Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. w Gliwice

PP

Cześć, Czy ktoś z Was pracuje na stanowisku Inżyniera metrologa- skan 3D? Prosiłbym o jakiekolwiek opinie/informacje. Pozdrawiam

Witam , a jak wygląda praca elektryka , tzn jak zarobki wyglądają godziny pracy zakwaterowanie , wiem że są delegacje 3na 1 i 6 na 2 , jak dla elektryka z doświadczeniem w branży automotive to firma godna polecenia ?

MIE
@Adam

Firma ma teraz dwie grupy elektryczne, glownie na terenie Europy, standardowo delegacje to 3:1, ale w razie czego zawsze można się dogadać. Konkretne daty poznajesz zazwyczaj na długo przed wyjazdami, około 2-4 tygodnie, transport samochodami firmowymi. Co do zarobków to jest to mocno uzależnione od tego ile umiesz, czy znasz standardy automotive, języki itp. Zakwaterowanie załatwia firma, zawsze masz osobny pokój z dostępem do kuchni czy aneksu. Co do narzędzi to niczego nie brakuje.

@MIE

Mówisz że zakwaterowanie załatwia firma. No a kto pokrywa jego koszty? Pracownik musi coś płacić za te pokoje czy to w całości firma na siebie bierze takie koszty? Jest jakaś dieta na takich wyjazdach?

esst
@Olga

firma bierze na siebie 100 proc kosztów, jedynie wyżywienie jest po stronie pracownika - dostajesz diete np na niemcy 50 eur za dzień

Xyz
@Olga

Na 99% nocleg załatwia firma i koszty transportu z PL na obiekt oraz koszty noclegu ponosi firma.

quer

jak z traktowaniem kobiet w firmie?

Natan
@quer

A jak ma byc? Płeć nie ma żadnego znaczenia. Jesteś pracownikiem i tyle.

@quer

średnio (i to dyplomatycznie mówiąc)

Mkl

Firma jak firma. Generalnie jest ok, czasem szwankuje komunikacja. Ale w firmach liczących kilkaset osób to raczej standard.

plcek

tutaj prawie nie ma kobiet, wiekszosc ludzi to faceci - 3/4 pracy to delegacja na fabrykach, do tego malo ktora kobieta interesuje sie robotyką,

Mana
@plcek

Są też kobiety, ale jest ich zdecydowana mniejszość (taka branża). Niemniej, można spotkać panie na stanowiskach robotycznych, programistycznych, ale najwięcej to w administracji.

@Mana

A czy kobiety są traktowane tak samo jak mężczyźni jeśli chodzi o wysokośc wypłaty?

Patryk
@Iwona

A czemu miałyby być traktowane inaczej? Nigdy nie słyszałem, żeby było coś nie tak.

Albs
@Iwona

W firmie sa widelki i roznice sa wedlug stanowiska, nie wedlug płci

Dann
@Albs

Dokładnie. Trudno sobie nawet wyobrazić, żeby było inaczej.

@Dann

No to fajnie, uwierzcie mi że w innych miejscach różnie z tym bywa. A w administracji dobrze można zarobić?

Qwert
@Iwona

Jak sobie wynegocjujesz tak będziesz mieć. Z podwyżkami tak samo, jak się upominasz i dobrze pracujesz to raczej nie będziesz mieć problemów.

wieloletni pracownik
@quer

Jeśli pytasz czy będziesz miała super warunki z powodu swojej płci to - nie. Jest to jedna z tych firm która traktuje wszystkich tak samo źle, więc nie licz na lepsze traktowanie z powodu nie bycia facetem, ale na pewno nie będziesz taktowana gorzej z powodu bycia kobietą.

@Qwert

Aa czyli indywidualnie podchodzą. A jakaś średnia z wynagrodzenia to jest tak dla wyobrażenia sobie mniej więcej? Lepiej żeby nie zawołać za dużo chyba...

