Camlica Barkod

Istanbul

Opinie o Camlica Barkod

Firma ta zajmuje się tworzeniem profesjonalych programów dla innych dużych firm, także jest możliwość rozwoju i zdobycia dobrego doświadczenia w tej dziedzinie. atmosfera jest przyjazna i ludzie bardzo mili, i to podoba mi się tam najbardziej bo dzięki temu współpraca między pracownikami przebiega bardzo dobrze. Najbardziej coi mi się nie podoba w tej firmie to to,ze praca jest 6 dni w tygodniu po 9 h. Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 1500zł

Zostaw opinię o Camlica Barkod - Istanbul

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camlica Barkod