Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. w Gliwice

Tymek

Jak w kazdym zakładzie pracy, raz jest lepiej, a raz gorzej. Teraz RW się rozwija i jest jakiś pomysł na tą firmę, ale nie zawsze tak było i trzeba o tym też mówić. W chwili obecnej nie ma za bardzo na co narzekać, niejedna osoba chciałaby tu pracować.

slon

Firma, która z brzydkiego kaczątka, wyrasta na łabędzia. To efekt wielu zmian w firmie, również personalnych i widać to gołym okiem. Może nie jest to jeszcze najlepsza firma w branży, ale jestem niemal pewien, że ma najlepsze perspektywy.

Pedro

Krótko i na temat: to, na co umawialiśmy się w umowie, realizowane jest przez obie strony. Nie ma żadnych niespodzianek, reguły gry są jasne. Chodzę tu do pracy, żeby zarabiać pieniążki i rozwijać kompetencje, a nie żeby kogoś bardziej lub mniej lubić.

pkiu

Pracowalem tam prawie 2 lata na online i nie byl to stracony czas

Programista PLC

Rozmowa zaczęła się bardzo fajnie od opisu jak mniej więcej wygląda praca i jej organizacji w firmie. Od tego momentu poczułem, że jako programista PLC będę zobowiązany do rysowania E-planu.)) No dobra, jak jest. Ale dalej zaczęły się fikołki. Rekruterzy zaczęli osobie z doświadczeniem z zachwyceniem opowiadać o tzw. „delegacjach” i jak to jest dużo, że mój kitometr po prostu się złamał. Po takiej opowieści zapytałem, czy są dodatki do np. projektów w stanach, bo dieta w stanach jest bardzo mała w stosunku do cen, na co dostałem odpowiedź, że można nawet na 30 dolców na dobę przeżyć)). Na samym końcu padło pytanie, ile chciałbym zarabiać. Kiedy w tej kwestii odniosłem się do widełek, dostałem odpowiedź, że nie znają żadnych widełek. Czyli jak?) Zapraszają osobę i nie mają budżetu?) Bzdura. Dla mnie oczywistym jest fakt, że goście poszukują ludzi, którzy w ogóle nie wiedzą ile kosztuje ich praca, czego dowodem jest fakt, iż mają ogłoszenia po całej Polsce. Moim zdaniem osobie z przynajmniej rocznym doświadczeniem nie ma co tam robić. Odradzam P.s. Oczywiście po dwóch tygodniach nikt ze mną się nie skontaktował

Co to są wejścia/wyjścia na sterowniku? Co wiesz o profinecie, profibusie itd. Co zrobić, żeby silnik zaczął się kręcić w drugą stronę?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Michail

Prawie 2 lata temu przeniosłem się do RW i była to najlepsza decyzja, jaką podjąłem w swoim zawodowym życiu.Zostałem zatrudniony bez żadnych koneksji i znajomości. W końcu pracuję w firmie, która stawia duże wymagania, ale w zamian docenia i szanuje swoich pracowników.

Omar

Właśnie zakończyłem swoją współpracę z RW Swiss. Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam został na dłużej :). Dobra ekipa i niezłe zarobki. Dzięki za wspólną przygodę zawodową!

Pytlik

Pracowałem z programistami z RW. Fajna ekipa, mówili raczej dobrze o swojej firmie. Ale najlepszy feedback jest wtedy, gdy się popracuje w bezpośrednio w danej firmie.

Maciek

Bardzo fajne miejsce do pracy i rozwoju. Dużo pozytywnej energii i doświadczenia!

R2-D2

Pracowałem i summa summarum oceniam dobrze. To nie był stracony czas. Pozdrowienia dla całej ekipy RW!

Maru

Nie ma źle. Umowa pod firmę. Różne premie. Na głowę nie pada. Multisport, opieka medyczna, nadgodziny i dojazd płatny, więc całkiem ok.

Opek

Jeżeli chodzi o samą pracę, to jest całkiem w porządku. Wszyscy raczej trzymają się razem. Mnogość tematów z automatyki i robotyki to głęboka woda i szkoła życia dla inżynierów :)

Adam M.

Witam, Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko programisty PLC/Automatyka. Mam w związku z tym dwa pytania: 1. Mieszkam 60km od Poznania czy praca w biurze wiąże się ze stałymi godzinami czy można je ustalić z przełożonym? 2. Nie jest inżynierem "biurowym", siedzenie 8h przed komputerem mnie męczy dlatego też lubię pracę w terenie, na obiekcie gdzie coś się dzieje, jest kontakt z maszynami i można też popracować śrubokrętem. Niestety posiadanie 3 dzieci trochę ogranicza moją dyspozycyjność. W związku z tym mam pytanie jak wyglądają delegacje? Ile czasu spędza się średnio na wyjeździe i czy są jakieś okresowe zjazdy do domu na kilka dni itd? No i z Waszej perspektywy czy posiadając 3 dzieci jest sens się w to pchać?

InżynieR
@Adam M.

1. Nie powinno być problemu z "dogadaniem się", choć pewnie będziesz musiał mieścic się w określonym przedziale godzinowym. 2. To zależy od projektu i jego lokalizacji. Można zjezdzać i raz w miesiacu, i bardziej sporadycznie (zwykle na własne życzenie). Okresowe zjazdy są w kazdym projekcie. A czy jest sens się pchać w delegacje, mając trójkę dzieci? To musisz sam ocenić. Jeśli masz, jak wspomniałeś, problem z dyspozycyjnością, to myśl o delegacjach nie wygląda zbyt rozsądnie. Z drugiej strony możesz zawsze negocjować pracę rotacyjną offline/online. Ale to dylemat, który musisz rozstrzygnąć sam.

troll
@Adam M.

Praca w biurze? Szybko zapomnisz, jak to biuro wygladało.

Marco

Witam Jestem umówiony na rozmowę w Sprawie pracy - oddział w Poznaniu. Jakich pytań mogę spowdziewac się na rozmowie? Ile od rozmowy czeka się na informacje zwrotną? Czy mogę liczyć na szybkie zatrudnienie? Bardzo zależy mi na czasie. Stanowisko na które aplikuje to inżynier robotyki.

Tom
@Marco

Na rozmowie padają pytania kompetencyjne, sprawdzające Twoją wiedzę inżynieryjną oraz predyspozycje osobowościowe. Zwykle feedback pojawia się do kilku dni, ale ten czas może się również wydłużyć nawet do paru tygodni, jeśli pojawią się nieprzewidziane okoliczności. Najlepiej jakbyś zaznaczył na samej rozmowie, że zależy Ci na czasie - to może pomóc. Powodzenia!

Mlody

Tu jest dokładnie tak jak w każdej firmie tzn. są plusy i minusy, jednak zdecydowanie więcej jest tych pierwszych. Sama atmosfera na tyle pozytywna, że ciężko trafić na podobną gdzieś indziej, świetny zespól. Z fajnych rzeczy to jeszcze karta MultiSport :)

Jarek

Witam, czy istnieje w tej firmie możliwość zmiany miejsca pracy po jakimś czasie? Tzn na przykład przenieść się z Wrocławia do Poznania?

Rudy
@Jarek

Jest taka możliwość w RW.

Rudy
@Jarek

Jest taka możliwość w RW.

Witek
@Jarek

Jest to jak najbardziej możliwe!

Darek
@Witek

Po jakim czasie pracy istnieje możliwość przeniesienia do innej filii?

Robotyk
@Darek

Chyba nie ma na to oficjalnej procedury. Kwestia uzgodnień z przełożonym/liderem.

Tomasz

Dobry wieczór, Może ma ktoś możliwość porównania filii w Katowicach oraz w Gliwicach w dziale Konstrukcyjnym pod względem atmosfery w pracy, podejścia przełożonych do pracowników i np. pomocy nowym pracownikom w adaptacji, i którąś bardziej poleca ?

MMMM
@Tomasz

Lokalizacja nie ma znaczenia, to ludzie są najważniejsi :). Wdrożenie nowych pracowników wygląda wszędzie tak samo (są jednakowe procedury), do tego nierzadko współpracuje się z innymi filiami, więc to naprawdę bez różnicy. Poza tym, jak Ci będzie źle w jednej lokalizacji, możesz przenieść się do innej.

Jarek

Witam, czy istnieje w tej firmie możliwość zmiany miejsca pracy, tzn np przenieść się po jakimś czasie z jednego oddziału do drugiego, przykładowo z Wrocławia do Poznania?

MK

Bylem jednym z pierwszych pracownikow tej firmy, przepracowalem w niej kilka lat i dobrze ją wspominam. Duzy stabilny pracodawca, bywaly dni lepsze i gorsze , ale ogolnie oceniam mojego bylego pracodawce pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 29 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 365 ocen.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.