ProgramistaPLC

Na jakie zarobki może miesięcznie łącznie liczyć programista PLC ONLINE z 4 letnim doświadczeniem (posiadam duże doświadczenie w uruchomieniach)? Czy są tutaj konkurencyjne stawki?

Damien
@ProgramistaPLC

Czy konkurencyjne to trudno powiedzieć, na pewno nie odstają od stawek rynkowych. Ostatnio headhunter proponował mi nawet mniejsze pieniądze niż zarabiam tutaj, więc chyba nie jest źle.

plcekas
@ProgramistaPLC

ok 18 tsd netto całosc z dietami

Programista PLC

Rozmowa zaczęła się bardzo fajnie od opisu jak mniej więcej wygląda praca i jej organizacji w firmie. Od tego momentu poczułem, że jako programista PLC będę zobowiązany do rysowania E-planu.)) No dobra, jak jest. Ale dalej zaczęły się fikołki. Rekruterzy zaczęli osobie z doświadczeniem z zachwyceniem opowiadać o tzw. „delegacjach” i jak to jest dużo, że mój kitometr po prostu się złamał. Po takiej opowieści zapytałem, czy są dodatki do np. projektów w stanach, bo dieta w stanach jest bardzo mała w stosunku do cen, na co dostałem odpowiedź, że można nawet na 30 dolców na dobę przeżyć)). Na samym końcu padło pytanie, ile chciałbym zarabiać. Kiedy w tej kwestii odniosłem się do widełek, dostałem odpowiedź, że nie znają żadnych widełek. Czyli jak?) Zapraszają osobę i nie mają budżetu?) Bzdura. Dla mnie oczywistym jest fakt, że goście poszukują ludzi, którzy w ogóle nie wiedzą ile kosztuje ich praca, czego dowodem jest fakt, iż mają ogłoszenia po całej Polsce. Moim zdaniem osobie z przynajmniej rocznym doświadczeniem nie ma co tam robić. Odradzam P.s. Oczywiście po dwóch tygodniach nikt ze mną się nie skontaktował

Co to są wejścia/wyjścia na sterowniku? Co wiesz o profinecie, profibusie itd. Co zrobić, żeby silnik zaczął się kręcić w drugą stronę?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rybak64

Jak wygląda praca inzyniera metrologa? Słyszałem że system 2/1 . Jak jest z wyjazdami? Czy firma inwestuje w pracownika?

@Rybak64

Jeżeli chodzi o szkolenia to nie inwestuje. Uprawnienia, certyfikaty mają nieliczni z podpisanymi na tę okoliczność lojalkami (na rok, dwa). W większości przypadku na projekcie jest tylko jedna osoba z certyfikatem. Nawet Safety sprawdzają jedni, a podpisują drudzy. Nie wiem jak to działa w stosunku do klienta, ale jakoś widocznie.

Qwert
@Robotyk

To nie do końca prawda. Od 2 lat lojalki są tylko i wyłącznie na najdroższe szkolenia, a często nawet od tych najdroższych są odstępstwa i pracownik nie podpisuje lojalki. Najdroższe czyli kilka tys eur.

Czy w firmie QT Swiss Engineering Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Iwona

I to jakies specjalistyczne szkolenia czy trenujecie komunikację interpersonalną itp?

Zofia

I pracownicy mają normalnie płacone za te godziny, podczas których są na szkoleniu?

Damian
@Zofia

Wszystko odbywa się w ramach pracy.

aaa
@Iwona

Dotychczas (pracuję tu od kilku lat) było tylko 1 takie szkolenie dla zwykłych pracowników (z zarządzania czasem i ustalania priorytetów, odbyło się w tym roku). Dla kadry zarządzającej wyższego szczebla było chyba tylko raz, jakieś 2-3 lata temu.

Olga

To od czego to zależy, że ktoś mógłby mieć więcej lub mniej? Jaka tematyka a przykład skoro tak dużo? ;)

@aaa

Ja tylko w tym roku miałem 1, a w ogóle to byłem na jakichś 5-6.

