Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. w Gliwice

Rafał W.

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy konstruktora w tej firmie? Czy warto? Zarobki? Rozwój, godziny pracy, cokolwiek?

pimpek
@Rafał W.

Pracuję na innym stanowisku, ale firmę mogę polecić. Zarobki przyzwoite, godziny pracy jak sobie ustalisz z przełożonym, na projektach za granicą na pewno dniówki będą dłuższe. Szkolenia w firmie są i wiem, że to jeden z nowych priorytetów RW, ale tak naprawdę najlepiej samemu "cisnąć" o to, co cię interesuje. Do tego prywatna opieka medyczna, karta multisport i parę innych rzeczy, ale to już powoli standard.

Helena
@Rafał W.

Mam nadzieję, że komentarz użytkownika @pimpek w jakiś sposób okazał się dla Ciebie przydatny. Powinieneś wiedzieć, że praca w RW Swiss Automation to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych. Pracując tam będziesz mógł liczyć na pakiet socjalny, rozwój i kształcenie, jasne warunki finansowe i wiele innych. Więcej ciekawych informacji znajdziesz tu: http://www.qt-swiss.eu/pl/dolacz-do-nas/ Zdecydujesz się na rozpoczęcie z nimi swojej kariery zawodowej?

Firma naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać. Wiem z własnego doświadczenia.

Experienced

Jeśli jesteś w miarę zdolny i pracowity i po skończeniu studiów chcesz bez 30-letnich kredytów kupić mieszkanie, samochód, napchać kabzę i zdobyć wiedzę oraz doświadczenie, które zapewni Ci godziwy byt przez wiele lat, a przy tym jesteś w stanie poświęcić 2/3/4 lata swojej młodości, to ta firma może w tym pomóc (pod warunkiem, że sporo czasu spędzisz na delegacjach). W dużej mierze będzie to jednak czas wycięty z życiorysu, choć zobaczysz też kawałek Świata i możliwe, że będziesz miał co wnukom opowiadać.

@Experienced

No coś za coś. Życie to sztuka kompromisów.

Zbigniew
@Experienced

Z Twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, że praca w firmie RW Swiss Automation daje pracownikowi poczucie stabilnej sytuacji finansowej oraz świadomość tego, iż wiedza i doświadczenie, które nabywa, przyda mu się w przyszłości. Myślisz, że są szanse, aby pracować w tej firmie na stałe? Znasz osoby, które mają długi staż pracy pracując w tej firmie? Jestem ciekaw, czy są takie osoby.

Experienced
@Zbigniew

Jest całkiem sporo osób, zwłaszcza na stanowiskach liderskich i okołoliderskich, które pracują tu ładnych parę lat, więc myślę że można przepracować tu długie lata. Nie mam dostępu do szczczegółowych danych, ale rotacja pracowników jest raczej na normalnym poziomie i nie ma tu żadnych anomalii - przynajmniej ja ich nie zauważyłem :)

Dobra firma z perspektywami. Na ten moment borykająca się z problemami szybko rosnącej firmy (komunikacja, organizacja), ale to normalne. Na pewno jest coraz lepiej, widać na każdym kroku postępy i stale rosnący potencjał organizacji.

Adrian M
@777

Fajna firma, fajni ludzie, z tą organizają to trochę prawda, ale firma jest w fazie rozwoju i musi byc troche nieład. Kto pracował przy budowaniu jakiejkolwiek firmy ten wie, jak to działa.

Programista PLC

Rozmowa zaczęła się bardzo fajnie od opisu jak mniej więcej wygląda praca i jej organizacji w firmie. Od tego momentu poczułem, że jako programista PLC będę zobowiązany do rysowania E-planu.)) No dobra, jak jest. Ale dalej zaczęły się fikołki. Rekruterzy zaczęli osobie z doświadczeniem z zachwyceniem opowiadać o tzw. „delegacjach” i jak to jest dużo, że mój kitometr po prostu się złamał. Po takiej opowieści zapytałem, czy są dodatki do np. projektów w stanach, bo dieta w stanach jest bardzo mała w stosunku do cen, na co dostałem odpowiedź, że można nawet na 30 dolców na dobę przeżyć)). Na samym końcu padło pytanie, ile chciałbym zarabiać. Kiedy w tej kwestii odniosłem się do widełek, dostałem odpowiedź, że nie znają żadnych widełek. Czyli jak?) Zapraszają osobę i nie mają budżetu?) Bzdura. Dla mnie oczywistym jest fakt, że goście poszukują ludzi, którzy w ogóle nie wiedzą ile kosztuje ich praca, czego dowodem jest fakt, iż mają ogłoszenia po całej Polsce. Moim zdaniem osobie z przynajmniej rocznym doświadczeniem nie ma co tam robić. Odradzam P.s. Oczywiście po dwóch tygodniach nikt ze mną się nie skontaktował

