Plus H2O Drinki Sp.zo.o

Chociszew

Opinie o Plus H2O Drinki Sp.zo.o

DARGA

Czekam już prawie rok na fakturę i nic! Przedstawiciel nie odbiera telefonu a firma milczy!!!

Arkadiusz

Firma przed podjęciem współpracy wygląda bardzo dobrze, posiadłość, sam właściciel prezentują się imponująco. Czar pryska po podjęciu współpracy, brak terminowych wypłat. Wypłaty w ratach po 200 zł i z ogromnym opóźnieniem...ale ferrari właściciel ma, to najważniejsze.

Lipa

Nie warto podejmować u nich pracy mają wielkie wymagania ,a o kasę musisz się prosić ale najlepiej nic nie bierz i jeszcze dołóż.ciągły deficyt w kasie ,pensje wypłacane z bardzo dużym opóźnieniem .

miroslawxv

smakowałem cydr jabłkowy 7 sadów. Bardzo dobry

Zostaw opinię o Plus H2O Drinki Sp.zo.o - Chociszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus H2O Drinki Sp.zo.o