Witam wszystkich! Jak wygląda praca na stanowisku - Inżynier Elektryk (Projektant Eplan)? Czy mógłby mi ktoś przybliżyć tą pracę pod względem zarobków, obowiązków oraz atmosfery pracy? Chodzi mi o oddział w Poznaniu Z góry dziękuję za odpowiedzi)

Jugger
@Gość

W Poznaniu team jest naprawdę ok, można się dogadzać z liderami. Eplanisci mają mniej delegacji niż robotycy online czy programisci plc. Jeśli chodzi o obowiązki, to raczej lista z ogłoszenia jest kompletna, a przynajmniej kiedyś tak było. Powodzenia!

Justyna
@Jugger

Czyli uważasz, że to miejsce jest dobre żeby zatrzymać się na dłużej jeśli chodzi o zatrudnienie? Stabilna praca?

Jugger
@Justyna

Jak najbardziej, ze swojej strony mogę polecić. Na pewno to stabilna praca.

J.
@Justyna

Na dłużej nie, bo trudno jest wytrzymać tempo pracy. Przez cały okres zatrudnienia, jako robotyk, spędziłem 100 procent czasu w delegacji, średnio 3/4 roku kalendarzowego. Do tego, w większości teamów, zawodzi planowanie przez co w wolnym czasie możesz spodziewać się telefonu z poleceniem wyjazdu w delegację na drugi dzień. Poza tym niskie zarobki i stres powodują, że jest duża rotacja pracowników szukających stabilizacji, lepszych warunków pracy, bądź lepszej płacy.

B
@J.

musiałeś być na jakims ekstremalnym projekcie, albo źle Cie zrozumiałem. system pracy jest zazwyczaj 2:1. Tryb pracy na fabrykach jest wszędzie podobny jeśli pracujesz w tej branzy , w tym zawodzie. Także raczej nie dla ludzi, którzy sa domatorami. Stawki są lepsze niż u konkurencji u której pracowałem, bez problemu wyciągam kilkanaście koła netto z dietami.

P
@B

Tak jest, 2:1 wyjazd i powrót w niedziele, czyli dokładnie 70% procent roku w pracy bądź trasie. Dorzucić wyjazdy losowe i mogę się z kolegą zgodzić. Niektórzy jeżdżą więcej, niektórzy mniej. ale szacować można pomiędzy 60-80% na wyjeździe. Ja miałem dużo mniej niż u znajomej mi konkurencji. Moi koledzy z dywizji również. Być może jest to kwestia dywizji bądź oddziału. Bez nadgodzin, lecz wliczając dietę (z Niemiec) z całego miesiąca były to okolice pierwszej, znanej powszechnie 5-cyfrowej kwoty netto :)

@B

Różnie pracuje się w różnych firmach. Są takie, gdzie sam odpowiadasz za offline, międzyczasie masz czas na jakieś boczenie się w biurze, nie jesteś tak obładowany projektami. Wyjazdy są zaplanowane. Tak, przy długich projektach w automotive jest to trudne do skoordynowania, ale powinno też być to dobrze wynagradzane. Nie średnią krajową po dwóch latach pracy w Niemczech. Przy takim trybie pracy (nadgodziny, praca w weekendy, po godzinach) 5-cyfrową kwotę wyciągniesz pracując przy szparagach. Proszę nie pisz, że chociaż plecy nie bolą :)

Ewelina
@Robotyk

No okej, masz racje… No a tutaj w takim wypadku? Tutaj ludzie przychodzą o konkretnej firmie się dowiedzieć

Szczekaj
@Robotyk

W punkt! Doskonale opisuje to QT :)

kortex

czesc, jak wyglada dojazd na delegacje? jeśli mieszkam 100 km od oddziału to muszę dojechać do oddziału np. w Katowicach lub Wrocławiu i stamtąd ruszam służbowym? dobrze rozumiem ? a może jest szansa ze dadza służbowego do domu na te pare dni wolnego?

