Latakia

Velyun’

Latakia

Opinie o Latakia

Natalia

@Ja, @Dorota, zachęcam Was do napisania dokładniej o tym, jakie są Wasze doświadczenia z latakia. Atmosferę pracy już oceniliście, opiszcie proszę zatem jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca. Czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć jeszcze na premie finansowe lub pozapłacowe?

byla pracownica

netto...pracujac na czarno nie placi sie podatku..a o szacunku zapomnij szefostwo nie wie co to znaczy

Ja
@byla pracownica 26.10.2015 21:13

To prawda, szacunku do innych, zwłaszcza podwładnych brak

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o latakia? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

sebek
@Administrator 22.02.2018 14:28

Witam. Jestem byłym pracownikiem Latakia. Pracowałem jako kierowca i niekiedy na zmywaku. Praca bardzo fajna i dobrze płatna bo na h wychodziło z napiwkami 15zł plus do tego woda i ciepły posiłek. Szefostwo bardzo w porządku i są wypłacalni co do 1zł. z powodu osobistych musiałem przestać tam pracować bo tak to do dziś bym tam robił. Polecam! :)

Dorota
@sebek 29.03.2018 22:45

Dziwne ze sa wyplacalni, mi za 5 godz nie zaplacili. Ublizanie jednej z pracownic bylo przez cay czas ( klaudia) i ta rozbieżność miedzy "szefem" a "szefowa", on pokazuje mi tak , ona wpada za sekunde poprawia po nim i twierdzi ze to ma byc inaczej. Bądź tu czlowieku mądry.

Możecie opisać nową sytuację latakia? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

byla pracownica

Rozbieżności wynikają z tego czy post pisze były pracownik czy właściciel...bo czytając post .... zajeżdża mi tym drugim..a stawka 7-8 zł za godz.

Boro
@byla pracownica 26.09.2015 17:12

A negatywy może pisać też konkurencja. Nie kierować się opiniami innych tylko samemu spróbować! Takie jest moje zdanie!

Gosia

Pracowałam w Latace 9 miesięcy na umowę zlecenia ( umowę o pracy nie chciałam- względy osobiste Zarabjałam 12 zł do ręki na godz. plus premia a na dojazd 100 zł miesięcznie . Jedzenie -picie- kawa -cherbata na miejscu bez problemów . Stres jest jak w każdej innej pracy ,Czytałam opinie innych i uważam że ich konkurecja nie śpi i tyle na temat.

Michał

Było ok

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w latakia? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

witolo

takich postępków jest już jednak obecnie coraz mniej

byla pracownica

netto..nie moze byc brutto bo praca jest na czarno wiec bez podatku a szacunku w tej firmie nie ma zadnego

....

Witam. Wiem coś o pracy w Latakii. I nie ze wszystkimi opiniami powyżej się zgadzam. O umowie była mowa w pierwszy dzień mojej pracy więc na uczciwość szefostwa w tej sprawie nie można narzekać. Z pracą w pierwszy dzień za darmo też nie było mowy. To nie jest moja pierwsza praca w gastronomii i wiem,że pod względem czystości itp jest tam idealnie,a żeby było idealnie trzeba wymagać od pracowników.Sama szefowa jak widzi,że jest duży ruch to potrafi pomóc. Większość ludzi w dzisiejszych czasach chce zarobić,a się nie narobić,a przecież tak się nie da. Nie może być tak,że w lokalu pracują osoby, które nie potrafią powiedzieć: dzień dobry, smacznego, dziękuje czy do widzenia...(pomyślcie jak się czujecie,kiedy obsługuje Was taka osoba). Nie warto się sugerować opinią innych tylko spróbować :)

byla pracownica

Witam.Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat pracy w pizzeri latakia.Ponadto dodam że pierwszy dzień pracuje się za darmo..czyli znajdują jeleni wiecznie niezadowoleni zmieniają pracowników bo przecież ich nikt nie jest w stanie zadowolić..i mają kolejną osobę na dzień za darmo.Swoją drogą ciekawe co na to inspekcja pracy.Nie polecam pracy w pizzeri latakia.

