolne ci dadzą z urlopów.

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
Pewne zrudelko

Jednak nie wracamy 6 postojowe 20 procent ma byc

@Pewne zrudelko

Skąd taka wiadomosc ? Czy to już pewne ?

Drago

Słuchajcie głupot które tu piszą a będziecie mądrzy. Takie plotki to jak w Lear krążą. Może ktoś yeti widział itp . 20% postojowego ci nie dadzą bo to nawet nie zgodne z prawem by było. Ludzie już też tacy naiwni nie są i w bajki nie wierzą

Pravownik2

Ludzie, poczekajcie... powiedzieli że będą dzwonić... powiedzieli... Więc czekamy. Nie czytamy (usunięte przez administratora) fake news....

Pracownica

Muszą nam zapłacić min 60 % ale nie mniej niż najniższa krajowa. Tak mówi kodeks pracy... Więc jeśli bedzie postojowe to 2600 brutto muszą nam dać nie mniej ludzie...

Mati
@Drago

Prędzej Świnia niebo zobaczy niż to legendarne postojowe a co do Yeti to nie widziałem ale widziałem U.F.O na Orlenie zajechali zatankowali zwyzywali od Cebulaków i polecieli w kierunku Marsa i jeszcze na koniec zapowiedzieli że jak wrócą to ma byc Flaszka bo jak nie to mbie wykorzystają analoseksualnie

Beka
@Pewne zrudelko

A nie czasem 10 % i kopa w du..pę bo ponoc dają za darmo ??

Jw

Ja jednak myślę że nie wrócimy 6 kwietnia. Zapłacić powinni nam 100% skoro państwo daje 40% a zakład powinien zapłacić 60% za postojowe. A później bezrobocie bo za nim się zakład pozbiera o ile się pozbiera to trochę zejdzie

I co Dalej ??
@Jw

Postojowe się należy nie ważne ile byle by było ale trzeba się liczyc z tym że będą pracujące soboty i niedziele bo żeby to nadrobic trzeba się trochę poświęcic

Sama Prawda
@Jw

I Bardzo dobrze myslisz Zakład w Tychach przedłuża Postój do konca Kwietnia także wybijcie sobie pracę ale ide można ciągnąc opiękę i chorobowe tam przynajmniej płacą postojowe a u nas co ?? Dalej nic Dyrektor chowa głowę w piasek bo nie ma pięniędzy i teraz pytanie co zrobił z tą kasą tyle poszyc sprzedano a Zakład dalej biedny może lepiej go Zamknąc Całkowicie albo dac komuś innemu bo jak Dyrektor nie potrafi zarządzac pięniędzmi to kto inny da radę ??

@Sama Prawda

Bo przecież Pan dyrektor ma nas gdzieś tylko ładnie pięknie na tych zebraniach tacy najlepsi jesteśmy same nagrody, pochwały a teraz co do czego nie jest w stanie się określić i powiedzieć na czym stoimy. Żenada!!!! No i gdzie te związki ja się pytam strasznie walczą ale o swoje tyłki

Idzie Bieda
@Pan x

Związki nie mają o niczym pojęcia dadzą na koniec roku kocyk i 20 żelazko do kompletu i tyle Zlikwidowac Całkowicie i pozamiatane a Lear padnie to jest coraz pewniejsze nie ma pięniędzy dla pracowników na postojowe to ile tak pociągnie miesiąc czy dwa góra Dyrektor doprowadził do ruiny ten Zakład zamiast się okreslic co jest grane to milczy a na zebraniach ma problem z mową stęka i stęka i nic z tego nie wychodzi

@I co Dalej ??

Jakie soboty i niedziele jak zamówień nie będzie?

@Idzie Bieda

Proponuję się zebrać pod learem i poczekać tak na Pana dyrektora i zmusić go żeby wyszedł do nas i powiedział prawdę a nie ku... mydlenie oczu i zero odwagi może go nie zlinczują ludzie ale jakieś konkrety tylko kto pójdzie jak wszyscy się boją zawsze ten jeden zostanie bo nie ma u nas w zakładzie zasady jeden za wszystkich wszyscy za jednego...

Gregory
@kk

Jesli się uspokoi sytuacja we Włoszech i Niemczech to bądz pewny że zatęsknisz za wolną sobotą

@Pan x

Pan Dyrektor sam nie wie co ma robic miał tyle czasu na reakcję ale skąd był pewny na 100 % na obchodach Dnia Kobiet tak ładnie opowiadał że ma nadzieje że koronawirus nie dotrze w nasz rejon i proszę jak wszystko się zmienilo mineło trochę czasu i Lear stanął a ludziom jak nie dano postojowego tak nie ma i nie wiadomo na czym kto stoi a ludzie kombinują biorą opieki i chorobowe ale ile można się tak bawic ???żadnych konkretów Dyrektor i jego świta zaszyła się chyba pod ziemią postój miał się kończyc w piątek ale małe szanse bo to będzię trwac dobre pare mięsięcy i powiem wam jedno moi drodzy Szykujcie się na to że Lear będzię stał długo co nie którym to wyjdzie na dobre i tak robicie za najniższą krajową i nie ma co płakac nad tym bo jak tu ktos szybciej wspomnial liczy się tylko Szmal i Championy w szklanej szafce

@Gregory

Ja już pójdę w te soboty niedzielę ok. Ale daj znać dyrektorze co teraz na czym stoimy. Ok mamy postojowe zgadzam się z tym można potem robić poza plan i napewno będą tacy ludzie. Tylko co teraz Panie dyrektorze?

