Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

spawacz

Witam wszystkich Langset poszedł na całość mianowicie wpakowali po ośmiu na mieszkanie gdzie jedna łazienka i dwa palniki w kuchni.Ostatni idzie spać przed północą natomiast rano pierwszy wstaje o 4.00.Jak odpocząć po pracy dramat Ponad 100 ludzi na zmianie i jeden czajnik ale na świeżo przyjętych dwóch panów{POLICJANTÓW}to piniądze są,a teraz pan Jarek zrobił z pracy w Tulczy (usunięte przez administratora) bo o niczym innym ten człowiek nie ma pojęcia.

PracownikSzanujacySię

Jeśli jest tak źle, dlaczego pracujecie ! Bez umowy, bez ubezpieczenia , z czyhajaca skarbówka w tle ? Bo same złe opinie o firmie a jednak pracujecie! To jest jakieś dziwne! Tyle w temacie!

logo
@PracownikSzanujacySię

Ponieważ tu pracują osoby którym to pasuje jeden ukrywa sie bo alimenty na dziecko zalega ,drugiego skarbówka sciga ,trzeci bo nielubi zmian,czwartego zus sciga ,a to praca na czarno bez ubezpieczenia,fikcyjna i tyle w temacie,a o zarobkach sie nie pisze na forum napisz mejla do firmy to napiszą ile płacą ,ale rewelacji nie ma za przeloty odcągają 2000zl ,wyżywienie we wlasnym zakresie,przerwy nie płatne ,dwie doby jedziesz do tulcei za które nikt Ci nie zapłaci,a to bardziej męczoce niz praca w tym (usunięte przez administratora) langsetowskim

Szlifierz

Pytanie ktoś wyjeżdża dzisiaj na szlifierza do Rumunii coś jesteście wstanie napisać co i jak mieszkanie placa bagaż podręczny tylko czy też dodatkowy 20 kg dostajecie ciuchy robocze czy że sobą bierzecie

Spawacz

Pytanko do spawaczy : jak wygląda próbka? w CO2 czy w mieszance ? na jakich warunkach jest zatrudnienie ? Czy firma płaci takie stawki jak sa wypisane i czy na czas ?

Dzień dobry
@Spawacz

Cześć kolego:w odpowiedzi na twoje pytanie to próbki są w Co2 i Spawasz tzw;krzyzaka, poziom, pion,okap na raz i na dwa, paski oczywiście start stopy wymagają a druga próbka w zależności jakie masz uprawnienia ja musiałem rurkę pospawac tylko ważny jest przetop i ładne lico bo badań nie ma tylko wizualka. A co do wypłaty to na czas odlicza za przeloty po 200euro w jedną stronę a poza tym jest Oki pozdrawiam

TakJest
@Dzień dobry

Nie w jedną stronę tylko w każdą stronę czyli 400 euro z wypłaty. W Polsce też dojeżdżasz na własny koszt do Warszawy ale już w pociągu może się okazać że jednak nie jedziesz i bardzo im przykro. I w (usunięte przez administratora) mają że wydałeś na bilety. Były takie przypadki że ludzi zawracali w drodze

Spaw
@TakJest

Mi za bilety zwrocili

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Viking

Dlaczego nikt nie może napisać jakiś konkretny opinie na temat firmy jak wygląda sytuacja na miejscu Jakie są warunki w mieszkaniach Jakie są warunki płacowe a nie tylko się cały czas kłócicie Pozdrawiam

pitersss

cześć ,dostałem oferte z langsetu jak monter kadlubow napiszcie Mi proszę ile tak naprawdę po odciagnieciu wszystkiego jest na reke. ile mogę miesięcznie wyciagnac. pozdro

Byly pracownik
@pitersss

Swietnie ,ze dostales jestes szczęściarzem nie jeden Ci zazdrosci ,warunki mieszkaniowe sa mega ,a po odciągnieciu wszystkich kosztów zarobisz mega duzo pieniązków

J

Są już pieniążki na koncie. Pozdrawiam Szefostwo, i Wszystkich pracowników. Życzę "Wesołych Świąt" - jarek b

Comand

Nie płacą w terminie..... rzecz bardzo irytujaca. Ciekawe czy przed swietami wejdą przelewy.