Niezadowolony pracownik

Ja także nie polecam pracy w tej pizzerii. Brak szacunku dla pracownika to mało powiedziane. Wynagrodzenie marne, ale nawet można się na to zgodzić, szczególnie przy dzisiejszym bezrobociu, aczkolwiek niedopuszczalne jest, aby zatrudniając kelnera/kelnerke wymagac od nich aby po 5 godzinach pracy wiedzieli wszystko i byli w trzech miejscach na raz. pani szefowa życzy sobie, aby w 15 minut zrobić 100 szt sosów, ale w międzyczasie prosi o przyjęcie zamowienia, posprzatanie sali oraz pozmywanie naczyń czy pozbieranie naczyń ze zmywaka i najlepiej, żeby jeszcze pomóc na kuchni czy sprawdzić toalety. To wszystko da sie przeżyc i zrobić, ale atmosfera jaka tam panuje jest nie do zniesienia. Szefostwo zachowuje się tak, jakby każdy przychodził tam kraść i nic nie robić. Cokolwiek nie zrobisz jest źle, co wynika tylko , żez tego kompletnie nie potrafią zarządzacać i delegować zadań , jeden mówi co innego niż drugi, oprócz tego w tym samym czasie każą robić dwie rzeczy i czy zrobisz jedną czy drugą to i tak od kogoś Ci sie oberwie. Nie polecam,ani dla osób młodych, nie wierzcie w to, że tak jest wszedzie, ani dla osób z doświadczeniem, nie ma mozliwości jakiegokolwiek rozwoju, pracuje sie bez umowy, bo ludzie przychodza na dwa tygodnie i odchodzą, ja wiem już dlaczego tak się dzieje i nie dziwie się dlaczego tak jest. Usłyszałam, że " Wieluńskim standardem jest praca w pierwszy dzień za darmo"... jest to niezgodne z prawem i każdy kto kiedykolwiek pracował powinien o tym wiedzeić i nie powinien dać się wykorzystac... nikt tam nie pracował dłużej niż miesac ponieważ szefostwo zachowuje sie tak jakby placilo za pracę a przy okazji za to, że może Cie stlamsic i zgnoić... Jest to niedopuszczalne, wszystkie nieporozumienia i niedopatrzenia spowodowane są brakiem kompetencji szefowej, nikogo innego, ta Pani wprowadza taki zamęt, że nikt nie wie o co chodzi, czepia się doslownie o wszystko i każdego, jesli tylko spróbujesz się temu sprzeciwić dowiadujesz się, że nie lubia oni takich osób i natychmiastowo swoją zlość wyładowują na innych pracownikach... Nie polecam nikomu kto szuka stałej pracy, w dobrej atmosferze, a szefstwu tej firmy mogę powiedzieć jedno... Waszym problemem jest brak szacunku dla pracownika i próba wyładowania sie na nim, bo przecież Wy mu płacicie... jak dla mnie totalna żenada..

JA

Pracowałam tam kilka dni.. zero szacunku ze strony szefa i szefowej dla pracownika, strach zapytać szefa o cokolwiek bo zaraz dostaje się tak( usunięte przez administratora )cokolwiek robisz robisz to źle... tempo pracy jest duże bo zamówień i klientów sporo, dało by się to przeżyć ale w takiej atmosferze jest to nie realne. Wynagrodzenie 7 zł na godzine netto, często zdarza się zostać po zamknięciu ale nie dostaje się za to pieniędzy.. Ostrzegam poważnie przed pracą tam. Ja się przekonałam. A i nie istnieje tam coś takiego jak przerwa itp. Czasem szef pozwoli zjeźć kawałek zimnej pizzy.

nie polecam zatrudniac sie w tej firmie...pewnie przynajmniej polowa wielunia wie dlaczego..ta praca naraza na stres..tylko dla ludzi o mocnych nerwach i twardych [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Latakia - Velyun’

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Latakia