Agrimpex
counter
3 17 27 5 1
Robby

Fajna atmosfera pracy. Wypłaty przesyłane są na czas. Możliwości awansu. Firma się rozwija.

Tak3Nie3
Kasiula Nowy wpis

nie polecam pracy w tej firmie, wykorzystują pracowników, płaca do (usunięte przez administratora)

Porsche Nowy wpis

Firma ogólnie w miarę szef jest bardzo przyjemnym człowiekiem główny właściciel Syn który przyjmuje pomału firmę od ojca niekoniecznie nie ma szacunku do ludzi którzy tak naprawdę pracowali na to żeby on był wykształcony nie ma podejścia do pracownika jak do człowieka tylko jak do narzędzia które wykonuje robotę dla niego i nic mu się nie należy nie ma pojęcia ani rozeznania Jak wygląda produkcja jak ludzie muszą się naciągać I co robić żeby było wszystko w porządku i żeby produkcję fajnie szła Nie odnosi się z szacunkiem ani do właściciela ani do współpracowników do ludzi po prostu którzy go pracowali na jego wykształcenie wypłaty jak na ten czas w dobie czasu jaki mamy nie można powiedzieć No bo są jednak na czas a nawet i przed ale co do wysokości wynagrodzenia tutaj Możemy się kłócić młodzi pracownicy mają różne stawki starzy pracownicy mają gorsze stawki jak młodzi którzy przychodzą czyli nie są doceniani multifunkcyjnych pracowników jest ogromna za co powinni być wynagrodzeni Myślę że sowicie albo jakby nie patrząc no to oni się przyłożyli do rozwoju firmy i pozycji na rynku bo nie oszukujmy się pozycją na rynku tej firmy jest wysoka adekwatnie do wykonywanej pracy i natłoku wydarzeń który się dzieje wynagrodzenie pracownika jest ewidentnie niskie Myślę że na taki dobry początek zwykły Szarak taki który przychodzi tutaj do pracy powinien zrobić te minimum 2700 zł stary pracownik No nie kłóćmy się 3000 zł to jest dla niego mało Gdzie są ludzie którzy naprawdę bo znają się na rzeczy wiedzą jak ustawić maszyny pracowali na nich dość długo oprócz tego zajmowali się grilla mi czy sprzętem w stylu który to posiada właściciel także myślę że naprawdę no pan Michał mógłby się trochę przyłożyć bardziej do wynagrodzenia i do szacunku dla pracownika i nie szukania dziury w całym tak naprawdę no bo szuka pierdół tak zwanych co do ulepszenia pracy choć nie również to nie idzie w parze z tym co się dzieje na produkcji tak naprawdę zdaniem powinien przynajmniej popracować trochę razem zwykłym szarym pracownikiem żeby nabrać jakiegoś szacunku i żeby wiedział jak wygląda praca

Tak2Nie
Dorota Nowy wpis
@Porsche

Czy starsi pracownicy, którzy mają mniejszą stawkę niż młodzi jak piszesz, starali się może o podwyżkę? Czy był poruszany w ogóle ten temat z szefostwem? Może wystarczy po prostu przedyskutować tę kwestię i jest szansa, że coś się zmieni?

Alibaba

Widzę że ludzie z biura wzięli się za poprawienie wizerunku firmy. A jak wygląda praca - to już napisali inni , więc szkoda Wam pisać jak to jest wspaniale - bo nie jest !!!

Anonim Nowy wpis
Klient
@Alibaba

Dokładnie... Nie ma to jak Młody właściciel konwersuje tutaj ze swoim pracownikiem z biura Panem Sebastiankiem, żenada ;)

Luk
 Rekomendacja

Rozpoczynam 3 sezon pracy w firmie i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Kwestia która najbardziej wszystkich interesuje : zarobki są na czas + premie, wczasy pod gruszą, urlopy przestrzegane, nadgodziny się zdarzają w szczycie sezonu ale bez problemu do odebrania. Atmosfera jest bardzo luźna i przyjazna, zawsze można się dogadać. Jeśli ktoś wykazuje zaangażowanie i predyspozycje do dalszego rozwoju to może awansować lub zostać przeniesiony na adekwatne stanowisko oraz liczyć na kolejne gratyfikacje. Dla dzieci pracowników stypendia za dobre wyniki w szkole, nagrody za świadectwa, mikołaj itd. Co do samej pracy: jak ktoś rzetelnie wykonuje obowiązki to nie ma powodów do narzekania, a jak ktoś chce przyjść do pracy i kombinować to się tak nie da, i nie powinien być zaskoczony częstymi spotkaniami z kierownikiem. Ponadto praca na produkcji nie jest dla każdego.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kamil
 Rekomendacja

Współpracę z firmą Agrimpex rozpocząłem w tym roku. Warunki jakie mi przedstawiono były dla mnie dobre i co najważniejsze zostały dotrzymane. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Atmosfera jaka panuje w firmie jest super. Wiem, że w każdej chwili mogę polegać na koleżankach i kolegach z pracy. Czuje się że tworzymy team. Decyzja o pracy tutaj to był dla mnie strzał w 10. Wypłata jest zawsze na czas, z urlopem nie ma najmniejszego problemu. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę tutaj - na prawdę warto.

