Agrimpex
2 16 13 5 1
Robby Nowy wpis

Fajna atmosfera pracy. Wypłaty przesyłane są na czas. Możliwości awansu. Firma się rozwija.

Tak1Nie
Nazwa działu: Produkcja

Witam, pracowałem w tej firmie na produkcji około 2 lat. Ogólnie niema takiej tragedii, kasa jest w terminie ,urlopy są również przestrzegane, jest nawet niezła kantyna w pełni wyposażona , dostaje się również swoją szafkę na ubranie itp. robi się po 8h na 2 zmiany. W wakacje zazwyczaj są urlopy bez problemu bo jest juz po sezonie. Gorzej w okresie zimowy tu już kierownik decyduje, ale jest on w miarę. Praca monotonna. Firma wymaga dużo ale od siebie wiele nie daje. Ciągły monitoring jak nie robisz to dywanik. A co do kasy trochę mało na początku , lecz po czasie dobrej pracy dają podwyżkę. Nie jest zle ale mogło by być lepiej.

Tak2Nie
Stefan Nowy wpis
@Były pracownik

A może napiszesz o ciągłej rotacji pracowników , problemach z kręgosłupem każdego kto tam pracuje i maxymalnej eksploatacji ludzi ??? Skoro było tak fajnie to dlaczego już nie pracujesz ?

Stefan Nowy wpis
@Były pracownik

Jonasz Nowy wpis

Tak jakoś sporadycznie zostawiacie tu swoje opinie, czy to znaczy, że jesteście w sumie zadowoleni z pracy w firmie i nie ma chetnych?

Andrzej

Czy orientujecie się, czy w najbliższym czasie będą zatrudniać w Agrimpex? Na stronie pracodawcy brak jakichkolwiek ofert w zakładce praca.

Ranking
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Agrimpex? Oddzwaniają zawsze?

Miki

Witam czy ktoś pracuję w firmie Agrimpex jak tam jest naprawdę.

rocky
@Miki

Kołchoz z elementami szaleństwa !!!

Elek
@rocky

Dlaczego tak mówisz?

Elżbieta

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Agrimpex. Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Dzięki za info.

Jarosławiak

Ma ktoś aktualne informacje. Czy wypłaty są wypłacane terminowo? Urlopy są przestrzegane czy udzielane z wielką łaską?

TakNie1
zenon

ha ha ha kto Ci płaci za takie chwalenie tego syfu.Firma fajnie wygląda jak się przechodzi ulicą a jak jest naprawde wiedzą Ci którzy tam pracują.

Tak44Nie

Zostaw opinię o Agrimpex - Jarosław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie