Opinie o Fabryka Mebli Klose w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Klose. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli Klose na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Klose w Czersk

Jan

I co? Koniec komentarzy czekających na wielkie odprawy tłumoków? Grosza nie dostaniecie już a ci, którzy byli ciut mądrzejsi to już wam miejsca pracy pozajmowali. Czekajcie dalej i trwajcie w swojej głupocie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fabryka Mebli Klose?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Fabryka Mebli Klose?

Nietzsche Nowy wpis

Raczej nie, restrukturyzacja się nie powiodła. Idą w kierunku upadłości i zwolnienia całej załogi. Popytaj ludzi w Czersku.

Jan Nowy wpis

Ktoś

Jakim cudem ten zakład jeszcze istnieje to wielu sobie zadaje pytanie. Podejrzewam, że gdyby inspekcja pracy wykonywała swoje zadania zgodnie z zasadami to moglibyśmy widzieć tylko opustoszałe hale produkcyjne. Dlaczego? Otóż bardzo rozpowszechniony jest tam totalny brak szacunku. Od kłamstw ze strony zarządu po samych "majstrów" którzy są niekompetentni. Pracowników produkcyjnych traktuje się jak (usunięte przez administratora) Maszyny nie przechodzą żadnych kontroli, żadnego serwisowania nawet po większych awariach. Co tym skutkuje? To że taka maszyna z czasem przestanie działać to najmniejszy problem ale niestety przez ich zaniedbanie dochodzi do wypadków i to bardzo groźnych za które oczywiście zakład nie chce wziąć odpowiedzialności próbując winę zrzucać na pracowników. Liczy się tylko zasada "szybciej, więcej" tam już nawet nie zwracają uwagi na jakość. Pracuje tam mnóstwo ludzi z ogromnym potencjałem. Każdy pracownik stara się wykonać powierzoną mu pracę perfekcyjnie, mają większe pojęcie o produkcji niż majstrowie i kierownicy którzy zdobyli swoje stanowisko sposobem "po trupach do celu". Wstyd na dzień dzisiejszy jest nazwać ich "ludźmi". (usunięte przez administratora)

Elektryk

Od razu mówicie że wszyscy dostaną minimalną

Sporo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Xxx

Ta firma to faszystowski chlew pensje minimalne i na raty zero ogrzewania nadzór żałosny

Zofia

Piszecie, że najniższe wynagrodzenie, małe zarobki. Można prosić o taką szczegółową informację jakie obowiązują stawki jako pracownik biurowy? Czy 4800 netto to taka realna stawka? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? W porządku wszystko?

Czym w Fabryka Mebli Klose zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ktoś

Prędzej zniechęcają. Dodatków zero, chyba że wliczyć w to nerwy.

Bogdan
@Ktoś

To sama goła podstawa? :( Ile jej jest w sumie? Dają chociaż jakieś podwyżki co rok?

Thicc
@Bogdan

Co miesiąc od razu

@Thicc

No co miesiąc to raczej nierealne marzenie... Czyli sprawa podwyżek to jak w końcu tu wygląda?

@Halina

Jest jedna po zakończeniu okresu próbnego, potem trzeba się samemu starać.

@Ktoś

Ok... I tak średnio jak te starania tutaj wychodzą? w miarę chętnie dają czy raczej blokują?

BlackAngel924

Żadne, dobrze jak wypłatę dostaniesz ????

Czy zatrudniają kobiety?

@..

Pytasz o jakieś konkretne stanowisko? Czy chodzi Ci ogółem?

@Halina

Ogólnie na jakie stanowiska

@..

Wszystkie stanowiska, nie ma żadnego problemu.

@..

Wszystkie stanowiska, nie ma żadnego problemu.

Pracownik biurowy

Nie polecam zakładu, pensja u wszystkich jak najniższa, żadnych podwyżek, dodatków zero, firma ewidentnie nie ma kasy na nic, zimą na hali po kilka stopni, w biurach każdy ma prywatne farelki i jakoś wytrzymują. Każdy nowy pracownik na szczeblu wyższym niż produkcja odchodzi, więc rotacja mówi sama za siebie.

Xxxx

Może i długo nie pracuje, praktycznie co mnie przyjęli, pierwsze wrażenie? Atmosfera zero. Same plotkary- plotki, obmawianie , choć zdarzyli się nie liczni co są ok. Praca? Daje w kość, ale nie narzekam bo stanowisko się trafiło ok. Mimo wszystko nie polecam tego zakładu.

15 zmarnowanych lat

zarobki do kitu najmiejsze stawki atmoswera w pracy tragiczna ciagly nacisk wiecej za malo i zla jakosc o jakich kolwiek podwyrzkach zapomnij ogulnie do (usunięte przez moderatora)!!!!!!!

@15 zmarnowanych lat

A ile Ty byś chciał zarobić za Twoją "ATMOSWERĘ" i "OGULNIE"? Jakbyś wiedział jak to się powinno pisać to pewnie więcej byś zarobił i 15. lat nie musiałbyś tam marnować.