Rekomendacja

Jako wieloletni pracownik firmy z przyjemnością polecam wszystkim pracę w firmie Agrimpex. Moja opinia jest bardzo pozytywna. W Agrimpexie jest prawdziwa atmosfera pozytywnej energii i tempa, którego oczekuję po pracy w bardzo dobrej firmie. Razem współpracujemy i rozwijamy się. Jest motywacja zarówno od kierowników jak i od zarządu, W takiej atmosferze chce się pracować i rozwijać. Naturalnie satysfakcja finansowa jest na dużym plusie. Jeśli masz pomysł na siebie i chcesz pracować w świetnym zespole to zdecydowanie polecam. Firma niedawno obchodziła 30-lecie, więc tym bardziej polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać w dużej, fajnie, że polskiej firmie – dla mnie to duży plus.

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z Agrimpex? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Zawsze.

Netka

W firmie panuje bardzo miła i przyjacielska atmosfera. Posiłki spożywane są razem przy wspólnym stole, pracodawca daje dodatkowe 15 minut na przerwę śniadaniową/lunchową. Wypłaty zawsze na czas, urlopy i godziny pracy też przestrzegane. Sumienna praca jest zawsze doceniana, ale trzeba się starać. Na plus też fakt, że pracodawca co roku daje stypendia dla dobrze uczących się dzieci pracowników.

Kundel
@Netka

Atmosfera w pracy jest tak przyjacielska że jakby zrobił imprezę integracyjną z alkoholem to musiałaby interweniować policja i pogotowie a później byłyby dyscyplinarki !!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Agrimpex?

Michal
Kandydat

Witam, jak wyglada praca przedstawiciela handlowego? Jak trasowki? Teren ogromny... Czy aby nie jest to zycie na walizkach?

@Michal

Panie Michale. Wszystkie trasówki ustala Pan sam. Aplikacja w telefonie, szybko i sprawne przesyła Pan zaplanowaną trasówkę do firmy. W poniedziałkowych videokonferencjach rozmawiamy o tygodniu, który minął i o planach na nowy tydzień. Jeśli wypadają nagłe sytuacje, to oczywiście trasówka może się zmienić. Teren jest duży, natomiast na tym terenie dystrybucja jest zbudowana. Ewentualne zakwaterowanie to opłacony przez firmę hotel ze śniadaniem. Obsługa klientów B2B: sklepy patronackie, sklepy sieciowe i B2C: rolnik.

Jarosławiak

Ma ktoś aktualne informacje. Czy wypłaty są wypłacane terminowo? Urlopy są przestrzegane czy udzielane z wielką łaską?

TakNie1
Anonim
@Jarosławiak

Wypłacają terminowo, urlopów przestrzegają. Wszystko ok.

Alicja

Czy jest zapewniony obiad pracowniczy?

TakNie1
Robby

Tak3Nie3
Andrzej
@Robby

Aby awansować w tej firmie trzeba spełniać jakieś określone wymogi? Ciekawi mnie, czy trzeba dodatkowo uzupełniać swoje wykształcenie, czy może wystarczy tylko po prostu dobrze pracować i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.

TakNie

Witam, pracowałem w tej firmie na produkcji około 2 lat. Ogólnie niema takiej tragedii, kasa jest w terminie ,urlopy są również przestrzegane, jest nawet niezła kantyna w pełni wyposażona , dostaje się również swoją szafkę na ubranie itp. robi się po 8h na 2 zmiany. W wakacje zazwyczaj są urlopy bez problemu bo jest juz po sezonie. Gorzej w okresie zimowy tu już kierownik decyduje, ale jest on w miarę. Praca monotonna. Firma wymaga dużo ale od siebie wiele nie daje. Ciągły monitoring jak nie robisz to dywanik. A co do kasy trochę mało na początku , lecz po czasie dobrej pracy dają podwyżkę. Nie jest zle ale mogło by być lepiej.

Tak4Nie2
Stefan
@Były pracownik

A może napiszesz o ciągłej rotacji pracowników , problemach z kręgosłupem każdego kto tam pracuje i maxymalnej eksploatacji ludzi ??? Skoro było tak fajnie to dlaczego już nie pracujesz ?

Stefan
@Były pracownik

Jonasz

Tak jakoś sporadycznie zostawiacie tu swoje opinie, czy to znaczy, że jesteście w sumie zadowoleni z pracy w firmie i nie ma chetnych?

Andrzej

Czy orientujecie się, czy w najbliższym czasie będą zatrudniać w Agrimpex? Na stronie pracodawcy brak jakichkolwiek ofert w zakładce praca.

Elżbieta

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Agrimpex. Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Dzięki za info.

Miki

Witam czy ktoś pracuję w firmie Agrimpex jak tam jest naprawdę.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Agrimpex - Jarosław

Agrimpex