Kj
@Gregory

Nikt nikogo na siłę nie zmusi iść w każdą sobotę do pracy ,to już nie te czasy

Ktoś? Coś?
@Jw

Ktoś coś wie na temat postoju?

To co już wiadomo czy postojowe dadzą 80 % ?? Czy 60 % ??

Obserwator

Grunt że zakład reprezentatywny jest i mamy 1 miejsce i mamy championa i mamy medale i puchary i mamy nawet gablotkę na te trofea . Ale niestety nie mamy żadnego wsparcia a tak na zebraniach(usunięte przez administratora) że ludzie są najważniejsi .

Gosia1234
@Tomek

Nie wiadomo czy po postoju będzie do czego wracać...

Obserwator
@Obserwator

Nie liczcie na Postój i nie wiadomo jakie pięniądze zacznijcie Wreszcie myslec i kombinowac bo Zakład ma was gdzies liczy tylko kasę ale za chwilę zaczną liczyc trupy pracowników tej jakże Wielkiej Korporacji która zamiast dac postojowe to czeka nie wiadomo na co ???? Pewnie na pierwsze ofiary a będzię ich sporo i obyś Andrzej poczuł na własnej skórze Koronawirusa wtedy może ci myslenie wróci a nie kombinowanie nie czekaj na rozwój wydarzen tylko zacznij Działac

obserwator
@Tomek

Postojowe musi zakład wypłacić 100 % twojej stawki lub najniższą krajowa. Zakład nie może wysłać cię na urlop bezpłatny.

@obserwator

Musi ??? Z tego co mi wiadomo to Dyrektor nie chce zapłacic tego postojowego i co ty na to ??? Zwykły urlop lub zaległy jesli komuś został a Postojowym to sobie można pomarzyc

Pijaczka
@Obserwator

Dobrze gada, polać mu! Należy nam się postojowe jak psu buda. Jak nie zadzwoniła do mnie jutro, że postój, jeb ne chorowowym i Elo, bez jednej igły za dużo nie naszyjecie, mojej operacji nikt nie chce szyć, możecie mnie cmoknac????

Myślałem że wirus atakuje pluca.Okazuje się że niektórym mozgi

kk

Jedna istotna rzecz. Odstępy między osobami nawet na 3 metry nic nie dadzą bo przecież każda szwaczka na linii dotyka każdego poszycia ! Jedno poszycie jest dotykane nawet przez kilkanaście osób ! Zanim skóra trafi na szwalnię jest wymacana przez wiele osób.W rękawiczkach szyć się nie da. Każą nam psikać płynem do okien każdą sztukę, która będzie trafiać w nasze ręce?

Sama Prawda
@kk

Tych odstępów nie będzię bo zanim to wszystko ruszy minie z dobry miesiąc lub nawet 2 a do tego czasu może się wszystko wydarzyc albo będzię lepiej albo będzię tak tragicznie że wprowadzą Stan Wyjątkowy i wtedy Lear będzię przez dłuższy czas stał pusty

Ludzie Pora zmądrzec

O Wczasach w tym roku koncem lipca i sierpnia możecie sobie pomarzyc będzięmy wszyscy tyrac i le wlezie a kto mądry to się zwolni bo jest o wiele łatwiej opuscic ten Przeklęty Zakład bo epidemia szybko się nie skończy wręcz przeciwnie będzię trwac długo

Nie jest zle
@Ludzie Pora zmądrzec

Co tam wczasy ważne że jest Wolne i człowiek nie musi tyrac a jak Wczasów nie dadzą to sam sobie je zrobię minium z miesiąc

Żal mi was Jarosławianie

Narolski nie ma pojęcia o zarządzaniu Learem w waszym miescie u nas w Tychach mamy postój i płacone a tu w tym Jarosławiu Afryka Czasy Białych Murzynów nie martwcie się taalszsz Zakład może i ma wiele nagród ale jest daleko w tyle za Naszym ale takiego macie Szefa co nie potrafi się okreslic

Goga

Znając życie to 6beda nam kazać wrócić do pracy .Tylko według zaleceń 1,5 metra jeden od drugiego ,!!!!!Nie można łamać zaleceń rządu tu chodzi o nasze życie i naszych bliskich!!!!

@Goga

Nikt o zdrowych zmysłach nie zaryzykuje przyjscia 6 do pracy nawet nie ma na to w tej chwili szans Lear postoi sobie jeszcze z miesiąc no chyba że ogłosi. Sam upadłosc

Rys Rysiek

Chciałbym teraz uzyskać odp. na pytanie co z zaleceniami rządu jak między pracownikami ma być zachowana odległość półtora metra. Jak to wyegzekwuje lear bo na chłopski rozum nie ma takiej opcji.