Jolanta
@ABC

Opinia na którą odpowiadasz jest już bardzo stara, więc raczej nie ma szans, żebyś uzyskał odpowiedź. A co Ty sądzisz o zarobkach w firmie Fabryka Mebli Klose? Ile wynoszą na Twoim stanowisku?

@Jolanta

Ja w tej firmie nie pracuję już od kilku lat. Mnie jak się nie podoba to nie śmęcę tylko zmieniam pracę.

Jak piszesz tak pewnie i zarabiasz :). Problemem jest tu brak zintegrowanego systemu planowania - wstyd!!!!

ABC

No coś Ty? Przecież byli tu super specjaliści od planowania i zarządzania (niektórzy są do dziś). Szkoda, że teoretycy wyłącznie. Na książkach wiedzy specjalnie się nie osiągnie, potrzebna jest praktyka. Ciągle jest tam "Główny Maszynista", który potrafi pierdzielić o pociągu, do którego trzeba wsiąść na czas by coś osiągnąć. Tylko, że ten pociąg bez węgla daleko nie pojedzie Szanowny Panie.

milowa

wiesz, tutaj trudniej się jest załapać na zatrudnienie bo po pierwsze drewniane meble ekskluzywne to wiekśze wymagania wobec kandydatów, a po drugie w takich firmach toz azwyczaj pracą mniejsze grupy super specjalistów, ale nie poddawaj się i próbuj daolej

@milowa

W Bangladeszu też ekskluzywne ciuchy szyją dzieci. Dopóki konsumentowi będzie obojętne kto i w jakich warunkach wytwarza to co on kupuje, dopóty takie firmy będą istniały. Gdyby "Szkopki" dowiedziały się, np. z telewizji w jakich warunkach pracują ludzie w tej firmie to pewnie i ta "ekskluzywność" inaczej była postrzegana. Nie płacenie dostawcom za towar, brak ogrzewania w zimie... jeszcze coś? Pewnie nie, bo gdzieś to masz.

Lolo

Firma w Czersku państwo w państwie .Płaca minimalna podeszła do 2000 brutto a oni nie podnieśli do tej sumy twierdzą ze tu zarząd ustala zarobki a nie PiS .I mało tego są nawet na zakładzie związki zawodowe Solidarność (łapówkarze) .I jak tu działa prawo??

@Lolo

Ciekawe dlaczego te związki zawodowe jeszcze tam istnieją? Przecież jeżeli liczba członków spadnie poniżej jakiegoś poziomu, zgodnie z Ustawą o Związkach Zawodowych to Pan Przewodniczący do roboty będzie musiał pójść na halę - nie będzie miał biura. Kończy się rok 2020 a on nadal biuro swoje ma. Chyba pracownikom-smęciarzom pasuje taka sytuacja skoro wolą narzekać a niczego w tym kierunku nie zrobią.

Ktos

Lepiej do tego główna wcale sie nie przyjmować. Totalna nędza zarobki do (usunięte przez administratora) szacunku brak wyzysk na 100 procent majstry z hali najlepsze pedały A mobig na tle dziennym traktuja jak psa wysmiewaja się to jest żenada same bydło na dodatek tępe A i te soboty ciągłe niekończące sie odrobki przymusowe brak słów Nie polecam nie przyjmowac sie

@Ktos

Śmieją się z Twojej pisowni? Jeżeli tak to się wcale nie dziwię.

Linda Klijent

Wyrzeźbili mi solidne biurko i krzesło z porządnego drewna azjatyckiego w kolorze zgniło czerwonym. Siedzi sje jak na najlepszym tronie. Pisanie pracy lincencjackej na tym biurku to był istny pikuś. Dzięki aurze zachodnio azjatyckiego klimatu Obroniłam się na 6+. Pozdrawiam Kamila L.

@Linda Klijent

Fajne spodnie też szyją dzieci w Bangladeszu.

Niestety negatywne opinie na temat tej Fabryki niestety są prawdziwe. Pracując tam można naprawdę trafić na majstra który stosuje mobbing względem ludzi co zostało już zgłoszone do kierownika, wie o tym także dyrektor i chwilowo jest spokój i żadne konsekwencje nie zostały oczywiście wyciągnięte względem tej osoby. Co do pracy na głównej hali to kobiety mają do dźwigania cięższe elementy niż mężczyźni, ale trzeba radzić sobie samemu. Osoby pracujące tam kilka lat mają najniższą krajową.

Tak samo jest w Klose w Gościcinie. Nędzne zarobki, a ludzi mają za nic

Julita

Praca w firmie również jest ok dlatego klienci są zadowoleni z wykonanych przedmiotów

Szukam pracy

A jak tam z dyrekcja. Słyszałem, ze ten normalny zwinał się bo miał już dość wariactwa, a teraz jest jakis nowy co wymyśla cuda. Nie mówię o tym najwyższym co wszystkie rozumy pozjadał, bo ten chyba od samego początku do emerytury tam zostanie

Czy Fabryka Mebli Klose zatrudnia studentów?

Fred

Tak, zatrudniają

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Klose - Czersk

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Klose?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Klose tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Klose?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Klose?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Klose napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Klose