@kortex

Jest szansa, że dostaniesz auto, żebyś nie musiał jechać tych 100km lub ktoś po Ciebie przyjedzie :)

@Adam

Wygodne rozwiązanie. Ja mam pytanie z innej beczki, ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku IT Support i jak długo trwa wdrożenie? Bo nie wyjaśniono tego w ogłoszeniu.

Aspirant

Witam, w ogłoszeniach dla plc jest napisane, że wyjazdy stanowią 50-70 procent czasu. Jak to wygląda w praktyce skali roku? raczej 70? czy raczej 50? czy może średnia? I drugie pytanie, czy system to jakies sztywne 2/1, i zawsze wiem ze bede miał te 7 dni wolnego, czy raczej trzeba być turbo elastycznym i raczej ciezko zaplanować czas wolny?

Aleksander
@Aspirant

Hej, W odpowiedzi na Pana pytanie : Zazwyczaj jest to średnia z wyjazdów rocznych - wiadomo, są okresy gdzie wykonujemy prace offline zaczynajac projekt ale później jest uruchomienie na linii, co w przełożeniu na procent wyjazdów daje srednio od 50-70% w skali roku. Jeżeli chodzi o delegacje : prowadzimy tryb 2/1. Zdarzają się wyjątki, chociażby jeżeli mówimy o summer/winter shutdown - wtedy delegacja jest zazwyczaj planowana na cały shutdown (3 tyg). Oczywiście, ze można sobie zaplanować wolne, wiadomo, ze wypadają jakieś niespodziewane sytuacje, ale zazwyczaj plan wyjazdowy jest układany duzo wcześniej, z liderem również istnieje możliwość dogadania, kiedy pracownik musi/chce być w Polsce ze względu na rożnego rodzaju okoliczności. Jeżeli ma Pan jeszcze jakies pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam

Zaciekawiony

Mam kilka pytań odnośnie pracy online robotyk/PLC: 1. Czy są jakieś różnice w zarobkach ? 2. Jak wygląda zakwaterowanie? Śpi się po hotelach, motelach czy wynajmowanych mieszkaniach? 3. Co z wyżywieniem? Trzeba sobie samemu przygotować śniadanie, obiad, kolację? A może kupujecie bo ilość godzin spędzonych na fabryce uniemożliwia wam siedzenie w kuchni? Może w hotelach jest chociaż śniadanie? 4. Raczej nie pracujecie po 8 h więc ile? 10-12 ? Więcej? Może zależy od kraju? 5. System pracy jest 2:1 czyli mniej więcej dwa tygodnie na site'cie a później tydzień wolnego w domu czy trzeba stawiać się w biurze? Dzięki za poważne odpowiedzi.

Aleksander
@Zaciekawiony

Hej, 1. Są różnice w zarobkach między offline ( praca biurowa) a online ( praca na fabryce). 2. Zakwaterowanie jak i dojazd na delegacje zapewnia firma. Jeżeli pozwalają na to możliwości to staramy się wynajmować mieszkania ( każdy pracownik ma swój własny pokój, tak, żeby była zachowana prywatność). Zdarzają się również hotele. Jest to również zależne od ilości ludzi na projekcie ( jeżeli mamy np 40 pracowników w jednym miejscu to warto wynająć pokoje w hotelach tak, żeby wszyscy dojeżdżali z jednego miejsca do pracy, szukamy hoteli, które posiadają w pokoju aneks kuchenny) 3. To jest kwestia indywidualna, niektórzy sobie gotują, niektórzy zamawiają. Jest możliwość śniadania w hotelu ale w takim wypadku odpada nam 15% diety. Dla przykładu w niemczech jest to 49E dziennie. 4. Praca na fabryce jest zależna od stopnia zaawansowania projektu - standardowo pracujemy od 10-11 h dziennie z godzinna przerwą. 5. System pracy przy delegacjach europejskich - 2/1 ( chyba, że jedziemy na summer/winter shutdown - wtedy może zdarzyć się nieco dłuższa delegacja). Jeżeli chodzi o wyjazdy na inne kontynenty - dłuższe delegacje - 4-6 tyg z tym, że w domu też mamy więcej wolnego. ( Jeżeli ktoś jest chętny zawsze jest możliwość zostania np w stanach zjednoczonych i organizacja wolnego czasu na miejscu) Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem ;)