@Comand

nie mam kasy za listopad a wy

Dostał ktoś wypłatę za listopad? Bo u mnie na koncie cisza a płatne do 20-go podobno.

K.A

Jeszcze nie

wawa

Kasy jeszcze nie ma ,ale payslip jest minus 400 euro za przeloty co za oszusci mialo byc do 400euro ,prywatnie bym lecial do bilet kupuje za 300zl ,do tego ta męka mieszkania w piec osób człowiek niewyspany ,niewypoczęty ,psycha zjechana brak kobiety,jedzenie drogie interesu nie zrobiłem

a buli

Radek went mowi ze jak jest alkohol to jest ok. i chleje codziennie narkoman z jackem plackem .

auauau
@a buli

jaka bzdura totalna,jak reszta tych wpisow....Radek jest wporzadku jak reszta prowadzacych oraz ich pracownikow!! a Ty sie gon parowko

Kolega

Radek to niezłe ziółko

@Kolega

ale z ciebie tępak fachowcu

@auauau

tak buraku pastewny ciagnij radkowi

Robiący_u_Radoslava
@a buli

Jest weekend to sobie chłopak wypije noi co z tego. Za wasze nie pije więc ch wam do tego

Petycja Langset miedzynarodowy

Szanowny Zarządzie firmy langset prosze o doprowadzenie porządku z porannym oraz wieczornym pobieraniem i zdawaniem sprzętu do pracy ,ktorego brakuje jest wiecej osob a niżeli narzędzi do wykonywania jakichkolwiek robót spawalniczo-montersko-kowalskich baki są począwszy od głupiego młotka ,po srodki bhp jakimi są maski przeciw pyłowe pamiętajmy, ze zdrowie mamy tylko jedno.Wspominając ,ze jeszcze nie zaczeliśmy projektu ,a juz brakowało 5000 godzin, nie chcę wiedzieć ile brakuje w chwili obecnej ,nie może byc tak ,że pracownicy w kolejkach jak byly w latach 80 po kawalek miesa ,stali do godziny ósmej by zaopatrzyc sie w narzędzia pracy .Z poszanowaniem pracownik

@Petycja Langset miedzynarodowy

Banda alkoholikow trzezwiejaca. Przed kontynerem .

TicTacToe
@Petycja Langset miedzynarodowy

Jesli jestes w stanie zapanowac nad tym haosem przed kontenerem i masz jakis pomysl aby zrobic porzadek o godzinie 18 kiedy ta banda ludzi napiera na zegar to idz tam i to zrob. Jak widzisz te chlopy z kontenera chca cos zmienic aby bylo szybciej i sprawniej ale widocznie sie nie da. Ja mam to szczescie,ze biore rano szlifierke freza i se ide lizac blache. Zycze Tobie jak i reszcie pracujacych ze mna aby bylo tylko lepiej. Pozdro

@TicTacToe

Nie było by az tylu problemów gdyby było więcej skrzyń na narzędzia. Ludzie marnują czas na pobranie zaniesienie na robotę potem odniesienie i znowu zdanie. Następna zmiana robi to samo. Narzędzia powinny być w skrzynkach których nie ma. A to że sprzętu brakuje to fakt. Bardzo często jednak ludzie chowają sprzęt po dziurach na kadłubach bo nie chce im się go odnosić a potem w narzędziowni pustki.

j

kiedy wylot

Lot
@j

Infirmacje odnosnie wylotu dostaniesz,jak zawsze pewnie na ostatnią chwile .Nic nowego ,żadnej organizacji ze strony langset pozdrawiam

@Lot

Agnieszka z biura twierdzi że to pierwszy raz takie zamieszanie z rotacjami i nigdy nie jest tak że ludzie dowiadują się na ostatnią chwilę z wyjazdem