@Rys Rysiek

No właśnie jak? Porozstawiać maszyny? A może przy co drugiej kogoś postawić? Tylko,że nie wszystkie sprawne i nie każda to stębnówka płaska tylko są jeszcze ścinarki czy stębnówki dwuigłowe . A nawet gdyby i porozstawiać to miejsca by brakło. Z resztą nie ma o czym mówić bo tak się nie da. Po drugie ludzie jeżdżą do pracy busami. Kierowca nie może wpuścić do busa więcej ludzi niż połowa miejsc siedzących. I co? Będzie robił kilka kursów żeby wszystkich dowieźć? Nawet jak ktoś autem jeździ to jeśli półtora metra od drugiej osoby to też drugiej osoby nie weźmie. Z drugiej strony gdyby wszyscy przesiedli się do samochodów to gdzie by je zaparkowali??? Chyba szykuje się postój do końca całej tej epidemii.

FREE MAN

Jak nazwa nam wskazuje, mamy tu do czynienia z KORPORACJĄ , zatem jest to punkt nastawiony na zysk. Jak w każdym zakątku podkarpacia stajesz się tu numerem ewidencyjnym robiącym na portfel szczytu piramidy finansowej. Otaczają Cię ludzie, których mianowałbym tytułem karierowiczów. Nie należy się spodziewać rewelacji. Korporacja zawsze będzie korporacją. Plusów nie ma raczej minus jest taki, że na wyssanie energii do pracy zawsze znajdzie się paragraf i nie ma przebacz. W korporacji jesteś statystycznym pracownikiem i tego nie przeskoczysz. Obecna sytuacja zakładu jest taka, że dopóki nie powiesz DOŚĆ, to zmęczą Cię do przyjazdu karetki. Jest już tu forum na temat tego zakładu, ale z informacji faktycznych stało się plotkarskim śmieciem, choć na to znalazło by się wiele innych określeń, a myślę, że wielu z Was nie tego szuka na portalu poświęconemu poszukiwaniom pracy. Także ogólna opinia jest taka, że prace dostaniecie bez problemu, ale na szacunek jako istoty ludzkiej w zwykłej relacji nie otrzymacie, kolesiostwo i plecy na najwyższym poziomie, z jakim się można spotkać. Polecam desperatom i niestety tym, którzy są na zakręcie życia. Pracować idzie, ale zęby trzeba zagryźć tak mocno, że krew spłynie...

Czy ktoś szyje te maseczki ??

Sick
@☺

A po co ci maseczka bedziesz malowac sciany

Może od 6 wrócimy do pracy

Ty
@4

To nie jest dobra odpowiedz

@4

Morze to jest głębokie i wysokie od 6 mało kto wróci do tego Bagna lepiej zostac w domu bo tylko tam jest bezpiecznie

Ccccc
@Wizjoner

W zakładzie czujecie się niebezpiecznie? To po co łazicie po sklepach, pół leara wszędzie gdzie sklep ludzie z leara. NIE WYCHODŹ A DOMU.

Riczi

Będziemy szyć maseczki i za to brawooo

Bo
@Riczi

Brawo wreszcie

Głos pana

.. Czyż nie sprzedają za grosz dwu wróbli? A jednak ani jeden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego. Nawet wasze włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.

.....

Ludzie przestańcie pisać bzdury cieszcie się że macie prace.,niewiadomo jak to dalej będzie. Bezrobocie może być większa mogą być zwolnienia ,zacznijcie sie szanować nawzajem.Pan dyrektor ma polecenia odgórnie .Wiadomo że każdy boi się zaistniała sytuacja .

@.....

Niech zwalniają co ty Człowieku myslisz że nigdzie nie ma pracy tylko w tym Zakładzie ?? Mylisz się bardzo nie strasz ludzi zwolnieniami bo czasy gdy Lear robił z ludzmi co chciał się skończyły niech Dyrektor martwi się o swój stołek bo coraz bardziej robi się gorący

Kpina
@.....

Po pierwsze wcale pracy nie brakuje.. Po drugie to że jest ciężko to nie znaczy że moga robić z ludzmi co chcą.. Zabrac urlop albo bezplatny.. I nie ma innej opcji.. Wczasów nie ma premia oskubana.. Prawda jest taka że bez nas ludzi Lear nie istnieje... I nas to na pierwszym miejscu należy szanowac i o nas dbać.. Dziekuje za uwage

Głos pana
@.....

„Czyż nie sprzedają za grosz dwu wróbli? A jednak ani jeden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego. Nawet wasze włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.

Koniec jest Bliski
@Głos pana

Te dwa wróble pasuje Dyrektorowi dac żeby sobie z nich rosół zrobił niech je do syta bo za chwilę mu tylko trawa zostanie

........

dlaczego w kadrach mowia zeby opieke wypisywac jedynie na dni pracujace skoro na stronie zus jest wyraznie napisane ze nalezy sie za kazdy dzien opieki rowniez za dni wolne od pracy??? zarzadzenie odgorne??

@........

Dlatego że wtedy wydłuża się okres pobytu z dziećmi w domu a wolne w czasie weekendu skraca ci ten czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II