@Aleksander

5. hmm, rozumiem że te europejskie przeważają? czy 2/1 to dosłownie 2 tyg tam, 1 tydzień dom, czy jakoś inaczej to wyglada ? jest tutaj jakaś reguła? powiedzmy 3 tygodnie fabryka / półtora dom albo 10 dni / 5 dni? jest tu jakaś elastyczność dla tych co chcą dłużej być w pracy i tych co wola częściej zjeżdżać?

@grot

W pewnych okolicznościach można się dogadać, zaplanować coś w większym wyprzedzeniem (zastąpi Cię ktoś), ale tak z dnia na dzień to nie znasz dnia ani godziny, np. w sobotę dowiadujesz się, że w niedziele nie jedziesz jednak na tydzień tylko trzy… ale jak masz „wymówkę”, coś ważnego do załatwienia to firma jest na tyle duża, że znajdzie zastępstwo. Na pewno dla osoby, której pasuje siedzieć przez cały rok w fabryce będzie w tej firmie dobrze. Niestety za, według mnie, marną stawkę. Hotele i zakwaterowanie jest ok, raczej każdemu zależy, żeby było dobrze. Jak trafi się coś gorszego to raczej z niewiedzy zamawiającego zakwaterowanie.

@Robotyk

I co po tych 3 tygodniach? Półtora tygodnia wolnego w domu czy mniej? I czy dojazd / powrót to dni "pracujące" czy "wolne"?

@grot

Dojazdy to dni pracujące. W niedziele i soboty rozliczane 1 do 1 (nie 200%) na uz, czyli Twoja stawka netto x godzina. To zależy znowu jak się dogadasz. Zapewne wolne do następnej niedzieli (tydzień). Jak nie będzie pracy to powiedzą, żeby zrobił sobie dwa tygodnie wolnego, bądź (bardziej prawdopodobny scenariusz) zapytają czy nie pojedziesz za kilka dni. Raczej jest to takie wszystko rozmyte, nikt nie będzie na Ciebie krzyczał tylko zapyta "czy byś mógł tak zrobić". Po prostu chciałbym zaznaczyć, że 10/4 albo 2/1 to nie jest świętość. Każdy lider robi pod klienta, nie pod pracownika.

@Robotyk

@Robotyk ok, dzieki za odpowiedzi, jeśli dobrze Cię zrozumiałem to dojazdy i powroty mam płatne, nie mniej muszę się liczyć że wyjazd do Niemiec odbywa się często już w niedzielę, a nie poniedziałek. niuans ale pomaga podjąć decyzję. jeszcze jedno pytanie. co w praktyce oznacza że transport organizuje pracodawca ? do Niemiec dojeżdża się samochodem służbowym ? czy jest miejsce żeby wziąć ze sobą np żywność czy tylko najpotrzebniejsze rzeczy?

@grot

Tak, w firmie są służbowe samochody, jak zabraknie to zazwyczaj są wynajmowane w wypożyczalni. Jak jedziesz sam to masz miejsca tylko ile jest w kombi Skody Octavii. Zdarzało się, że jechaliśmy w więcej osób, np. 4, ale to były raczej szczególne okazje. Są tacy, którzy potrafią wziąć w delegację PCta :) (usunięte przez administratora)Polecam jednak dopytać, może tylko u mnie był taki standard, firma jest duża, jest wiele oddziałów i teamów.

mlodszy konstruktor

Na juniorskim stanowisku nie ma procesu wdrożenia, standardy trzeba poznać samemu tak samo jak środowisko pracy. Brak wyznaczonych celów i terminów, zero wsparcia ze strony przełożonych.