KS

Sama smietanka sie zjechala widac po komentarzach. Banda rozpuszczonych rozczeniowcow dla ktorych jedyna rozrywka jest alkochol. Wstyd ze jestescie Polakami i taka dajecie wizytowke.

bambuła
@KS

Ty matole wizytówkę dajesz alkohol sie pisze przez samo h ,a nie ch

Ks
@bambuła

Ty wiesz najlepiej

@KS

my Langsetowcy bylismy,jestesmy,bendziemy alkoholikami bo tylko tak sie utrzymasz w tej firmie bo tylko takich ta firma zatrudnia

jaros3432
@KS

Szczególnie tą śmietankę widać po ortografii i interpunkcji - byk byka bykiem pogania - ehhh ktoś wstał z kolan ale chyba padł na łopaty

@spawacz

Będziemy a nie bendziemy jak już tak sie chwalisz swoimi atutami matole. Gratuluję ambicji życiowych

Mk

Polakow zaczynaja juz wszedzie zastepowac. Biora Rumunow, Ukraincow... Azjatow, Hindusow i bedzie coraz gorzej. Polacy to dobrzi fachowcy ale klotliwi, rozszczeniowi ,pijanskie wybryki co chwile i bez motywacji. Sami sobie to robimy.

@Mk

Przestań mówić głupoty,chyba nie wierz jak zachowują sie osoby innej narodowosci ! Niech firma langset sobie zatrudni osoby z innych krajów to dopiero przejrzy na oczy.Polacy nie sa tacy zli ,ale powinnismy nad sobą troche popracowac niezaprzeczam,a zastepują tylko i wyłącznie dlatego ze mają dużo niższą pozycje społeczno-narodowościową dzieki czemu można płacić im mniej w systemie kapitalistycznym to ważny aspekt

Mk
@wawa

Wiem co mowie bo pracuje w swiatowym hr i jedyna nasza tarcza jest unia w tym momencie. Pracodawcy szukaja oszczednosci a Polacy sa drodzy i niepewni.

@Mk

Dopóki nie wezmą tych tańszych a potem na poprawki znów Polaków.

Stoper

Siemanko ludziska co wy tu wypisujecie znam Bulego ponad 9 lat jest wariat ale nie konfiden z tego co widziałem osobiście To młody Wolkow ten chaler Mateusz brat kulki rozspetal cala zadyme i sprzedal Bulego do biura wezwać chciał nawet policje to jest przyczyna całego zajścia nie piepszcie na niego głupot a jak macie trochę odwagi to wiecie

znajomy
@Stoper

Po pierwsze Mateusz to monter po drugie ujawnij sie jak masz odwage ,a po trzecie musisz sie wybrac do okulisty bo chyba masz cos ze wzrokiem kolego sympatyczny

@Stoper

Haha ty (usunięte przez administratora) się dobrze czujesz jaką policję do żadnego biura nie dzwoniłem tylko te kobiety z moderny zadzwoniły A ja (usunięte przez administratora) stałem i palilem papierosa i dostałem rykoszetem więc (usunięte przez administratora) nie pisz głupot jak nie wiesz bo ja nic nie robiłem.

@Mateusz brat kuluki

Jak

@Mateusz brat kuluki

Jak jesteś na miejscu tu to pogadaj jutro ze mną wszystko się wyjaśni A nie pierdolisz bzdury na forum .....ODWAŻNY JESTEŚ

HENIO
@Stoper

Zgadzam się ze stoperem Henio pozdro

BULINEO
@HENIO

To sie zgadzaj ,ciekawe kto sprzedal Daniela równego goscia ,ktory przyjechal do roboty, a po 4 godzinach pracy zarzad kazal mu sie pakować do domu ???

