krecik

Velyun’

Opinie o krecik

w3ert

@tomek nie czemu sezonowa? teraz szukaja nauczyciela wychowania przedszkolenego w Warszawie, trzeba miec odpowiednie wyzsze wyksztalcenie pedagogiczne

pejsaty z PO

Dzien dobry Panstwu, pisze poniewaz "przez przypadek natknalem sie" na nieudolna probe tlumaczenia firmy najprawdopodobniej przez samego szefa.. Powyzsze wpisy sa tylko potwierdzeniem tego iz ta prosperuje coraz gorzej. Jedyne na co Pan Franaszek moze liczyc w obecnej sytuacji to niewiedza inwestorow i mlodzierz chcaca "dorobic" w sezonie wakacyjnym pare groszy (PRZESTZEGAM-wysoce prawdopodobne ze bedziecie pracowac za darmo)Oferta pracy widniejaca w PUP Wielun jest dowodem na to ze coraz trudniej pozyskac "roboli", nikt przy zdrowych zmyslach szanujacy siebie samego dlugo nie wytrzyma pod batem Pana Franaszka. Pracujac tam nie bylo miesiaca bez problemu z wyplata juz nawet nie wspominam o braku jakiejkolwiek umowy z pracodawcom poswiadczajaca zatrudnienie, hm przeciez majac dowod na to ze ktos pracuje u Pana Franaszka mial cien szansy na odzyskanie swych pieniedzy.. wiec prosze nie pisac bzdur! Wszyscy wiemy jak jest! Pozdrawiam

Maciek

Pracowałem w firmie Pana Franaszka. Pracy jest dużo, bo mamy dużo zleceń. Oczywiście praca nie jest lekka, ale nie tak trudna. Przecież to nie kopalnia. Wypłaty wypłacane na czas, a gdy któryś z nas potrzebuje zaliczkę, to problemu nie ma.

Jerzy_55

Tak przez przypadek natknąłem się się na opinię o firmie Krecik z Wielunia, która to firma u mnie na posesji wykonywała prace. Chciałem zaznaczyć, że wszystkie prace położenia kostki były wykonane bardzo profesjonalnie. Chłopakom robota paliła się w rękach. Nawet podpytałem ich, czy dobrze zarabiają... według ich wypowiedzi - nieźle. Co ważne nikt nie narzekał. Był też na miejscu pracy ich pracodawca. Nie zauważyłem, żeby ich gonił. Każdy po prostu wiedział, co ma robić. Zasady BHP, przerwy w pracy, chłodne napoje. Wszystko to było, tak więc nie wiem skąd taka opinia negatywna o firmie Krecik. Polecam usługi tej firmy

przyjaciel

Piszę bo chcę uświadomić wszystkim czym tak naprawdę jest ta firma. Pracodawca jest nierzetelny, nieuczciwy w stosunku do INWESTORÓW! jak i pracowników . KRECIK - Pracę, zlecenia wykonuje niedbale i w momencie gdy inwestor zapłaci olewa totalnie wszystko-nawet gdy z jego błedu wynikają jakiekolwiek poprawki. Większość z pewnością się o tym przekonała. Co do pracowników: traktuje ich jak maszyny a gdy przychodzi moment wypłaty traktuje ich jak cień(tak jakby nie miał pracowników i wszystkie zlecenia same się wykonały). Oczywiście o jakimkolwiek ubezpieczeniu nie ma mowy. Przestrzegam każdego komu wpadnie do głowy pomysł zlecenia prac tej firmie a co gorsza pomysł pracowania w niej(chyba, że ktoś lubi pracować ZA DARMO :D) Pozdrawiam

Zostaw opinię o krecik - Velyun’

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie krecik