Bartek
@mlodszy konstruktor

To chyba zależy od stanowiska lub dywizji. Ja miałem wzorcowe z określeniem celów, dokumentacja i wszystkim, co trzeba.

@Bartek

To dziwne żeby to się tak różniło, nawet na różnych stanowiskach. Przecież każdy powinien miec jakieś wdrożenie czy przeszkolenie. Też słabo że nie było wsparcia... Czy teraz to jakoś naprawili i już można na nie liczyć?

Br
@Olga

Z tego co wiem, to w standardzie jest, czy powinno być wdrożenie na każdym stanowisku, niezależnie od dywizji.

Drwal
@Br

Zawsze był normalny onboarding. Jeśli ktoś tego nie miał, to znaczy, że z jakichś losowych przyczyn, coś poszło nie tak.

Dorota
@Drwal

No właśnie trochę dziwne, a ile czasu trwa takie wdrożenie?

@Dorota

Zwykle 1-3 miesiące w zależności od konkretnego stanowiska.

JoTUN

Witam, ile trwa proces rekrutacjii? wysłałem moją cv ponad tydzień temu i brak odzewu od firmy

@JoTUN

U mnie odezwali się po ponad 2 tygodniach ale od rozmowy był jeden dzień do decyzji o przyjęciu

Karol
@Gość

U mnie to było jakieś 2.5 tygodnia od wysłania cv i decyzja w 1.5 tygodnia od rozmowy. Także dość szybko i sprawnie.

Cześć, zastanawiam się na jakie widełki płacowe może liczyć robotyk offline z paroletnim doświadczeniem? Znajomość Processs Simulate i DELMII. Praca na miejscu/zdalnie? Są jakieś dofinansowania do jakichś szkoleń poza standardowymi multisportami/luxmedami/medicoverami? Jak z wyjazdami - obowiązkowe, możliwe czy praca tylko offline? No i oczywiście czy są owocowe wtorki ;)

Dawid
@Tomek

Doświadczenie oceniane jest pod kątem biegłości w obsłudze programów oraz portfolio zrealizowanych projektów i to wpływa na proponowane widełki - tu nikt z fusów raczej nie wywróży, jak wygląda Twoja sytuacja, bo staż pracy nie równa się (a przynajmniej nie zawsze) byciem ekspertem. Możliwa jest praca hybrydowa w zależności od projektu. W dziale Robotyki Offline, Symulacji, Konstrukcji, Planowania Procesu nie ma obowiązkowych wyjazdów. W zależności od organizacji projektowej, czasami są możliwe wyjazdy dla chętnych osób. Powodzenia!

Witam, chciałbym zapytać o stanowisko programisty plc, jakie pytania zadają na rozmowie kwalifikacyjnej i jak często są delegacje?

Jacek

Cześć! Chciałem zapytać o rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko inżynier robotyki offline. Jakie pytania padają? Z czego najlepiej się przygotować?

Wacek
@Jacek

od kiedy możesz zacząć.

Jak długo trwa proces awansu w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Nie ma ram czasowych. Wewnątrzfirmowy plan rozwoju pracowników definiuje, co powinieneś umieć, jakie osiągnąć kompetencje, by móc awansować wyżej. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej awansujesz.

KTW

Pracuję tu juz czwarty rok. Nie ukrywam, że czasem jest naprawdę ciężko, ale są też dni, kiedy pracy jest mało - chyba jak wszędzie :) Przełożeni są ok, ale to działa w dwie strony - co sam dajesz, to później jest Ci oddane, bo widziałem akcje po tytułem niestawianie się do pracy, czy naciągane l4 i dla takich nie było tu miejsca. Jeśli się starasz i jeszcze potrafisz to jeszcze pokazać, to można tu zagrzać miejsce na dłużej.

Wojtek C

Dalej bez zmian i te opinie odzwierciedlają wszystko. (usunięte przez administratora) Praca (usunięte przez administratora) wyjazdowa gdzie na starcie możesz poczuć sie juz jako gość w swoim domu. (usunięte przez administratora)

Onliner
@Wojtek C

Nieprawda. Onlineowcy (Ci z doświadczeniem lub przynajmniej po podstawowym przeszkoleniu na projektach), w skali roku pracują 30-40% w biurze, czyli jakieś 3-4 miesiące. A jak masz dużo nadgodzin, to firmowy program szybko to wyłapie i Division Leaderzy zwykle dość szybko reagują na wszelkie przekroczenia ponad ustaloną normę.

Mar
@Onliner

Przez całą moją "karierę" w SWISS (usunięte przez administratora) byłem w biurze i nie pracowałem z domu. Tak jak i niemal cała moja dywizja. (usunięte przez administratora)

Maciek

No i nadeszły ciekawe czasy. Łańcuchy dostaw naderwane, a przynajmniej wydłużone, ceny za pojedyncze surowce, jak np. stal potrafią skoczyć o kilkaset procent w ciągu roku, nie mówiąc o dostępności półprzewodników. To wszystko odbija się na produkcji aut, a to z kolei na projektach takich firm, jak QT. Mimo tego, w mojej ocenia firma radzi sobie całkiem nieźle. Projektów jest sporo, od różnych klientów. Firma kilka lat temu otworzyła sobie kilka międzynarodowych furtek współpracy i efekt jest taki, że dzisiaj mamy co robić, a przynajmniej jest jakaś "poduszka" projektowa. W tych bardzo niepewnych czasach, coraz bardziej doceniam tę stabilność.

NowT
@Maciek

Na parę rzeczy można by pewnie ponarzekać, ale pod kątem wizji, wyczucia rynku i myślenia 2 lata do przodu, to QT zawsze przodowało. Część decyzji kierownictwa czasem wydawała się dziwna, ale patrząc na to, co się dzieje teraz na świecie, to naprawdę duży plus za skuteczność i odwagę w podejmowaniu właściwych, strategicznych decyzji dla firmy.

Kocian

Firma sprawiała wrażenie bardzo przyjaznej i pro-pracowniczej. Po kilku miesiącach pracy tutaj jako inżynier robotyk, mogę szczerze powiedzieć, że się nie zawiodłem.

@Kocian

Jak wygląda plan rozwoju dla robotyka i z jakim wzrostem wynagrodzenia się to wiąże?

Byly

Online? Od 6,5k do 11k w przeciągu kilku lat z liniowym wzrostem. 80-100% delegacji, duży rozwój, bo pracy wiele. Nie ma pracy to jedziesz do domu. Rzadko zdarza się nuda, co ma swoje plusy i minusy

@Byly

Delegacji sporo, ale brzmi sensownie!

BB
@Byly

Warto dodać, że wzrost wynagrodzenia wiąże się ze wzrostem skillsów. Im szybciej wskoczysz na wyższy poziom i będzie Ci się chcieć, tym szybciej znajdzie to odbicie w Twoim wynagrodzeniu.

Kamil
@BB

To prawda, choć czasem zajmuje to trochę czasu.

Dejw
@Kocian

Można się tu dogadać i pod tym kątem firma jest elastyczna, aczkolwiek początki nie są łatwe i trzeba się odnaleźć w tak dużej organizacji. Nie oznacza to, że jest tu jakich chill, bo to trudna i wymagająca praca, ale w tej branży to norma

@Byly

Oczywiście jest to kwota po uwzględnieniu zwrotu diet zagranicznych i premii projektowych.

Zostaw merytoryczną opinię o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 29 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 365 ocen.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.