Co to są wejścia/wyjścia na sterowniku? Co wiesz o profinecie, profibusie itd. Co zrobić, żeby silnik zaczął się kręcić w drugą stronę?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Robotiker

Pracuje ponad 3 lata w RW. W ciagu tych lat miałem możliwość spróbować pracy na różnych stanowiskach i rozwijam się w wybranym przez siebie kierunku. Firma przyjazna, międzynarodowe środowisko, elastyczne godziny pracy, a z mojego wynagrodzenia jestem zadowolony. Polecam dla ambitnych, którzy nie odnajdują się w sztywnych korporacjach :)

Ptachu

Plusy: - mozliwosci rozwoju - luzna atmosfera pracy - duzy wplyw na organizację Minusy: - duza dynamika pracy - niektorym to odpowiada, niektorzy moga sie poczuc jak w chaosie Oosbiscie polecam, bardzo fajni ludzie :)

Miras

Nie powiem złego słowa na tę firmę, bo czuję się tu naprawdę świetnie i mimo ponad 400 osób pracujących w całej grupie, nie jest to typowe korpo. Nikt nad Tobą nie stoi, nie rzuca tabelkami i nie naciska. Wszystko w przyjaznej atmosferze, na luzie i bez spiny - tak jesteśmy przyzwyczajeni. Przy takim nastawieniu praca jest naprawdę przyjemna.

W firmie z tak wielkimi ambicjami jeszcze nigdy nie pracowałem. Wiem, że zaraz rzucą się na mnie malkontenci, ale taka jest prawda. Osobiście polecam i to nie dlatego, że mamy dobre zarobki albo, że będziemy mieć nowe biura, ale dlatego, że jest normalnie i jak ktoś jest nauczony pracy to będzie zadowolony!

Michalski

Rzetelna i dość nowoczesna firma. Wszystko jeszcze przed nimi, ale potencjał jest ogromny. Można się sporo nauczyć!

Borek

Osobiscie robota fajna i atmosfera tez (nie zawsze), zalezy na jaka ekipe trafisz. Ja dodam jeszcze ze mozna spotkac cwaniakow (co prawda nielicznych), ktorzy myślą, że zjedli wszystkie rozumy. Ale wszędzie się trafią tacy.

Mlody

A ja lubię swoją robotę, bo dzieki niej zwiedziłem już sporo miejsc za granicą . Pewnie za parę lat mi to przejdzie, ale póki co, to korzystam z mozliwości podróży ;)

Jagger

Na projektach bywa czasem chaotycznie, czasem szwankuje przepływ informacji, ale nie brakuje tu fachowców i zdolnych inżynierów.

Adas

Praca jest naprawdę w porządku, a firma jest stabilna i rozwojowa. Na przestrzeni kilku lat, otwarte zostały nowe biura w największych miastach Polski, są też biura za granicą. Widać na horyzoncie nowe projekty, no i firma rośnie w oczach. Teraz to już chyba prawie 500 osób pracuje w Swiss-ie. Nieźle!

Attenzione

Z perspektywy biura - firma godna polecenia.

Micky

Pracuję w RW już prawie 2 lata i na pewno planuję zostać na dłużej. Atmosfera jest ok, choć wiem, że są firmy, gdzie dzieje się nieco więcej pod kątem kultury organizacji. Biura są w świetnych lokalizacjach w kilku miastach w Polsce, co akurat mi się podoba, bo niedługo planuję przeprowadzkę :). Raczej nie ma tu ludzi z przypadku i co mi się podoba - w miarę doświadczenia i rozwoju, ścieżka awansu jest otwarta. Jeśli chodzi o pieniądze na stanowiskach zw. programowaniem robotów - jest to dla mnie bardzo satysfakcjonująca stawka.

Mikus

Powiem tak, nikt tutaj nie poklepuje nikogo po ramieniu i nie zachwyca sie jaki ktos jest zdolny i niezastąpiony. Badzmy realistami, uczysz sie fachu, nabywasz doswiadczenie i jak ci sie podoba, to zostajesz, nie podoba - idziesz szukac szczescia dalej. Ja mam w porządku ekipe, więc jest ok. Mógłbym przyczepić się do paru kwestii, ale na upartego to wszędzie sie coś znajdzie. Więc tak najobiektywniej, to moge powiedzieć, że jest calkiem przyzwoicie w RW.

Adi

Jak wszędzie, są plusy i minusy, ale generalnie polecam. Firma pozwala się rozwinąć i zdobyć cenne doświadczenia, zapewniając przy tym niezłe warunki płacowe i fajną atmosferę. Stawiający na uczenie się i wymagającą pracę odnajdą się tu bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 29 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 365 ocen.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.