Roki
@BULINEO

Jak to kto konfidenci kulki tego pseudo montera tak tego (usunięte przez administratora) wlaza grubego

Zlom
@BULINEO

Najpierw trzeba znać powód dlaczego został wysłany do domu A potem się wypowiadać

@Stoper

buli konfitura byl jest i bendzie jak ty go znasz taki dlugi okres to ile ty ludzi juz sprzedales

HENIO

Ty marny Spawaczu, jak cię złapię w Polsce to zobaczysz

oczko
@Stoper

Buli juz nie pracuje ,kazali mu szlifowac ,wiec podziękował za współprace i pojechał do pl

wawa

Znowu pojawiły się pogłoski,straszenie zmianą pracowników na Bułgarów ,Ukraińców,ludzmi dalekiego wschodu ! Czemu ma to służyć ? Chce przypomnieć ,że Polacy to dobzi specjaliści nie tylko w branży budowy okrętów słynących w europie ,ale i na swiecie.Ogolnie brawo Langset za podanie dużo wczesniej informacji odnosnie wylotów do kraju można na spokojnie sobie wszystko poukładać ,fajnie bylo by gdyby ukazała sie wstepna,prowizoryczna lista osób kto i kiedy wraca po nowym roku.Pozdrowienia dla prowadzących Internatinal jak i pracowników fizycznych

supermonter
@wawa

langst szuka znuw jaleni do pracy ciekaw ile tych jeleni jeszcze jest na odstrzal poroza

@supermonter

a zanjda sie znajda choc by wawa

@spawacz

Ujawnij sie (usunięte przez administratora)

coco
@wawa

i co teraz popytaj sie wawa o coco w langsecie to ci powiedzo coco roko lizus langsetu ten wawa

Coco
@coco

Coco JESTEŚ PAŁĄ BYŁEŚ PAŁĄ I PAŁĄ BĘDZIESZ

OPTIMUS

Jak Oni nas traktują !!?? Przecież to jest kompromitujący szantaż !Albo pracujecie po 12 h dziennie przez caly tydzien z wekendami ,albo pakujecie sie i wypad do polski !!?? Co to ma być ?co za ludzie.Straszą nas ,ze mają innych ludzi ,to dlaczego ich nie ściągną jak tyle roboty jest? W umowach zapisane jest inaczej ,mielismy pracowac po 10 h ,pokoje w dwie osoby, a nie po pięć.Bedzie trzeba jakieś zwiazki zawodowe zwołac ,bo jeszcze troche bedziemy musieli zasuwać jak roboty po 18 h,a mieszkac bedziemy w dziesiec osób jak zwierzęta w zoo.Boję się .W cywilizowanym kraju takie nadgodziny są extra płacone.Jak Oni sobie to wyobrażają ,ze wrócę na pokój o 20 godzinie zrobię zakupy ,ugotuję obiad ,zjem ,odpoczne porozmawiam z synem.By zaproponowali nam jakąś diete -sniadanie ,obiady ,kolacje jakis dodatek pienięzny za nadgodziny.A tu tylko szantaż rób ,albo wypad do pl.Od początku ta firma mi sie zle kojarzyła ,ale jeszcze troche to wszyscy fachowcy opuszczą langset i bedzie the end

kodemon45.2
@OPTIMUS

tak polaczki - Norwegom już się przejedliście - nauczyli się od innych jak was traktować - ja z łosiami pożegnałem się 5 lat temu i nie żałuję - taka to polska mentalność - mają trochę to chcą więcej - liznęli zachodu i myślą że na robocie są bogami - tak łosie - pracujecie po 12 godzin - płacą wam za 10 bo wam przerw na kawę i obiad nie liczą - w Norwegii jesteś dziadem ale za to w PL jeszcze panem - choć nie długo patrząc po tym co obecna władza odprd.......

Lojloj

A kulka foreman sie wozi rozklekotana navara

Rico

Patologia nie polesam a ten Radek to burak

anonimowy
@Rico

Cebuleczka !

x
@Rico

Mateusz za robote sie weż !

gdansk

witam panowie jedno pytanie czy warto dolaczyc do was czy do sie zarobic ?

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset