Opinie o RW Swiss Automation Sp. z o.o.

Newsman

Tu sie pracuje, a nie szuka "njusów"!

RobRob

Co nowego w Swissie?? Jakies njusy?

alojzy

Wszedzie dobrze tam, gdzie nas nie ma...

MK

W ostatnim czasie sporo zmieniło się w firmie na plus. To nie to same RW, co kilka lat temu. Firma mocno się rozwinęła, sensowniejsi ludzie sa i powazniejsze projekty. Czasem nie wszystko jest dograne na delegacjach, ale patrzac na inne firmy, to tam wygląda to zwykle jeszcze gorzej.

Wojt

A ja powiem, że w RW da się pracować ;). Delegacje oczywiście bywają czasem męczące, ale taka branża i na projekty trzeba jeździć zwykle albo do Zachodniej Europy, albo do Stanów. Można jednak przywyknąć, a w razie czego można później popracować trochę stacjonarnie w biurze.

rndy

Słowa klucze: jak ktos lubi pracować :)

Robotek

Pracuję w firmie RW Swiss Automation już kilka lat i jestem bardzo zadowolony z tego. Wprawdzie mam zasadę, że jak pracuję to z pełnym zaangażowaniem i może to było widać dla kierownika. Nie narzekam na kasę i na pracę, polecam jeśli ktoś lubi pracować!!

Niekrytykrytyk

@DW no jedni są bardziej bilscy inni mniej :)

Robotka

Co słychać w firmie? Tak mało piszecie a dobrze byłoby coś poczytać zanim będę aplikować . Może ktoś znajdzie moment?

Robot

Wszystko się zgadza, ale żeby były pieniądze trzeba na to zapracować . Jak mówi przysłowie -Nawet Salomon z pustego nie naleje. RW Swiss Automation Sp. z o.o. to spoko firma , jak ktoś chce pracować!!

Div x

Jak są pieniądze, to i chęci do pracy zawsze są lepsze, hehe

Radek

Miło się pracuje jak wszystko idzie zgodnie z założeniami. Są wówczas pieniądze i można nagradzać ludzi. To jest najlepszy bodziec mobilizujący załogę do efektywnej pracy.

Eng

I właśnie otwarli nowe biuro na Łotwie. Dobra robota!

KUKA27

Swissowcy na fali widać. Nowe oddziały, samochody, oby to tylko nie chwilowa koniunktura.

DW

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził :)

Niekrytykrytyk

Nagradzają samochodami to fakt, ale czy najlepszych tutaj kwestia sporna....

Pragmatyk

W Swissie chyba jakiś urodzaj, że nagradzają najlepszych pracowników samochodami. No, no, no.

wdfeqgr

Firma najczęściej poszukuje inżynierów robotyki, programistów PLC, konstruktorów CAD. Bieżące oferty pracy można znaleźć tutaj: http://www.qt-swiss.eu/pl/dolacz-do-nas/

Robunio

Jak firma jest dobrym pracodawcą to i pracuje się bardzo dobrze.

wdfeqgr

Ważniejsze od doświadczenia są Twoje umiejętności i łatwość uczenia się nowych rzeczy. Tak, RW Swiss przyjmuje ludzi młodych. Co więcej, całkiem sporo ich tu pracuje. Do podstawy są delegacje, diety, nadgodziny, funkcjonują też premie uznaniowe.

Robert

Mam pytanie czy mając krótkie doświadczenie zawodowe mam szansę na pracę programisty PLC? Czy RW Swiss Automation przyjmuje w ogóle ludzi młodych ? Gdyby ktoś mógł podpowiedzieć jaką umowę podpisuje nowy pracownik i czy do podstawy są jakieś dodatki?

inzynierek

Stabilna firma o międzynarodowej dobrej reputacji i z ciekawymi projektami. Można się sporo nauczyć.

Radzio

Praca w takiej firmie jak RW Swiss Automation jest dla wyjątkowych osób. Sadzę, że tu pracownik bez odpowiedniej wiedzy nie utrzymałby się długo. Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony i może nie jest idealnie ale z pewnością mam bardzo fajna pracę!

Constructor

Nabór na konstruktorów jest w tej chwili otwarty tylko w Katowicach.

Mikołaj K.

Czy wie ktoś, czy we Wrocławiu poszukują jeszcze konstruktorów CAD?

Marek

Trudno zaprzeczać faktom chociaż niektórzy próbują ale RW Swiss Automation ma ciągle nowe i bardzo prestiżowe projekty.

Łukasz

Na offline nie ma dużo wyjazdów, raczej sporadycznie. A jesli się zdarzaja, to masz zapewnione wszystko, co mozliwe: ubezpieczenie, zakwaterowanie, delegacja, dieta.

Karolina

Dostępne są oferty pracy na stanowisku Inżyniera Robotyki Offline, m.in. w Gliwicach. Ogłoszenie zawiera informacje o możliwości rozwoju w firmie. Pracodawca wspomina też o wyjazdach służbowych. Jak często się one zdarzają? Co zapewniane jest przez firmę w trakcie takiego wyjazdu?

Rysiek

Powiem tak. Jak ktoś chce zarobić i nie boi się wyjazdów, ani pracy, to na projektach online można naprawdę nieźle wyjść na swoje. Oczywiście to coś za coś, bo wiadomo, że każdy taki wyjazd to rozłąka z bliskimi, odległość, etc, ale to już indywidualna decyzja każdego człowieka.

Robotek

Jak firma jest dobrze prowadzona to i na efekty nie trzeba było długo czekać. Dobrze zorganizowana praca jest impulsem do zaangażowania się pracowników w to co robią.

Pan Jan

Jak ktoś jest ogarnięty, to jako robotyk znajdzie pracę w RW niemal zawsze. Zarobki dość dobre, atmosfera ogólnie też, choć wcześniej były jakieś małe zgrzyty, choć gdzie ich nie ma. Generalnie spoko firma, robi sporo ciekawych projektów na całym świecie. Ostatnio nawet dla Tesli.

Roberto

Jak firma ma dobrą opinię to i lista ofert jest bardzo skromna. Ale może ktoś słyszał o nowych etatach? Jak się pracuje w firmie? Będę bardzo wdzięczny za kilka uwag o firmie ale są mi one bardzo potrzebne.

Łukasz

Byłem na rozmowie w RW. Gość, z którym rozmawiałem widać, że zna się na rzeczy, bo rozmowa była niedługa, ale bardzo merytoryczna. Także pierwsze wrażenie na plus.

Roberto

Nigdy nie będzie takiej sytuacji żeby wszyscy byli zadowoleni z pracy w RW Swiss. W sumie to normalne oby było tylko lepiej.

Andrzej

Parę lat temu pracowałem w RW i była to zupełnie inna firma. Nie wdając się w szczegóły, przeszedłem do konkurencji. Na początku roku znów wróciłem do Swiss Group i po prostu jest tyle zmian, że jestem bardzo miło zaskoczony. Jest zdecydowanie mniej chaosu, są zmiany reorganizacyjne i póki co wszystko działa jak należy, włącznie z finansami ;)

Michalll
@Andrzej 07.07.2017 09:27

Potwierdzam. RW niesamowicie się zmieniło w ostatnim czasie!

Mańka

Jedni są zadowoleni z firmy a drudzy nie i tak jest ok.

Michał

Może ktoś coś powiedzieć o stanowisku konstruktora-cad? Aktualne? Na jaki zarobki można liczyć?

TomaszT
@Michał 28.06.2017 20:03

Raczej aktualne, a kasa pewnie uzależniona od umiejętności i doświadczenia - jak wszędzie.

Radek

Może ktoś nie lubi tego rodzaju pracy? Może osoby, które tu pracują nie odpowiadały niektórym z różnych względów. Kilka takich powodów i lepiej zmienić firmę nie męczyć sibie oraz innych pracowników.

Kelly

Fucha aktualna, aplikować :)

Mark

Ogłoszenie na specjalistę ds. administracji "wisi" w kilku miejscach, więc rekrutacja jest chyba wciaż aktualna. Moja żona też zastanawia się, czy aplikować. Zasięgaliśmy języka o firmie w paru miejscach i opinie ma raczej pozytywne, choć kilka skrajnych też znalezlismy w sieci. W kazdym razie w Gliwicach RW ma dość dobrą prasę.

Robot

Czy stanowisko dla specjalisty ds. administracji jest jeszcze aktualne? Czy można liczyć na godziwe zarobki w firmie? Jak sie pracuje, w jakiej atmosferze?

somebody

Jak interesuje Cię offline, to raczej nie powinnaś obawiać się wyjazdów i delegacji, bo to zdecydowanie praca w biurze. Co innego online, ale nawet i tam jest opcja, żeby zjechać na dłużej i popracować na offline. Są oczywiście tacy, których interesuje tylko online i delegacje, bo wiadomo że wiążą się z tym dodatkowe profity finansowe. Ale i na offline ludzie nie narzekają na zarobki. Nie obawiaj się więc i składaj CV :). Powodzenia!

Yemina

Mam pytanie z ciekawości jak wygląda praca w Bielsku. Przyznam szczerze, że nie przepadam za częstymi wyjazdami i delegacjami, ale mogłabym spokojnie pracować na offlinie i jako robotyk, i jako programista PLC. Chciałabym jednak wiedzieć, czy jest w ogóle taka możliwość, żeby nie wyjeżdżać np. na pół roku, czy też jeśli startuję do tej firmy to raczej nie będę miała czasu dla męża i dzieci. Z góry dzięki :)

Robot

@brylaidealna Na tym forum mogą wypowiadać się wszyscy. Niestety ludzie piszą i co drugie słowo to wulgaryzmy, tak nie można. Opinie sa skrajnie różne a to cos znaczy!

andrej

Szczerze? Nie wszystko działa jeszcze w firmie jak nalezy, ale to sie zmienia. Co by też nie mówić, mozna zarobic całkiem przyzwoite pieniądze jak na polskie warunki. Parę rzeczy mnie też razi w firmie, ale to do przezycia ;)

Robot

@wesolyvibn Myślę, że istotą takiego forum jest to iż mogą tu wypowiadać się wszyscy. Zadowoleni jak też niezadowoleni z firmy, wulgaryzmów mamy dosyć.

Krzycho

Było ostatnio info, że już rekrutują do biura w Poznaniu, więc można wysyłać CV-ki.

Posen

Wie ktoś, czy można już aplikować do tego nowego biura RW w Poznaniu?

Zadowolony

Potwierdzam super firma i dobre warunki. W porównaniu do mojej poprzedniej pracy w McDonald's tutaj jest znacznie lepiej.

Robot

Czytając opinie mam bardzo mieszane uczucia, tak skrajnie różne. Zastanawiam się dlaczego niektóre osoby, które wbrew faktom piszą opinie negatywne? Może ktoś z konkurencji bardzo inspiruje do dokonywania wpisów? Może nie nadawali się do pracy w firmie?

Zostaw opinię o RW Swiss Automation Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RW Swiss Automation Sp. z o.o.